Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hahahala
11. kvě 2016

@milujicimamina Určitě to u tebe klapne 🙂 ... Já jsem hlavně ráda že i ta tečka je tam kde má být a né někde mimo 🙂

petullka927
11. kvě 2016

Holky neveste hlavu pri testovani - ja v unoru hledala ducha a snehove bily tt (testovala jsem i clearblue digital) den pote odjezd na 14 dnu na hory ktery jsem si uzivala a po vecerech popijela s kamaradama. Pri navratu a uz tedy se zpozdenim jsem znovu testovala clearblue kde na me vyskocilo 3+ 🙂 ze sve zkusenosti tedy muzu doporucit zahodit tt a brat to tak jak to je - bud to vyjde a nebo ne 🙂

kastanek87
11. kvě 2016

@mimimimi ty si máš dnes volat na ty výsledky ze? Tak dej pak vědět. Držím pěsti ať tam něco je 😉

milujicimamina
11. kvě 2016

@hahahala kdyz vidim vase testy a ja 14dpo nic tak je mi to jasne

leymea
11. kvě 2016

@milujicimamina uplne nic nebo pidi duch aspon?

milujicimamina
11. kvě 2016

@leymea porad ten samy :( stin

milujicimamina
11. kvě 2016

@leymea jeste zkusim ten mamatest

leymea
11. kvě 2016

@milujicimamina a dr.max jsi zkousela? 🙂

yukonek
11. kvě 2016

@hahahala ja jdu zachvili, co bych dala za to aby tam videl aspon tecku :D je moc brzy, tak si taky budu muset pockat. Tak snad to cekani vydrzime 🙂

leymea
11. kvě 2016

@yukonek uz bych taky takovy cekani chtela 😀

bielanevesta
11. kvě 2016

@milujicimamina držím palce nech mrcha nedorazí tfuj tfuj

mimimimi
11. kvě 2016

@kastanek87 ano děkuji moc ,ale tak nějak tuším že to foto bude spíše fikce 😉 ...ale aspoň už budu snad v klidu a nebudu plašit, doufám, TJ peněz vyhozených už za nicneříkající testy 😉...

anyt9178
11. kvě 2016

@milujicimamina ahoj nene nedela nu nevim moc tomu nedavam

mimimimi
11. kvě 2016

Tak ještě nemaji stažené výsledky, v půl třetí mam zavolat...

luciasek1987
11. kvě 2016

@mimimimi jezis to jsou nervy :( to nesnasim... kdyz mi reknou zavolejte ve 2 a pak to posouvaji..

mimimimi
11. kvě 2016

@luciasek1987 tj už jen sebrat tu odvahu tam vůbec volat 😉 ...

luciasek1987
11. kvě 2016

@mimimimi neboj myslim si ze to dopadne dobre 🙂

mimimimi
11. kvě 2016

Tak je to negativní...zítra skočím na vyvolavacku a ještě promluvim s Dr.pokud to půjde co teda s tím ze to mam tak dlouho proč a co ten podbrisek jestli resit...snad mi ji nepichnou jen mezi dveřma sestřičky...

anyt9178
11. kvě 2016

@aknicul1 gratuluji krasna carka 😉 jj v patek zkusim znova

milujicimamina
11. kvě 2016

@leymea ano max na tom mam ty stinky stále

ms.neomagic
11. kvě 2016

@mimimimi Tak tu budem jeste spolu...ja jdu k dr.v pondeli..

mimimimi
11. kvě 2016

@ms.neomagic Jeste jsem s ni mluvila protoze mi to vrtalo hlavou.Takže zitra vyvolavacka a pak az to dostanu tak 3.den MS mi můžou nabrat hormon.profil kdyz budu chtít aby se videlo co me zlobí a pak muzu brat hormony nebo si najít svou prir.cestu aby to už nezlobilo...ty střeva ze zlobi nic to jen popisovala klicky ze se nemusím bát a hned resit obvodaka...bolesti při styku muzu mít v urc fázi cyklu kvůli srustum po operacich císařem...s tím nic delat pry nejde

kastanek87
11. kvě 2016

@mimimimi ach jo :( tak třeba ti Mudr poradí. Budu držet pěsti dál ať to co nejdřív vyjde ;)

juliemichal
11. kvě 2016

holky pregnylová čárka sílí?dnes jsem 6 dnů od pregnylu a 6 dnů od IUI a dělala jsem si test,že mi je už delší dobu na blití,včera na tt nebylo vůbec nic a dnes toto.. fakt nevím co si o tom myslet ☹ ten spodní test je včerejší,dělaný s první ranní moči a ten dnešní je uprostřed.

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal treba se neco deje 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina no kéž by se něco dělo 😀 😀 anebo fakt to je ještě pregnyl 😀 😀

valeri10
11. kvě 2016

@milujicimamina
@juliemichal holky neblázněte. šestý den po iui je nemožné aby tělo vylučovalo těhotenský hormon,, který je zachytitelný testem. Přečtěte si něco o početí a nedejte na rady tady na fóru. Je to zbytek pregnylu. Nic víc. Tělo ho nevylučuje v pravidelných dávkách.

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 aha já právě měla denně na tt dušíka s toho pregnylu a včera tam nic nebylo tak jsem si myslela,že už je s těla pryč 😀 😀 ale zdálo se mi to divné,že 5 dnů od pregnylu by byl pregnyl pryč 😀 😀

milujicimamina
11. kvě 2016

@valeri10 aha ja to neznam tak nevim 🙂

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal no ráda bych se mýlila, ale šestý den se mi to fakt nezdá. Uvidíš co zítra. Nebo za dva dny. Jestli bude silnější tak to pregnyl už nebude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru