Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dubnacek
8. říj 2015

@milujicimamina no vidis a je to pekny,pockej a bude silit,urcite se prcek zavrtal pozdeji,ale je to tam😉)))

dubnacek
8. říj 2015

@dubnacek a jeste neco,urco si koup i ten digi jak jsem psala,u me dr.max nic neukazal ani jednou,je pravda,ze mi mamatesty delaly hodne falesnych vysledku,ale ty mas teprve pred MS takze se neni cemu ani divit,ze je carka slabucka,ale tady je uz normalne videt.Ja si myslim,ze tehu jsi😉

milujicimamina
8. říj 2015

@dubnacek tak se uvidí ale břicho sili tak nejspíš dorazí,na ráno mám nějaký citlivý v plastu

svlocka
8. říj 2015

@semisovamys ahoj taky jsem mela takovy 🙂je tam🙂

hermanek1985
8. říj 2015

@cleira nemam aa asi nabudou. .dvě hodky mam růžové spineni..takže asi nic nebude..sice mě nic nebolí ani,že by mrcha má přijít..asi se mi to zítra rozjede a přijdou ms bolesti:-/

milujicimamina
8. říj 2015

@hermanek1985 to snad ne;( já trpím taky jak pes úplně hrozne mě bolí krize a břicho jako bych to už mela,čekám kazdickou chvilku 😢

hermanek1985
8. říj 2015

@milujicimamina ja ale netrpim právě, což je divné a teď už zase nespinim. .uvidím zítra, zda se mrcha rozjede..a kdy to máš dostat?

hermanek1985
8. říj 2015

tak holky..dneska jsem 28dc a 12 dpo a od tři odpo růžové spineni růžové a v devět jsem zjistila,ze přestalo. .dneska mam mít první den ms a ani bolest ničeho ani premenstruacni bolesti..uvidím zítra ,zda se to rozjede:-/

milujicimamina
8. říj 2015

@hermanek1985 já to mívám 25-28 jak.kdy,ted byla ovulka 12 tak čekám už zutra to budu 25 DC,uvidíme :-/

cocochanel85
8. říj 2015

@berut Taky Ti fandím, vlastně všem tady. Ja měla v létě taky dost stresu - především z propočtů ovulace, aby sex nebyl každý den (kvalita spermií), barva špinění atd...zmagořila jsem 😀, ale na rozdíl od Tebe, jsem těch 5 kilo přibrala 😀 Dnes jsem chtěla na gyndu - ráno jsem neměla v centru kde zaparkovat, tak jsem si řekla - asi tam nemám chodit, před obědem tam jedu (zaparkovala) a on má posunutou ordinační dobu?? 😀 😀 prostě tam nemám zbytečně lézt a plašit 😀 MS zatím nikde, bolesti menší, tak nevím... Dala jsem si večer s mamkou víno a už na tu vědeckou část snažení a přečítání nesmyslů kašlu. A Tebe nebolí ani podbřišek? Pokud normálně s MS bolí tak naděje je 😀 Doufám, že příští týden tady ukážeš UTZ 😎

cocochanel85
8. říj 2015

@tmp11 Testy jsem si už zakázala 😀 Mám pocit, že do rána mám MS ...

milujicimamina
8. říj 2015

@cocochanel85 myslíš ze když budu zítra 25 DC a bolesti hrozne na ms ze dojde? ☹

berut
8. říj 2015

@cocochanel85 No, foto z UTZ bych tady prala kazde, to by byla parada! ☺️ Presne jak pises, myslim, ze si to vzala za dobry konec. Byt tebou tak proste pockam, jestli dorazi nebo ne, ob den treba zkusim test. A ten doktor je znameni! 👍🏻 ja taky puvodne chtela jet, ale pak jenom zavolala.. A taky pujdu k doktorovi pripadne az pristi tyden, az bude meskani 14 dni, jestli tedy bude. Prave, ze min tyden zadne MS bolesti, lehke pichani u vajecniku rekla bych a jakoby bilobezbarvy vytok- Samozrejme bez zapachu - zahnizdovani? asi dva dny. Pak nic.. Dneska lehke pichani v podbrisku, zadne krece ale. Cekala sem, ze se dostavi MS, ale zase nic. Jinak se citim dobre, pozoruju nateklejsi prsa a podbrisek a hodne piju a jim. Ale to muze byt tim, ze se snazim nenervovat a nemyslet na to. Jedine co me Vlastne znervoznuje je ten negativni test, ale kdyz sestra rikala, ze to muze byt a presto jsou pripady, ze holky cekaly, jsem o neco klidnejsi..

nada1985
8. říj 2015

Pily někdo kontryhel čaj ma to někdo skušenosti na otěhotni?

berut
8. říj 2015

@cocochanel85 a ten pocit, co mas od rana, mam taky. To jsou ty nervy, jak na to nemyslime..😛

nada1985
8. říj 2015
cocochanel85
8. říj 2015

@milujicimamina upřímně nevím kdy máš bolesti před MS, já například i 3- 4 dny a někdy jen 1, ale u každé je to individuální

cocochanel85
8. říj 2015

@berut já si myslím, že už tam mini fazolku budeš mít... 😉 takové zpoždění není v pořádku, pokud máš MS pravidelnou 🙂 být na tvém místě, v pondělí tam běžím 🙂

cocochanel85
8. říj 2015

@berut od rána jsem neskutečný nervák!! 😀 přímo ukázková příšerná ženská a raději se všem vymlouvám na "krámy" a ať se mnou radši nemluví 😀

berut
8. říj 2015

@cocochanel85 no priznaky, az na ten test by tomu napovidaly, ale taky to muze byt sugesce. Je pravda, ze zpozdeni mam poprve v zivote.. Ale dam na radu zkusenejsi a pockam do stredy pristiho tydne.. Akorat si asi do te doby ukousu nehty i na nohou 😂

Uplne tebe (sebe) vidim, jak pres kopirak 😂 Jsem tak trochu "kosmetickej magor", tak sem se musela dnes jit "uklidnit" z prace do drogerky na shopping 😏

cocochanel85
9. říj 2015

@berut ja se sebrala a jela do Ikei 😀 😀 😀 tam je tolik nesmyslu na uklidneni 😀

cocochanel85
9. říj 2015

@berut Takovy dotaz ještě 🙂 jak vam vase snazeni zvlada (psychicky) partner? Nehrabe mu taky nebo je v klidu? 😀

berut
9. říj 2015

@cocochanel85 Tak tam sem byla v neděli. Ale taky tam nesmím - vždycky se jdu jen ispirovat a nechám tam bambilion 😀 No to je otázka..Trošku mi přijde, že se bojí, vždycky měl z dětí, hlavně malých respekt. Hrozně se těší, tím víc jsem já vynervená z případného zklamání.. Na jednu stranu mi přijde, že se zbláznil - třeba u známejch, kteří maj mimi, si půjčoval kočárky a testoval kolečka na procházce 🙂 Na druhou stranu to neřeší - jakože si do dnešního dne ještě nevšiml, že už dávno měla být MS.. Ale já bych ho chtěla překvapit, takže na to neupozorňuju.. 😕 A jak je to u vás? 😵

padly_andel
9. říj 2015

Ahojky, co myslíte, vidíte tam něco? Jsem cca 10DPO

cocochanel85
9. říj 2015

@berut Mno u nás je to tak, že se mě obden ráno ptá: Tak co už? Už si těhotná?? 😀 😀 celkem mě to stresuje, ale on se hrozně těší. Dokonce si byl v obchodě koupit knížku o tom, jak mluvit s malými dětmi, o výchově a tak....No čuměla sem jak puk 😀 Už mi i oznámil jak se naše děti budou jmenovat 😀 naštěstí máme dva psy, tak si otcovský pudy vybíjí zatím na nich (ano, máme je příšerně rozmazlený) Aby neprudil každý den s dotazy ohledně těhotenství, musela jsem mu říct kdy to mám dostat a že až potom budu nebo nebudu něco řešit. Tak dnes jaksi bolesti zmizly...a MS zatím není...ale ty bílý testy ☹

cocochanel85
9. říj 2015

@padly_andel ahoj, já tam nepatrného ducha vidím 🙂

vapka
9. říj 2015

Ahojky, PM 9.9. a OVU 28.9. a dnes toto 😀 testovala jsem už dva dny zpět, ale to byla čárka skoro neviditelná, ale sílí 😀

jarpa111
9. říj 2015

padly_andel je tam 😉 tak at hezky sílí 😎

jarpa111
9. říj 2015

@vapka gratuluju! 🙂

vapka
9. říj 2015

@jarpa111 děkuju, ještě aby to bylo tam kde má 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru