Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
11. říj 2015

@nikdo17 no já právě tu naději nemám a proto si nejsem schopná koupit digi test 😀 místo toho digi testu si koupím inofolic na další cyklus aby nám pomohl 🙂 jj min cyklus jsem,ale měla daleko hezčí čárečky a stejně s toho nic nebylo.strašně moc držím palečky na zítřek a potom dej vědět jak jsi dopadla 🙂

@tmp11 jé tak to je pěkné 🙂 my jsme taky první dítko měli hned napoprvé a to jsme ho nechtěli,ale nechali jsme si ho a jsme moc rádi 🙂 o druhé dítko jsme se snažili 7 měsíců a teď je to 40 měsíc a nic ☹ no snad se co nevidět zadaří 🙂 no bylo by to u tebe krásné kdyby to vyšlo teď ten druhý měsíc 🙂 držím palečky 🙂

nikdo17
11. říj 2015

@juliemichal dekuju moc.dam vedet. moc ti preju aby uz ti to konecne vyslo tak treba ten inofolic zabere. slysela jsem na nej hodne chvaly

juliemichal
11. říj 2015

@nikdo17 není vůbec za co a moc se těším na zítřejší zprávičky 🙂 třebas mi pomůže ten inofolic co bych za to dala 🙂 manželovi budu kupovat i ten vitamín E na spermie tak snad to pomůže 🙂
a moc děkuji jsi moc hodná 🙂

monikavitezslav
11. říj 2015

Ahojky holky tak dnes měla dojit ms a stále nic

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav moc držím palečky aby ms nedošla 🙂 kdy budeš testovat?anebo jsi už testovala? 🙂

monikavitezslav
11. říj 2015

@juliemichal bojím se testovat. Sice bych moc ráda tehu byla ale moc si nevěřím. Tak furt chodim na wc jestli sem to už nedostala a furt nic. Ani se na to necítím jen mě šíleně svedej bradavky. Tak uvidíme zda to dnes na nocni přijde.

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav tak to moc držím palečky aby ms nedošla a bylo to těhu 🙂 já mám dnes zpoždění 2-5 dnů a něco málo na testu ☹ ale asi nic s toho nebude a moc bych jsem si to přála,ale bohužel asi to zase bude cysta nebo nevím ☹

monikavitezslav
11. říj 2015

@juliemichal pro pak myslíš ze cysta? Já jsem z toho už docela šílená děsný to litani furt na wc.

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav přesně tak to lítání na wc je fakt šílené ☹ taky lítám na wc zda už nedorazila,ale stále nic.no myslím si,že by to mohla být cysta,protože na ně hodně trpím a 6.8.15 jsem byla na laparoskopii kvůli cysty ☹ co bych za to dala kdyby to bylo těhu ach jo ☹ ale myslím si,že už bych musela mít na testu dálnice ☹

milujicimamina
11. říj 2015

Tak mi došla ms,spinim holky ☹ a tím se loučím jelikož končím.Držím ať se vám všem zadaří!😉

monikavitezslav
11. říj 2015

@juliemichal nemusela. Každé stoupa hcg jinak já měla u druhého syna hcg 2 při prvním dnu zpoždění a na testu dusika.

juliemichal
11. říj 2015

@milujicimamina sluni proč to vzdáváš?já bych to nevzdávala 🙂 však teď jak budeš 3DC tak ti mají dělat hormon. profil ne?tak to nevzdávej,uvidíš,že se určitě povede 🙂

tmp11
11. říj 2015

@milujicimamina hele máme před sebou další měsíce... Takže bohužel pokud přišla skutečně MS, není nic straceno. Další měsíc se může zadarit. Nevzdavej to

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav ale určitě jsi měla viditelného dušíka ne? 🙂 sice u kluků jsem měla něco na testu jak jsem měla týden zpoždění a to hned dálnice,ale už teď tomu nevěřím,že by to mohlo být těhu ☹ dnes na one stepu dušík,ale odpo jsem si dělala pepino a tam nic není ☹

milujicimamina
11. říj 2015

Ne já na to kašlu,

monikavitezslav
11. říj 2015

@juliemichal každý test je jiný dokud ti nedojde ms tak nic nevzdavej. Mě nic krom svědění bradavek není. Treba to v noci dostanu a bude vymalováno.

juliemichal
11. říj 2015

@milujicimamina zlatí uvidíš,že určitě by se povedlo,ale nevzdávej to ☹ vím je to těžké,ale určitě se jednou povede,věřím tomu 🙂

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav přesně tak to máš pravdu každý test je fakt jiný 🙂 uvidíme buď dojde anebo ne 🙂 tobě držím palečky aby ms nedošla 🙂 kdy ho budeš dělat? 🙂 mě nějak bolí pipina a to vůbec neznám,vůbec nevím co to může být ☹

monikavitezslav
11. říj 2015

@juliemichal to poznas já u sebe nic nepociťují jen včera mě bylo v práci ouvej tak sem si myslela ze už a ono nic:_( zatím si moc nevěřím.

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav no já kromě toho spodku taky nic nepociťuji akorát jsem unavená jinak nic.... uvidíš,že to určitě bude ono 🙂 držím palečky 🙂

monikavitezslav
11. říj 2015

@juliemichal a když ne tak se svět nezbori a budem se snažit dál.

juliemichal
11. říj 2015

@monikavitezslav přesně tak taky si to říkám,jednou se určitě zadaří 🙂

kuratkol
11. říj 2015
jullli
11. říj 2015

@kuratkol pozitivní tohle už není ani duch

milujicimamina
11. říj 2015

HOLKY NENE,JEN mě zaráží ze mě bolí pořád prsa,vždy když ms dojde přestanou 😢 a takové hezké duchy byli

tmp11
11. říj 2015

@kuratkol krasna čárka.... Gratuluji

jullli
11. říj 2015

@milujicimamina a stále jen špinis nebo regulérně ms?

semisovamys
11. říj 2015

@tmp11 Už doma test nemám a všude kolem dneska lákérny i drogerie zavřený..ale zítra to zkusím ještě než půjdu k doktorce. Děkuji moc za tip s tím ovu testem... 🙂 -ještě to nebudu úplně vzdávat, ale bojím se, nu ☹

milujicimamina
11. říj 2015

No zatím jen spinim,

saaralota
11. říj 2015

@milujicimamina neházej flintu do žita, já jsem měla na začátku těhotenství pořád bolesti jak před MS, dokonce jsem v termínu MS špinila, nebo spíš slabě jednorázově zakrvácela a přesto se těhotenství potvrdilo. Držím palce🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru