Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anyt9178
10. dub 2016

Holky me je treba zle kolabuji prsa bolej mam vysoky tlak a nizsky cukr 😀 vsichni mi rikaj ze jsem tehotna 😀 jen ty testy stavkujou 😀 dusici tam jsou ale nic vic 😀

zlatickon
10. dub 2016

@anyt9178 jo to jsme na tom vazne uplne stejne akorad myslim ze u tebe ty testy jsou lepsi😉dnes jsem spinila no spis takovy ruzovy vytok jen na toalet.papiru(promin)ale prsa boli bazalka porad nahore a desne me boli v krizi.my jsme do toho museli vlitnout nejak pred koncem ciklu asi co?

anyt9178
10. dub 2016

@zlatickon my vubec nevime 😀 ackoliv mi zjistili pred 2 mesicema rakovinu delozniho cipku tak od te doby na to v podstate kasleme 😀 jak jsem na tom lip 😀 ty mas caru jak brno na testu 😉 ja tam mam nula nula nic oproti tobe 😉 ☹

milujicimamina
11. dub 2016

@anyt9178 ahoj 🙂 ☺jak jsi na tom? Ukaz testiky 😇

sukynecka01
11. dub 2016

@milujicimamina dobre rano ty sis dnrs delala?

milujicimamina
11. dub 2016

@sukynecka01 ano ten one step je slabší než ze včera nevím asi jsou opravdu špatné ty testy, už jim nevěřím, zase to nevyšlo ☹

zlatickon
11. dub 2016

@anyt9178 ahojky tak dnes na maxu nic teplota porad nahore tak nevim co semnou je jeste se asi juknu na cipek jak na tom je.uz to ale pomalu vzdavam diky tomu testu

milujicimamina
11. dub 2016

@zlatickon to jsou ty mamatesty 😢

zlatickon
11. dub 2016

@milujicimamina jo ty mama davaji falesne nadeje tenhle je asi jasny. no ale ta teplota je porad nahore a vcera kdyz jsem zaspinila tak jsem se sla rychle zmerit jestli teplota klesla a ona byla odpoledne 37,8 tak ze tomu nerozumim dnes rano 37,3,,,

milujicimamina
11. dub 2016

@zlatickon kdy mas ty termin? Ja jeste 7dni tak doufam, ale plane nadeje uz si delat nebudu

aknicul1
11. dub 2016

Zdravím Vás holky 🙂 tak co myslíte? Mám ještě 5 dní do očekávané ms. Tak nevím zda vidím jen ja 😒

weronicaaaa
11. dub 2016

@aknicul1 vidím 🙂

milujicimamina
11. dub 2016

@aknicul1 vidim takyy 🙂

juliemichal
11. dub 2016

@mikush no tak já dnes 15DPO a BT se stále drží nahoře 😀 😀 a to mi jako takto chodila před potratem ms vždy 15DPO klesla a ten den došla ms a teď nic 😀 no tak uvidíme co pro nás dvě osud chystá 🙂 🙂

mikush
11. dub 2016

@juliemichal mi dneska vyskočila BT nahoru,pořád je mi nějak divně, včera jsem malinko zaspinila,zítra cekam MS, pokud do té doby nedorazí tak zítra vyzkousim test podle BT.Kéž by to už nám to vyšlo 🙂

juliemichal
11. dub 2016

@mikush a kolik jsi dnes DPO?jako já cítím divně prsa,začala jsem zase ochutnávat zubní pastu (jak u kluků v těhu) a BT stle nahože asi mám dnes 3 dny zpoždění nebo 2 dny,ale včera na tt nic ☹ už se těším na tvůj zítřejší testík 🙂 🙂 já asi dnes si koupím digi test (200kč mě nezabije) a vyzkouším ho 😀 😀 anebo půjdu na krev jako samoplátce 😀

mikush
11. dub 2016

@juliemichal nevím kdy přesně byla ovu,jsem to předtím nemerila ani nedělala testy,ale pokud mělo dojít k oplodnění tak 25.3 28.3. nebo 1.4.,ve ctvrtek test negativní,to bylo ještě brzo, mi u druhého tehu ukázal test // až 8den po vynechání tak musíme vyčkat

juliemichal
11. dub 2016

@mikush no přesně tak mi taky u kluků vyšel pozitivní test až po týdnu zpoždění 😀 😀 jinak nic 😀 no a teď jsem si udělala s hecu test a nic tam není mno ☹ uvidíme jak bude zítřejší BT vypadat a kdyžtak si koupím digi test 🙂

drabkova_zuza
11. dub 2016

Ahoj holky, tak jak to tady pročítám tak i vy jste měli 1-2 den zpoždění ještě bílý test? 🙂 tak to mám ještě nějakou naději třeba.. mám dnes druhý den zpoždění a MS nikde, prsa se mi za poslední dva týdny zvětšila o číslo, píchá mě občas v podbříšku a bolí mě záda..🙂 co myslíte, je ještě šance že se objeví //?

mikush
11. dub 2016

@juliemichal Tak uvidíme co se z toho vyvrbí 🙂

juliemichal
11. dub 2016

@mikush taky jsem zvědavá co se s toho vyvrbí 🙂 snad aspoň ty najdeš // na tt 🙂 držím moc palečky 🙂

mikush
11. dub 2016

@drabkova_zuza určitě ano,jak píšu já měla dvě čárky na testu až 8.den po vynechání menstruace,Držím palce 😉

juliemichal
11. dub 2016

@drabkova_zuza a já u kluků jsem měla // čárky až po týdnu vynechání menstruace,takže stále na těhu šance je 🙂 🙂 držím palečky aby jsi za pár dnů našla // na tt 🙂

drabkova_zuza
11. dub 2016

@mikush
@juliemichal
Děkuji moc 🙂 doufám v to jak v nic na světě.. když by se to nepovedlo ted tam musím na laparoskopii a to se mi moc nechce.. tak jsem si říkala že se tělo lekne a zareaguje na to // na tt 🙂
Jakpak dlouho se holky snažíte vy?

juliemichal
11. dub 2016

@drabkova_zuza já se snažím o třeťátko příští měsíc to budou 4 roky ☹ a jinak na laparoskopii jsem byla 2x a neboj se nic to hrozného není 🙂 po laparoskopii jsem otěhotněla za 3 cykly,ale bohužel jsem o to miminko v lednu tohoto roku přišla ☹ ☹ jinak jsem byla na laparoskopii v srpnu a otěhotněla jsem v listopadu.

milujicimamina
11. dub 2016

@juliemichal ahoj a test jsi dnes nezkusila?🙂

milujicimamina
11. dub 2016

@zlatickon a co cipek? Jak vypada v tehu nevis?

juliemichal
11. dub 2016

@milujicimamina ahojky dnešní tt tak negativní,ale jak si vezmu tak v tom těhu s listopadu jsem tt neměla pozitivní a byla jsem v lednu cca 9-10tt akorát to bylo mladší na 5-6tt,ale bylo to těhu s listopadu právě... a testy negativní 😀

drabkova_zuza
11. dub 2016

@juliemichal tak to je mi líto že jsi o něj přišla.. ale je teda vidět že ta laparoskopie asi k něčemu je.. 🙂 ty jo 4 roky.. to je doba.. stačí mi to ted.. a to se snažíme zatím 3/4 roku..

zlatickon
11. dub 2016

@milujicimamina ja mam dnes 4dny spozdeni ale slabonce spinim je to takovy ruzovy vytok jen na toaletaku ani na intimku to neni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru