Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
6. kvě 2016

@hahahala tehotna 🙂

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi no byla bych uplne bez sebe 🙂

hahahala
6. kvě 2016

@milujicimamina Myslíš ? ...Doufám a taky doufám, že čárka nezmizí ...

luciasek1987
6. kvě 2016

@hahahala ja tam neco vidim 🙂

milujicimamina
6. kvě 2016

@hahahala myslim ze je to dobre gratuluji 🙂

hahahala
6. kvě 2016

@milujicimamina Koukám, že jsi nejspíš těhotná tak gratuluji 🙂 Držím palce aby ti to vyšlo! Já teď budu doufat, že Dr. Max je spolehlivej a nebude falešně pozitivní a zítra nebo v neděli kdy budu testovat zase nebude jen jedna /.

milujicimamina
6. kvě 2016

@hahahala s dr max v plastu mam dobrou zkusenost nikdy tam nic nebylo a byla to pravda 🙂 a dekuji moc neverim jeste 😀

hahahala
6. kvě 2016

@milujicimamina To jsme na tom koukám stejně, taky se mi tomu nechce věřit 🙂 Tak budu držet palce nám oběma aby vše dopadlo jak má !! Hlavně nic nezakřiknout 🙂

milujicimamina
6. kvě 2016

@hahahala boli te take bricho slabe jako u ms?

hahahala
6. kvě 2016

@milujicimamina Právě že bolí už tak 3-4 dny... Né pořád, spíš párkrát za den a vždycky to během chvilky přejde, ale někdy je teda bolest né zrovna malá a z toho je jen taková jako by měla menstruace teprve začít.

milujicimamina
6. kvě 2016

@hahahala me to zaclo dnes tak tedy budu doufat 🙂

monikavitezslav
6. kvě 2016

Já teda ty bolesti mám taky a občas hnusny. Furt sem na wc ale stále ms nikde. Zítra jdu na noc tak uvidíme.

hahahala
6. kvě 2016

@milujicimamina Někdy je těžký vyznat se co se to s naším tělem děje co ?

luciasek1987
6. kvě 2016

@hahahala
@milujicimamina
holky kolik jste dpo? ja teprve 6 ale bricho me teda dnes boli dost :/ a k tomu rano bily hlen ... ktery jsem nikdy nemela..

milujicimamina
6. kvě 2016

@luciasek1987 ja 9dpo, me zaclo teda bolet az dnes a hlen ted nemam, myslim zadny to je divne ze

luciasek1987
6. kvě 2016

@milujicimamina myslim si, ze zadny hlen byt vubec nemusi.... kdy budes testovat?

milujicimamina
6. kvě 2016

@luciasek1987 koupim ty maxe pokud teda vydrzim do rana 🙂 mozna i večer 😀

luciasek1987
6. kvě 2016

@milujicimamina vecer ne.. zkus zitra rano.. budu cekat na vysledek 🙂 mas nejake priznaky?

hahahala
6. kvě 2016

@luciasek1987 U mě těžko říct já sem díky nepravidelné menstruaci přestala počítat kdy dojde k ovulaci a prostě jsme to zkoušeli. Buď a nebo... a teď doufám, že to vyšlo. Krom teda bolesti břicha a zad nemám žádné příznaky.

1nelinka
6. kvě 2016

Ja mam taky hlen 6dpo ale ja ho mam vzdycky cca od 2dnu po ovu az do ms, bricho bolave a prsa v jednom ohni ale to mam taky kazdy mesic po ovu 😂😂

hahahala
6. kvě 2016

@luciasek1987 Ty se chystáš na další testování ? Já zkusím test zítra nebo v neděli jestli čárka zesílí a nebo je to planej poplach ...

luciasek1987
6. kvě 2016

@hahahala ja jsem jeste netestovala... nejsem blazen jsem pouze 6 dpo :D ale myslim si ze testnu poprve uz 10 dpo.. uvidim no.. nejradeji bych vydrzela do stredy.. ale to nedam :D

1nelinka
6. kvě 2016

@luciasek1987 tak pak dej vedet..🙂 ja testnu ve ctvrtek 🙂

hahahala
6. kvě 2016

@luciasek1987 Já se raději ptám, protože co sem četla diskuze, tak některý holky testovaly už snad od 4 DPO :D Určitě dej vědět jak jsi dopadla🙂 Budu držet palce!!

monikavitezslav
6. kvě 2016

Nevím jak vy holky ale já šílený bolesti hlavy a zácpa. Vzdávám to jedu pro test at nemám zítra na noční nervy.

1nelinka
6. kvě 2016

@monikavitezslav ta zacpa by mohla byt dobre znameni..🙂 ja ji nikdy nemela a kazdy mesic si ji ted preju🙂))))

hahahala
6. kvě 2016

@monikavitezslav Pak dej vědět jak jsi dopadla 🙂

milujicimamina
6. kvě 2016

@luciasek1987 boli me prsa iz docela hodne a v podbrisju dnes me picha a boli jako u ms, a mam navaly horka neskutecne dle

luciasek1987
6. kvě 2016

@milujicimamina ja si myslim ze jsi v tom.... a to na 100%

luciasek1987
6. kvě 2016

@hahahala jo nektery holky mozna... ale zase je mi 29 a trochu rozumu mam... netestuju od 4 dpo ale od 10 dpo : 😀 to jsem si pomohla vid ? :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru