Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
30. říj 2015

@majovasnazilka to už vidim bledě 😀 achjo

majovasnazilka
30. říj 2015

@milujicimamina Nechceš aby ta čárka už rovnou mluvila, že ne? 😀 Fakt je brzy 😉
Příroda ví, co dělá, ale věřím, že by bylo jednodušší, aby nám třeba zezelenal palec u nohy a hned bychom věděly, že jsme těhu 😀

milujicimamina
30. říj 2015

@majovasnazilka 😀 😀 já vím děkuji 😉

milujicimamina
30. říj 2015

@majovasnazilka s tím palcem by to bylo supr :D

majovasnazilka
30. říj 2015

@milujicimamina Tak uvidíme, co přinese pokrok 😀

petrasek009
30. říj 2015

@milujicimamina ahojky určitě jsi těhotná🙂 já to tak měla s malým cca 8týdnu po oplození a nic nebylo vidět ještě slabši a ta hlavní čárka uplně rudá...ted s malou (čekám holčičku) to byly hned dvě rudé čárky po 14dnech od oplodnění🙂
počali jsme cca 7.12. a až dvě červené se objevily pořádně 12,1.🙂

majovasnazilka
30. říj 2015

@milujicimamina Ty jo, že bych vyzkoušela ty pampelišky? 😀

milujicimamina
30. říj 2015

@majovasnazilka no já jdu dnes škubat :D

milujicimamina
30. říj 2015

@petrasek009 teda to se dlouho bobek.neukázal 🙂 no nevím,já pojedla oběd a už cítím ze to půjde zase spodem,vše mě prohání :-/ a.nechápu z čeho, ale koupila jsem včera comfort tam je nádherná čárka,vycetla jsem ze to dělají kazdymu :/

milujicimamina
30. říj 2015

Comfort ale když dělá falesnaky

eliotka1
30. říj 2015

@milujicimamina To je dle mě jen obrys čárky. Ale určitě testni zase za pár dní. Nemá smysl testovat každý den.

milujicimamina
30. říj 2015

@eliotka1 je normálně tlustá růžová 🙂 ještě jsem zkusila jednoho maxe 😀

eliotka1
30. říj 2015

@milujicimamina Pokud se mně to podaří (mám to na mobilu), tak ti pošlu, jak to vyšlo mně u Dr Maxe, když to bylo lehce narůžovělé. Nebo teď mluvíš o tom Comfortu, že ho máš narůžovělý? To je možný, fotka může zkreslovat 🙂

milujicimamina
30. říj 2015

@eliotka1 oba 🙂 já mám špatný foťák

milujicimamina
30. říj 2015

@eliotka1 zkus dat svůj prosím,zaschly děkuji,myslíš že je falešný?

eliotka1
30. říj 2015

@milujicimamina Zkusím, jen mám teď v mobilu vyčerpaná data, takže se přes mobil připojím, až budu někde na WIFI a teď jsem zjistila, že jsem vlastně začala testovat Mamatesty a Dr. Maxem jsem testovala až po zmeškané MS a to už byla čárka hezky vidět. Ale potom jsem postnu aspoň nefalešnýho ducha na Mamatestu 😅 Večer nebo zítra pošlu.

milujicimamina
30. říj 2015

@eliotka1 jo falesnaky na mamatestu znám viz předešlá strana :D

eliotka1
30. říj 2015

@milujicimamina Falešný být nemusí, můžeme potom porovnat aspoň s tím mým nefalešným Mamatestem. Každopádně pokud není falešný, musela by být v neděli čárka o něco znatelnější 🙂

eliotka1
30. říj 2015

@milujicimamina Ano, i já mám bohužel i špatné zkušenosti s Mamatesty 🙂 Když jsem opravdu otěhotněla, tak zase ale hezky sílily...

milujicimamina
30. říj 2015

@eliotka1 ano teď jde o to zdá zesílí :(

vapka
30. říj 2015

@milujicimamina myslím, že těhu jsi, zkus příští týden krev a uvidíš 😀 držím palce ať sílí.... je mi jasné, že budeš testovat i zítra, také bych testovala .-D jsem mega zvědavá.

milujicimamina
30. říj 2015

@vapka to vis budu a pocuram i ty pampelišky :D

eliotka1
30. říj 2015

@vapka Ano, já jsem taky mistryně světa v testování 😀 Za testy jsem vyhodila tolik peněz a i když mi těhu potvrdili z krve, tak jsem občas testla jen tak, aby náhodou čárka nezeslábla, než jsem šla na ultrazvuk... Prostě jsem byla magor 😅

eliotka1
30. říj 2015

@milujicimamina Tak pak dej vědět výsledky a doufám, že už to bude jen sílit 😉

vapka
30. říj 2015

@eliotka1 je to taková malá závislost, já jsem se také teď dost natestovala, tak to chápu 😀

majovasnazilka
30. říj 2015

@milujicimamina dej vědět, jak to dopadlo 🙂

mrnous81
30. říj 2015

ahoj holky,občas jsem napíšu,ale nééé moc často 😉spíš Vás z povzdálí pozoruji,čtu si Vaše komentáře a raduji se za Vás z každé čárky,která se tu objeví,ale i tiše závidím 🙂 S přítelem se snažíme už 11 měsíců o mimčo,no zatím se nezadařilo,je to u nás složitější,přítele mám doma jen pár dní v měsící,jezdí MKD...ale,MS mám 28-29 DC,dneska jsem 30 DC,což samozřejmě vím,že ještě nic neznamená 😉 zkusila jsem si ráno TT,ale zatím negativní...mám zvláštní tlak v podbřišku,vůbec nepociťuji MS bolesti,prsa citlivější,BT ráno 37,1,včera 36,8(ale probdělá noc s nemocným synem,nejspíš vliv na BT),předevčírem 37,0...BT měřím první cyklus,tudíž také žádné moudro 😉 Chtěla bych se teda zeptat,je tu někdo z Vás,že se mu dušík či pozitivní TT ukázal až později?

jullli
30. říj 2015

@mrnous81 ahoj a kdy byla ovulka?

mrnous81
30. říj 2015

@jullli dle teploty tuším 18-19 DC,tudíž 18 či 19.10.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru