Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucky22
30. zář 2016

@miky00 ahojky, to jsou testy kazdy den po sobe?

miky00
30. zář 2016

@lucky22 Začala jsem testovat ve středu večer a teď asi před 3 hodinama je ten poslední. Tak nevím, ale čárka byla asi za 3 minuty. Píšou že se má výsledek odečítat do 5ti minut. Proto mi to vrtá hlavou, jsou to testy od vícero značek a na všech se objevil duch.

lucky22
30. zář 2016

@miky00 no tak to vypada nadejne si myslim, ten z dneska se mi zda silnejsi... Urcite to neni falesne pozitivni, tak jen testikuj dal. Drzim palecky

adelaine91
30. zář 2016

@miky00 Vidím tam v čárkách nabírat sílu..🙂 jen tak dál..🙂

miky00
30. zář 2016

@lucky22 kéž by. Má smysl dělat zítra ten clearblue jak se tam objeví buď - nebo +, nebo mám raději ještě počkat? Moc děkuju že si tu můžu vylít srdce a pořešit to s někým, manžel tam nic moc nevidí a nechci to s ním rozebírat, chci mu pak říct buď ano nebo ne.

dyslovka
30. zář 2016

@miky00 : clear blue je drazsi test, zkusila bych obyc a pokud bude carka hezci a ja bych ziskala ,,jistotu,, ze jsem, tak bych clear blue udelala 🙂 ale pokud si nejsem uplne jista, tak je to skoda takoveho lepsiho testu 🙂

lucky22
30. zář 2016

@miky00 Ja bych s tim clearblue radeji jeste pockala, zkusila bych normalni testik jako jsou tyhle at vidis jestli carka opravdu sili 🙂 Neni zac od toho tu preci jsme. Tak manzel si treba mysli, ze ty carky musi byt stejne, ale i tohle je opravdu pozitivni, jen si tehu treba teprve kratce.

miky00
30. zář 2016

@dyslovka no já mám ten za nějakou stovku, ne ten digitální, ale takový ten jak je buď jen + a nebo -, taky tu už byla fotka s ním. a jak je to s ovu testama v těhu?

dyslovka
30. zář 2016

@miky00 : aha, ale i tak by to byla podle me skoda 🙂 ja mam doma ten digitalni a setrim si ho 😀 az budu mit klasicky pozitivni 🙂 stejne bych asi jeste aspon dva dny pockala 🙂 jinak ovu testy jsou pry silne jak pri ovu, ale jen jsem to cetla, overene to bohuzel nemam, protoze jsem tehotna jeste nebyla ☹ 🙂

miky00
30. zář 2016

aha, no já si dělala ted ten ovu a čárka tam je hezká, ale ne úplně stejná jako kontrolní. a já udělám ještě tedy zítra ráno a večer obyč mamatest a pak uvidím, ale četla jsem že mamatest bledne, takže to asi nebude nic moc pro mě :D Já pořád chodím ty čárky okukovat esi tam jsou :D

simi1510
30. zář 2016

@miky00 ovu test v pripade tehu vychazi silnější nez je kontrolni

lenejewel89
1. říj 2016

Holky vidite na spodnim ducha? Ja ho na zivo vidim...ale pred 3 dny jsem dostala menzes, i kdyz ne jako obvykle byl kratky jen spineni a hrozne tmave az cerne, jednalo se o biochemicke tehotenstvi, co myslite???

kettkav
1. říj 2016

@lenejewel89 malinko 🙂 snad se vybarví

lenejewel89
1. říj 2016

@kettkav Dnes jsem 28DC, tak uz by asi mel byt videt hodne ze? A navic jsem dostala to spineni hodne pred 3 dny...divne ne?

kettkav
1. říj 2016

@lenejewel89 Já neměla 28 DC ještě ani ducha,až 31 DC slabý duch a vyšlo to. Zkus znova v pondělí..ale jestli budeš spinit,tak radši k doktorce. Měla jsem to stejně a něco mi na to dala.

lubean
1. říj 2016

Holky co si myslíte. Horní test je dnešní ráno, dolní včera odpo... Přijde vám že se vybarvuje? Je to mamatest 10, mám raději koupit i clearblue digital? Jakým s ním máte zkušenosti?

lenejewel89
1. říj 2016

@kettkav No ja prave od stredy spinim, ale hodne tmave prave, zadna krasna krev, jak pri moji normalni menstruaci, tak fakt nevim...a jsem 29DC, jsem to spatne spocitala...zkusim teda v pondeli, to uz by tam melo neco byt, jestli to tam bude ze? 🙂

lenejewel89
1. říj 2016

@lubean Myslim, ze je to tam...raduj se... 😀

kettkav
1. říj 2016

@lenejewel89 Tmavá krev snad bude ok. Tak uvidíš v pondělí ráno 🙂 Držím palce.

miky00
1. říj 2016

Tak dneska ráno zase silnější 🙂 30DC Je to pořád duch, nebo slabá čárka? :D

lenejewel89
1. říj 2016

@kettkav Dekuju moc, prejeme si to, tak snad ... uvidime v pondeli.

lubean
1. říj 2016

@miky00 já už teda vidím čárku 😉

lenejewel89
1. říj 2016

@miky00 Rekla bych, ze uz je to pekne slaba carka:D

miky00
1. říj 2016

No už aby zase bylo ráno :D Zítra asi zkusím ten clearblue ale večer stejně asi ještě testnu :D Bojím se aby nezmizela. 😝

lucky22
1. říj 2016

@miky00 no vidis jak krasne sili... Je to na dobre ceste. 🙂

laura1972
1. říj 2016

@miky00 tohle už je čárka 🙂 držím palce 🙂

lenisek36
1. říj 2016

@miky00 drziim palecky, at mimusko vydrzi 🙂!!! 🙂)) carka tam je

miky00
1. říj 2016

Holky, já to nevydržela a udělala ten lepší test... a výsledek... Můžu mít alespoň 60% naději? 🙂

laura1972
1. říj 2016

@miky00 tady bych řekla, že je to víc než 60% 🙂 to je jisté 🙂

miky00
1. říj 2016

bála jsem se ho udělat, ale čárka byla vidět ještě než moč doputovala ke kontrolnímu proužku, takže si můžeme s manželem vzájemně pogratulovat? :D Na prvního syna jsme si počkali 2 roky a teď je to 11měsíců a že by? 🙂 Pustila jsem se do tvorby domácích mýdel a svíček, na manžela nějak nebyl čas, takže asi jen 3x za měsíc a tak mě to docela zaráží... Ale kartářka mi před měsícem řekla na mou otázku, zda mám změnit gynekologa a zda najdu příští rok práci to, že změnu dr nemám odkládat a do práce nepůjdu. Holky já tomu ani moc rači nechci věřit, co když jsou to jenom nějaké špatné várky testů? :D 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru