Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tehulka1167
21. bře 2016

@milujicimamina No myslím,že tyhle dvě děvčata by si o početí a plodných a neplodných dnech a luteální fázi měly něco přečíst. Pak by nepsaly takové sr...y 🙂

edelena41
21. bře 2016

Začalo mi být divné a skousela jsem test

edelena41
21. bře 2016

Jo jsem 9dpo

sandynkas
21. bře 2016

Ahojky, dělala jsem si ve čtvrtek těhu test Mamatest a byl tam pidi duch. Druhý den jsem dělala Dr. Max test a byl sněhově bílý.. MS mi mešká už tři dny. Musím říct, že MS jsem neměla pravidelnou a proto jsem si ani neměřila ovulaci. Myslíte, že bych mohla být těhu?

sandynkas
21. bře 2016

@edelena41 Vidím tam pidi ducha. 🙂

paulittav
21. bře 2016

@sandynkas ducha vidím krásně, ale mamatestům moc nevěřím, páč hodně holek teď poslední dobou dělá falešné duchy, taková @milujicimamina by ti mohla vyprávět.... ale záleží kdy byla ovulace, ...tak třeba zkusit za pár dní, každopádně držím pěsti 🙂

sandynkas
21. bře 2016

@paulittav Jsi moc hodná, děkuji !!! 🙂) Já též četla, že mamatesty hází duchy.. Je to hrůza. Člověku to zvedne náladu, a pak zase bílo s / čárkou.. Dneska budu dělat test s citlivostí 25 z rossmannu od jejich značky, tak jsem zvědavá. 🙂

edelena41
21. bře 2016

Tak sem skusila ještě pepino a tam je taky duch já ho vidím nevím jestli i vy

edelena41
21. bře 2016

@sandynkas -tak na tvem je vidět dobře,já skusila ještě teď pepino,když ste říkali ze mamatest dělá duchy,no doufám že on nedělá falešné duchy

edelena41
21. bře 2016

Ale je to teď s odpolední moči,tak skusim zas ještě rano

sandynkas
21. bře 2016

@edelena41 Taky vidim slabounkého ducha!!!

sandynkas
21. bře 2016

@edelena41 A Pepino má jakou citlivost? 🙂

edelena41
21. bře 2016

@sandynkas taky 10 tak si myslím že by to mohlo být trochu reálné když je duch na dvou různých typech

milujicimamina
21. bře 2016

@edelena41 jsem pres mobil ale bohuzel nevidim :(

milujicimamina
21. bře 2016

@sandynkas vidim 🙂 ale jestli dr max nic tak nic ☹

paulittav
21. bře 2016

@edelena41 něco si tam domyslím, ale věřím, že v reálu jde vidět líp... zkus zítra z ranní moči nebo další den, jestli bude silnější, držím pěsti! 🙂

milujicimamina
21. bře 2016

Holky moc vsem preji konecne ty //ja to asi fakt vzdam tak vam drzim pesticky at sili!🙂

edelena41
21. bře 2016

@milujicimamina nevzdavej to neboj každá s nás bude mít určitě brzo miminka,jakej by to byl svět bez šťastných maminek s miminkama😉😉😉

milujicimamina
21. bře 2016

Jinak ja ted zkusila mamatest co tu susim dlouho krabicku 😀 dnes jsem trochu ktve mela a uz nic a mam tam carku proste ten test me nemá rád

geryy
21. bře 2016

Dobry den zajimal by me vas nazor vidite tam neco

dddkkk
21. bře 2016

@edelena41 Já tam taky něco vidím 🙂 ... držím palečky!

sandynkas
21. bře 2016

@milujicimamina Ja zkusila ted test z rossmannu - citlivost 25 a koukej, bilo.. Ty mama testy by meli zakazat, akorat cloveku zvednou duchem naladu a pak prd..

milujicimamina
21. bře 2016

@geryy mozna neco ano ale ja uz vidim všude 😀

geryy
21. bře 2016

Dekuju tak nejsem slepa tak doufam ze to vide

sandynkas
21. bře 2016

@geryy Nevidím ☹ Ale na tom horním lehce ano!

dddkkk
21. bře 2016

@milujicimamina ... nic nevzdávej, to půjde!! Taky Ti držíme palečky! Jak dlouho se vůbec snažíte?

milujicimamina
21. bře 2016

@dddkkk no uz to budou 2roky

geryy
21. bře 2016

Ten dolni je z dneska a je delany odpoledne

milujicimamina
21. bře 2016

Schvalne vam ho sem pak dam smejda mamana

dddkkk
21. bře 2016

@geryy Já vidím jen na tom horním, když natočím monitor... takže něco tam asi je, tak ať sílí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru