Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

shynne
6. říj 2014

@milca111 Jj ještě je čas,ale já jsem strašně zvědavá,to je hrozný 😀 chtěla bych to vědět hned,at vím na čem sem 😀 😀 takže ani testy nebyly pozitivní a přitom to těhu bylo,ono je to fakt hrozně individuálni 😉 to já neměla žádný příznaky ze začátku 😉 až o pár týdnu později,ale to už jsem věděla,že čekám 🙂

shynne
6. říj 2014

@milca111 asi jo,kor když mám cykly různě..no vidíš,tak to tam naděje vždycky je,když už ti to tenkrát takhle různě ukazovalo čárku. je to opravdu hodně individuální 🙂

misaelka
7. říj 2014

@shynne
@milca111 nakoniec nic z toho 12. den po et / uz si tieto testy nekupim

milca111
7. říj 2014

@shynne no nevím,u mě už naděje asi není, protože jediný sexík který si myslím,že bych otěhotněla byl před skoro 14 dny a to už by na testu něco být mělo vidět a ne hned čárka tam jo a pak zas neeee. Tenkrát jsem testila ještě před ms tak se ty testíky hádali ještě 🙂))

@misaelka to et jako embrio transferu? nevím jak se to přesně píše 🙂) jen jsem o tom četla. Tak jsi to jako dostala? Já ještě ms nic a už netestím,pokud to nedostanu do příští středy tak až pak se testnu,jestli to tedy vydržíím 🙂)))

pankafe
7. říj 2014

Holky, tak já už jsem z toho jelen. Minulý cyklus jsem 29DC měla na tt druhou čárku (hezkého ducha) v limitu, ale přišla MS. I přes MS se však cítím divně a jinak, tak jsem si říkala, že je to asi blbost, ale zkusila jsem dnes odpo tt. Dnes jsem teprve 12DC a na testu se objevil duch (opět v limitu). Asi by šel i vyfotit, ale ne teď večer, je blbé světlo, zkoušela jsem to.
Co byste si o tom myslely?

lencak80
7. říj 2014

@pankafe asi bych zašla na gyndu, aby vyvrátil popřípadné mimo těhu nebo aby potvrdil třeba těhu, ale jedna holka to tady tak měla a duchy krásné a už má po revizi, takže bych neotálela, asi není vše v pořádku, rozhodně bych zítra šla na gyndu, aby se podívaly co se v těle děje, neb to není úplně normální....

pankafe
7. říj 2014

@lencak80 No, jsem objednána tak jako tak na preventivní prohlídku za týden, tak to asi týden počká. Ale je to divny.

arien_black
8. říj 2014

tak v pondělí asi k doktorce 🙂

jessypitt
8. říj 2014

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jsem 8 DPO, měla bych do 2-3 dnů dostat menzes. Bazální teplotu mám už 4 dny 37, 2. Dnes mi vyšel pozitivní ovulační test, slabý a těhotenský test negativní. Bolí mě břicho a před 4 dny jsem měla bodavé bolesti v podbřišku. Mám bolestivá prsa, to mám ale před každou ms. Je to normální🙂🙂? Máte s tím někdo zkušenost??

Díky🙂

shynne
8. říj 2014

@milca111 ahoj,tak já hlásím 1DC 😉 tento měsíc chci zkusit ovu testy 🙂 tak snad to brzy vyjde. Doufám,že treba aspoň tobě to teď vyjde 🙂

shynne
8. říj 2014

@arien_black jee krásný testíky 🙂 aspoň někomu se zadařilo 🙂 držím palce

arien_black
8. říj 2014

@shynne, díky. Snad bude všechno v pořádku

lencak80
8. říj 2014

@jessypitt ano, každý měsíc mám tyto zkušenosti, před MS... a myslím, že nejsem sama. respektive kolikrát mě bolí třeba i týden před MS břicho, mám bodavé bolesti, teplota až do dne příchodu MS nad 37, pak prudký pokles a MS, takže ano, je to zcela normální jev před MS a pokud si myslíš že můžeš být těhu, tak počkej ty 2-3 dny a uvidíš!!!!

jessypitt
9. říj 2014

@lencak80 Díky za info🙂, mě spíš zarazil ten pozitivní ovu test i dneska je pozitivní a to sna víc než včera🙂🙂. Přitom jsem už jedu ovulaci měla...Takže moc nechápu jak je to možné🙂!!

lencak80
9. říj 2014

@jessypitt nemáš zač, zkušenosti s ovu testama nemám žádné zkušenosti, ale jak občas sleduji diskuse, tak holky mají pozitivní ovu testy a těhu prostě negativní, nevím na jaké bázi ovu testy pracují, ale na to bych prostě vůbec nespoléhala. Jinak těhu test 8DPO většinou je negativní, je to ještě strašně brzy, když se vajíčko zavrtává až tak 7-9 DPO, tak prostě nemůže vyjít pozitivně. Já mám cykly 32dní a když jsem byla těhu, tak 10DPO mi vyšl strašně slabý duch, až po několika hodinách, ale to jsem ještě o duších nic nevěděla. A až v den kdy měla dojít MS jsem si udělala další test a tam už byla slabá čárka, viditelná v limitu. Tak opravdu počkej a pak zkus normálně těhu test.

cacenka_d
9. říj 2014

Jen tak mimochodem, ten for you test co je uplne v zacatku mi ani po hodine nenabehl, az po 2 dnech na nem bylo pozitivni videt 🙂

cacenka_d
9. říj 2014

Holky dotaz, vsimla jsem si ze spousta holek si misto tehu testu dela ovulacni nejdriv. Mela jsem nekolik dni zpozdeni a i presto ze se ms dostavila, porad je mi nejak zvlastne jako u holek den po ms mam pozitivni 2 ovu testy a negativni tehu, musim koupit mamatest, ale chci nazor podle me jsem spis spontane potratila jak je to bezne jen tim ze vim jak se moje telo v tehu chova jsem to vubec zaregistrovala :/

milca111
10. říj 2014

@shynne tak já stále na ms čekám ☹ už mě to ale doooost štve,protože včera mi kamarádka dala těhu test abych si zase zkusila a zkoušela jsem večer a je tam jen stíneček, dala mi dva,ale ten druhý se mi ani nechce dělat abych řekla pravdu,pořád mě bolí to břicho už víc jak 14 dní v prsách mám pocit jako když se cpe při kojení ven mlíko a ms stále nikde. Nevěřím,že jsem těhotná,ale proč ta ms nejde ☹☹ prošvihnu tak snaženíčko na holku ☹(((

milca111
10. říj 2014

holky ovulační test při těhu musí být krásná silná čárka,jinak to nic neznamená, protože duchy můžete mít třeba celý cyklus, měří to hodnotu Lh a ta je přítomna celý cyklus v těle jen při ovulaci výrazně zesílí.

milca111
10. říj 2014

@pankafe znám dvě holky co ms měli i při těhu, určitě si skoč k dr.

ejmisek
10. říj 2014

@arien_black Moc gratuluju ! 🙂

janajens
10. říj 2014

@milca111 ahojky mam to same zpozdeni uz osm dni a stale nic na testu ani stin 😒

ejmisek
10. říj 2014

Ahojky, moc bych prosila o radu. V červenci jsem byla na revizi zamlklého těhu v 9tt. Od konce srpna se s přítelem snažíme o mimi, v září jsem vyzkoušela ovulační testy, ale nějak jsme to nevychytali až tento měsíc jsem měla přibližně od 1. do 3.10. silnou čárku pak byla zas slabounká. Snažilkovali jsme se v 27. a 30.9. pak 1. a 3.10. myslíte že se mohlo zadařit? Vím, že to zjistím až jestli dorazí nebo nedorazí MS, ale od soboty mám na pravé straně divnej tlak, jakoby mě tam něco tlačilo, více se to projeví při delší chůzi,v podřepu nebo v sedě, prsa mě bolela po stranách a ted se do toho přidalo píchání a mranvenčení okolo bradavek,od pondělí mám pořád kovovo-olejovitou chut. MS mám dostat kolem 17. a 18.10, mám 31DC po revizi, ovulka byla kol. 16DC. Myslíte, že by se mohlo zadařit??? Nechci si nic vsugerovávat abych pak nebyla zklamaná, protože potom nezdaru bychom si to moc přáli, ale malinko mi to připomíná předchozí těhu. A ještě bych se chtěla zeptat od jakeho dne mám počítat DPO. Moc děkuju za rady

janajens
10. říj 2014

Tak mrcha po osmi dnech zpozdeni dorazila ☹

milca111
10. říj 2014

@ejmisek jj myslím,že je velká šance,že se mohlo zadařit a to co popisuješ jsou moje těhu příznaky třeba,hlavně to mravenčení v bradavkách. Taky jsem po revizi,jenže já byla 3.9. ☹ Myslím,že bych počítala že ovulace byla kolem 4.10.

@janajens tak aspoň už se to neprotahuje a začne nové snažilkování.

janajens
10. říj 2014

@milca111 jj presne i kdyz me to mrzi aspon vim uz konecne na cem jsem 😎

jessypitt
10. říj 2014

Ahoj holky,

vidíte na prvním testu toho dušíka?🙂 Druhý je ovu test. Jsem dnes 22 DC, 10 DPO, BT už 10 dní 37,2 a více🙂. Oba dělané dnes ráno.

Díky za nározy🙂

belleelle
10. říj 2014

@jessypitt digitální těhotenský test Clearblue s indikátorem početí ti to potvrdí nebo vyvrátí, já měla na ovu testu hodně jasné čárky v těhu...

pankafe
10. říj 2014

@milca111 Díky za reakci. Na gyndu jdu za týden, tak jsem na to zvědavá. Dneska jsem zase ráno zkusila tt a zase duch, tak buď už vidím duchy všude, nebo nevím, co se děje.

jessypitt
10. říj 2014

@belleelle Koupila jsem, ale ještě s tím chvíli počkám🙂🙂. Díky za radu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru