Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
14. kvě 2016

😉 tak to už snad taky uteče...líně se táhnou ty dny do zpoždění viď 😉...snad jste to vychytali 😊 teď už jen počkat a nějak se zabavit 😊 😉

leymea
14. kvě 2016

@mimimimi no mam nejaky tuseni, ze to nevyslo ☹ i kdyz jsme to jistili. Tak uvidime 🙂 v patek testnu a kdyz bude bilo tak budu cekat na MS 😀 coz bych nechtela, ale je to tak kazdy mesic, takze si zacinam zvykat 😀

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi rado se stalo 😌 na na to mám aplikaci, lady time, doporučuju 😉

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi a testovat, pokud vydržím, příští neděli, 14 DPO myslím. Nevím, jestli má smysl dřív, ale. Úplně nejdřív ve čtvrtek 😃

leymea
14. kvě 2016

Hh. Ja v patek jsem 10 DPO,takze driv to opravdu nema smysl 😀

mimimimi
14. kvě 2016

@leymea ja myslím ze jen jeste nemáš šanci nic cítit 😉 to prijde neboj...😄 ono si ani nejde myslet ze to vyšlo po celou dobu cyklu 😉 musíme nejak fungovat 😉

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 jee to zkusím 😊 to nevím jestli vydržím tak dlouho 😊 ...rikam si ze jestli to tam nebude ted nekdy tak teda nevím asi mega porucha a pokud ani ta injekce nezabere tak jsem divna ...😣 Ja testuji nejpozdeji ve ctvrtek 😄 podle Toho jakou budu mit trpelivost a jestli teda nedojde driv MS 😊

leymea
14. kvě 2016

@mimimimi tak urcite, hlavne kdyz od ovu me picha v podbrisku ( dneska uz teda ne ) a jeste me pichne nekdy v prsou, takze jak bych pak neco mohla poznat 😀kdyz me prsa boli hned od zacatku 🙂 a dneska uz nemam husty bily vytok, spis vodovej a hlavne jsem moc nezpozorovala pred ovu plodny hlen, proto myslim, ze to nevyslo. Ale stat se muze vsechno, tak uvidime. Nechame se prekvapit 😀 🙂

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi neboj, to chce asi jen čas 😉 hlavně se nestresovat. Jo a ani plodný hlen podle "tabulek" jsem neměla, ale to snad moc nezabrání...

mimimimi
14. kvě 2016

@leymea ja ho taky nezpozorovala ale prý byt nemusí jen to zvyšuje životnost spermii 😉 me už připadá ze taky nic nepoznam a přitom jsem se jako těhotná začala cítit už od ovulace ale vse negativní pak jakoby příznaky na chvíli odezneli všechny a teď zas koumam 😄, muzu doufat ale tj tak všechno 😉...tak se drž 😊 asi jdeme radsi spát vid 😄 já tu dnes extra spamuju 😄 pak na to nemam myslet 😉...

ms.neomagic
14. kvě 2016

Jak to tu ctu tak jsme vsichni nejaky divny 😀 ja jsem zvedava co vypadne v pondeli ze me 😀 to zase budu urco nasrana..ne ze by tomu bylo v posl.dnech jinak 😀

leymea
14. kvě 2016

Tak co jsem cetla tak bez plodnyho hlenu tam spermie neprezijou, ale uz taky holky psali, ze ho nemeli a presto otehotneli 🙂

leymea
14. kvě 2016

@mimimimi to nejde na to nemyslet 😀 ale spat jit muzem, aspon se nam zkrati cekaci doba😀

qz
14. kvě 2016

@anyt9178 na mamatestu, obou z baleni, mi vyslo totez, a nejsem, ale to nebyvalo, ne? Loni mi spravne ukazal //.

anyt9178
15. kvě 2016

@qz ano nebyval. hrozne se hrosil!!!! Ja to na nem mam poprve. Proste misto niceho seda carka!!!!

milujicimamina
15. kvě 2016

Me klesla teplota tak dnes ocekavam mrchu

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina jakpakto 😐 o kolik o hodně? Mě stoupla na 37,1 ale porad tj třeba agolutinem...sepisuju si ty teploty az ted prave akorát ale budu tam mit taky asi pěkně výkyvy...

milujicimamina
15. kvě 2016

@mimimimi je fakt ze jsem merila chvilinku chtelo se mi hrozne curat, o dost zkusim pak přeměřit ale prsa boli porad hodně

milujicimamina
15. kvě 2016

Tak jsem vycetla ze i ten pokles muze byt nidace ale 14dpo je asi pzde na nidaci protoze jem jeste spala a lezela a ted teplota zase 37,2 tak jsem merila rano asi malo

milujicimamina
15. kvě 2016

Tak nic myslim ze dnes 1dc, soinim ☹,tak iz teda nevim,

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina ach jo 😩 to jsou nervy vid...

milujicimamina
15. kvě 2016

@mimimimi spinim stejne jako pred dvema dny tmavy hlen ruzovo sle boli i dost bricho tak nevim proc boli ty prsa a na testu i neco je

yukonek
15. kvě 2016

@milujicimamina nic nevdavej...co je na testu? Mas jiny nez mama?

milujicimamina
15. kvě 2016

@yukonek maxe mam tak poxkam zda se rozjede

yukonek
15. kvě 2016

@milujicimamina a ukazuje neco? Ten je spolehlivej.

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina tak ukaz 😉

milujicimamina
15. kvě 2016

Za mokra ano a jak zaschl tak nic moc tou svoji herkou nebyfotim no nic spose pocitam s ms ze se rozjede i břicho tak boli nebudu se zbytecne trapit jede se dal 😦

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina ale jeste se nerozjela ...a po zaschnuti vidis bez naklaneni aspon neco? Treba tam fakt je ;) Jen to cekani co bude teda je hrozny no...drz a vydrz ;) Ted to chce klid a vyckat ikdyz uz to neovlivnis ...kdyz to neni primo krvaceni tak se nestresuj...hodne holek spini na zacatku...

milujicimamina
15. kvě 2016

Nevim jestli pujde vubec něco videt

yukonek
15. kvě 2016

@milujicimamina nic nevidim...tak uvidis podle ms a pak se na to kdyztak zase vrhnete 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru