Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

michaelapfeiferova
7. únor 2016

@helca74 a jak psala riga - druhy je velejemny a je vedle te jakoby zdvojene carky 😉

michaelapfeiferova
7. únor 2016

@helca74 tento

helca74
7. únor 2016

@michaelapfeiferova jj chápeš to naprostou spravne. Vidíš tedy dvě jako ja....nejsem tedy magor?

helca74
7. únor 2016
michaelapfeiferova
7. únor 2016

@helca74 vidim tam ducha uplne stejne jako ty 🙂 Ale zitra kdyz se otestujes by si mela byt uz presvedcenejsi - pac by mel byt silnejsi zas o neco vic 🙂

helca74
7. únor 2016

@michaelapfeiferova no to se úplne bojim. . 😊😊. Koupila bych digitální ale tady vyjdou testy priserne draze. Ale určíte zizra zkusím obycejny.

michaelapfeiferova
7. únor 2016

@helca74 Ja vim...o to to mas "snazsi" oproti nam tady v ČR pac ja osobne byla schopna do te lekarny jit 2x za den abych se opravdu presvedcila kde je pravda 😀 Takze te mine to silenstvi a budou ti opravdu stacit dva. Hlavne zadnou paniku a ani jasot...k mudr opravdu ve vhodny cas aby si tam nebyla zbytecne brzy (jako ja a nebylo nic videt) 🙂

slunicko156
7. únor 2016

@michaelapfeiferova kdy jsi byla u doktorky a nebylo nic vidět?

slunicko156
7. únor 2016

@michaelapfeiferova já jdu v úterý a měla bych být asi 6+2 tak jsem zvědavá

michaelapfeiferova
7. únor 2016

Byla jsem cca ve 4+5 ale nebyl tam ani vacek. TT byl pozitivni... dost me to rozhazelo ...a za 3 tydny na kontrole uz vse OK 🙂

slunicko156
7. únor 2016

@michaelapfeiferova no já jdu teď v úterý asi 6+2 doufám ze něco uvidím, byla jsem před 2 týdny a ještě nic nebylo no..

michaelapfeiferova
7. únor 2016

@slunicko156 snad urco uz by melo byt videt a pokud ne- tak se nestresuj 😀 nema to cenu 😀 nektere vidi miminko na UZ (neboli aspon vscek) i driv a hold nektere se to schovava. Ja jen vim ze me to rozesmutnilo ☹

slunicko156
7. únor 2016

@michaelapfeiferova to chápu, ja za ty dva týdny co čekám na t kontrolu, tak nemyslím na nic jiného, pořád se mi o tom zdá, ale myslím pozitivně a věřím, že tam bude 🙂

lucaa
7. únor 2016

Ahoj holky ...co myslíte? Jsem 12 dpo a dělala jsem test ted. ...

bibinka2208
7. únor 2016

@lucaa je tam slaba carka... tak za 3-4 dny bude pekna dalnice 🙂 Gratuluji 🙂 jasne videt ... sice je slaba ale o zadneho ducha se nejedna 🙂

lucaa
7. únor 2016

myslis bibi...no me teda boli bricho jak když to mam dostat...coz by mělo byt po ci ut....

werik153
7. únor 2016

@lucaa Udělej si ho ráno, čárka bude silnější 🙂

lucaa
7. únor 2016

je to dr.max,tak ten by snad duchy delat nemusel....no budu doufat:o)))uz jsem po jednom mimodeloznim...brali mi vejcovod...do toho endometrióza...tak snad...jak ted vidim zprávy a snažíme se dlouho...tak si rikam....ze když uz je ten vir zika...ze urco budu v tom...to je proste ironie....at se mam zas ceho bat 🙂

lucaa
7. únor 2016

oki...zkusim urco 😉

shenara
7. únor 2016

@lucaa vidim ji tam 😉 ja mela taky na zacatku podobnou 🙂

lucaa
7. únor 2016

@shenara diky...snad dneska neusnu 🙂

shenara
7. únor 2016

@lucaa ja z toho byla taky takova mimo...😀 A ještě porad trochu jsem 😀 Kazdopadne myslim ze to není predcasne a gratuluju 😀

bibinka2208
7. únor 2016

@lucaa https://www.modrykonik.cz/blog/bibinka2208/mess... mrkni jak ja mela malicke carky a jaka dalnice pak vznikla 🙂 😉

lucaa
7. únor 2016

diky holky 😉 🙂

lucaa
7. únor 2016

@bibinka2208 hezkyyy 🙂 diky za podporu....

slunicko156
7. únor 2016

@lucaa ahoj projevovalo se nějak to mimodelozni tehotenstvi? Jen mě to zajímá 🙂

lucaa
7. únor 2016

@slunicko156 Ahoj...no ze začátku nic a když jsem byla asi v třetím tydnu tak strašný bolesti z ničeho nic. ...nemohla jsem se bolestí ani narovnat a byla jsem bila jak stěna. ...tak se jelo. ...tehu testy mi nesilili. ..a v nemocnici mi pak naměřili cca ve třetím týdnu 1000hcg. .. .

benny7
7. únor 2016

@lucaa pozná to gynekolog hned na prvním utz?

lichtakova
7. únor 2016

Vim,ze tu hodne zkousite Clear Blue digitalni,taky jsem si ho ted naposled koupila,aby mela dusicka pokoj,ze jsem ho zkusila,ale testovala jsem i s "okynkovymi" testy ClearBlue a jsou teda super,hlavne to okenko je pruhledne,takze pripadna carka je tam hezky videt.A neni tak drahy jako ten digitalni.

lucaa
7. únor 2016

@benny7 tam práve vůbec nic nevidel....dal mi vyvolavacku...at prijdu za tyden....a to uz jsem nedorazila...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru