Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kamikz
23. dub 2016

@krbas ani jedno..ovulku jsem mela 13/14 DC,takze presne uprostred.. leda ze by se mi tim padem cyklus zkratil..nevim :/

smisek19
23. dub 2016

@kamikz není zač ;) tak já hnízdění i vše poznala podle bazálky ;) vřele doporučuju měřit....no a podbřišek i prsa, mě bolí téměř od ovu :D a dnes jsem 40.dc :D pms a těhu příznaky jsou holt skoro stejné ;) neztrácej naději a vydrž třeba 4 dny ;) hodně zdaru

krbas
24. dub 2016

Dneska jsem zkusila jiny test - citlivost 25 🙂

pandabox
24. dub 2016

@krbas ty jo ty Teda jedeš..to testujes každý den??

krbas
24. dub 2016

@pandabox ano 🙂 nejak to nemuzu vydrzet netestovat :( uklidnuje me to.

pandabox
24. dub 2016

@krbas haha🙂) ja ziju v Německu , kde nejlevnější desítkovy test stoji přes pět euro a test s citlivostí 25 okolo 4 Euro.. takže pro me by to byla draha terapie🙂) takže ja test delala jednou..pokud nedorazí špinění tak už ani testovat nebudu..AZ z krve🙂)

krbas
24. dub 2016

@pandabox tak to je drsny.. a kdy jdes k dr.?

pandabox
24. dub 2016

@krbas ted to vychází na počátek pátého týdne, takže tak za dva týdny nejdříve . Rada bych to vydržela do osmého tydne..pokud se nebude dit nic extra..nedostanu to opožděne , nebude špinění apod..

kamikz
24. dub 2016

Tak jsem to nevydrzela 🙂 oproti vsem priznakum mi ten pidi duch na Pepinu prisel divnej.. a ted na me na Dr.Maxu vykouklo tohle 🙂

monikavitezslav
24. dub 2016

@kamikz to vypada nadejne. Drzim pesticky. My o mimco prisly

pandabox
24. dub 2016

@monikavitezslav aj to me mrzí..

krbas
24. dub 2016

@kamikz super.. Doufam, ze bude silit!

kamikz
24. dub 2016

@krbas diky moc! Taky doufam 🙂
@monikavitezslav To me moc mrzi! My o nase prvni take prisli,tak vim jaky to je :/ drz se!

leymea
24. dub 2016

Tak jsem testovala a snehobilo, ani znamka ducha ☹ jsem 10DPO a proste nic. ☹ zitra to mam dostat. Je mi smutno ☹

tati_ana
24. dub 2016

@leymea 10 DPO je ještě brzy na testování 😉 mě se ukázala slaboučká čárka 12 DPO 🙂

leymea
24. dub 2016

@tati_ana trosku jsi me utesila, ale zejtra se uvidi no 🙂

krbas
24. dub 2016

@leymea a mas nejake priznaky? At uz tehotenske nebo PMS?

leymea
24. dub 2016

@krbas nr. Nic mi neni. Prsa trosicku na dotek zaboli. Pichani v podbrisku mam od ovulace, ale malinko. Spatne mi neni, spis na me leze nejaka nemoc, pali me oci, ale, ze bych se citila nejak jinak tak to ne ☹

leymea
24. dub 2016

No muzu si jen namlouvat, ze je jeste brzo a zejtra to nedostanu 😀 a pak najdu dve carky 😀

andy65
24. dub 2016

Sesty den vynechane menstruace tak snad tam vydrzi..mam zkusit jeste zitra? Bude vic videt?

andy65
24. dub 2016

@leymea: ahoj nezoufej my se snazili sice jen pul roku ale bylo to tim ze jsem na to porad myslela a porad resila jak a kde co a proc..nakonec z tech zklamani jsme se rozhodli to nechat bejt..zmenila jsem praci a nepocitala jsem ze bych nekdy byla tehotna ptz jsem mela max baz. Teplotu 36,8..a ejhle kdyz se nam to nejmin hodi je tam slaba a snad tam zustane..asi jsem moc nepomohla ale drzim pesti vim ze je to zklamani kdyz tam neni..

anonym88
24. dub 2016

@leymea Já teda když se na to hodně zakoukam tak tam něco vidim,ale nechci dávat falesne naděje. Třeba vidim čárku jen ja 😃

angelsb
24. dub 2016

@andy65 vidím 😉

leymea
24. dub 2016

@anonym88 drzim ho v ruce a nic nevidim 😀

monikavitezslav
24. dub 2016

@kamikz neni co mrzet. Mam dva zdrave syny.ted sem zmenila zamestnani a jak rika ma maminka v dobe kdy je to nejmin vhodne to prijde a kdyz ne tak mam dva kluky co mi delaji samou radost.

anonym88
24. dub 2016

@leymea Tak uvidíš zítra 😊 držím palce!

leymea
24. dub 2016

@anonym88 dekuji. Jen nevim jestli pockat na mrchu a nebo zejtra rano jeste testnout 😀

weronicaaaa
24. dub 2016

@leymea netestuj tak brzo..počkej až ti vynechá MS..já vím,že čekání je dlouhá doba..já sem testovala 1 den vynechání MS a ty dálnice tam byly jasně vidět,takže sem nehonila duchy a nebyla tak zbytečně zklamaná 🙂 hodně štěstí 🙂

kamikz
24. dub 2016

@monikavitezslav ale to neznamena,ze to neboli 🙂 nicmene mas naprostou pravdu. Ja uz se smirila s tim,ze v praci zustanu jeste sezonu v praci a ze si proste to leto maximalne uziju (jdem letos na 4 svatby) a ejhle.. 🙂 ted doufam,ze mi duvod,proc na svatbe nepit,zustane 🙂

milujicimamina
24. dub 2016

@leymea gratuluji 🙂
@andy65

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru