Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mi89
18. kvě 2016

@leymea A to doporučuju všem! Mám výhodu ze jsem beran a co si usmyslim, toho dosahnu. Jen jde o to kdy. To tady doporučuju všem holkam tady😌 lepší naděje než deprese, ne? Splachovaci jsem se naučila být dobře a to se hodí.

kastanek87
18. kvě 2016

@milujicimamina jako víc čeho? HCG? 😀 a co teplota? A bolesti podbříšku?

mi89
18. kvě 2016

@milujicimamina čeho máš víc? Teď moc nechápu 😇

milujicimamina
18. kvě 2016

@mi89
@kastanek87 nevim mozna prolaktin pred ms mi tece i z prsou neco 😁graf roste

digisek
18. kvě 2016

Holky co si myslíte? Včera jsem byla 11dpo, odpoledne se objevil takový hnědý jakoby špinění, večer to ustalo, a dneska už čisto zatím. Ráno jsem udělala test a nic, úplně bílo. Tak mě to trochu zklamalo ☹ Počkám do pátku a zkusím znova. Myslíte že by to mohlo být od toho že se mi mimčo zavrtává, nebo je to spíš předzvěst MS která má přijít v neděli? Hodně se tu píše, že je to špinění při uhnízdění jen růžové, ale já to měla jak poslední den MS jen jako kdyby zbytky, hodně tmavé. Co myslíte?

kastanek87
18. kvě 2016

@milujicimamina jakože teplota ti při tom jednodenním krvácení neklesla? Tak to ještě nemusí nic znamenat ne? Když teplota se drží...

milujicimamina
18. kvě 2016

@kastanek87 ano klesla mela jsem teplotubpred 37,1-3 a první den ms jen 36,6

milujicimamina
18. kvě 2016

@digisek to mi tak ms zacina, uvidis ale drzim pesti at nedojde!

mi89
18. kvě 2016

@digisek tady řešíme skoro to samé už pár dní a taky úplně nevíme.. Dnes mám to samé s výjimkou barvy - ne hneda, ale červená a pak už nic. Test taky negativní. Zkusím za pár dní, nebo spíš každý den, test znovu a uvidíme 😉

kastanek87
18. kvě 2016

@digisek no klidně to může být od zavrtávání 😀 jako předzvěst MS mi to přijde celkem brzo, když to máš dostat v neděli.. ale zas každá to máme jinak. No zas nezbyde nic než čekat 😔 držím pěsti!

mi89
18. kvě 2016

@milujicimamina zatím teplotám moc nerozumím, ale asi je to dobré, ne? Já dnes i včera 37,1, předtím jsem nemerila.

milujicimamina
18. kvě 2016

@mi89 ano ted by se mela takto drzet pak pokles ovulace a prudky nadrust nad 37u me pocitam,

kastanek87
18. kvě 2016

@milujicimamina aha ☹ 😒 tak zas máš dobrý že to bylo tak krátký a už se můžeš těšit na ovulaci 🙂 já mám většinou MS taky tak těch 5-6 dní, což je otrava. Teď na ni čekám jak na smilování a zatím nic 😖

mimimimi
18. kvě 2016

Tak děvčátka u mě je to asi jasné nic se nekoná...myslim ze jsem i v určité dny neměřila jak jsem měla ...holt budu muset vyčkat na MS...ovu odpovídá na jindy nez jsem myslela ale nevím o tom ze to v tu dobu před mohlo vyjít...ze bych bla krátce asi ne, spíš je u mě jiny problém to asi napovi teploty po dny následující 😐...Hodně štěstí 🍀 Vám všem 😉

ms.neomagic
18. kvě 2016

Ahoj holky,tak ja porad jeste cekam na ty vysledky moci...to je des :-\

milujicimamina
18. kvě 2016

@ms.neomagic to věřím nervy že
@mimimimi to vypadá že máš ještě čas 🙂

kastanek87
18. kvě 2016

@ms.neomagic tak dej pak hned vědět 😉

mimimimi
18. kvě 2016

@milujicimamina to nevím holka...spíš čas na MS, dnes 7dni po injekci 😉 ale uvidíme no...😉 Tobě se to zase krásně šplhá nahoru 😉 To míváš furt tak vysoké? A opět si to dělá stíny ten mamatest to je vadný skoro každý kus...kdyby měli jiny koupila jsem jiný ale zas věřím že tu pravou čárku umí udělat každý test pokud tam vůbec je...

milujicimamina
18. kvě 2016

a jak se pozná mimoděložní asi by mě stále bolela prsa že jo?Nebo břicho

milujicimamina
18. kvě 2016

@mimimimi podle mamatestu jsem těhotná už asi pul roku 😀 před ovulací pod 37 a po ovulaci nad

mimimimi
18. kvě 2016

@milujicimamina to se takhle nepozna ...podle opravdu pomaleho růstu hcg nebo nadmerneho růstu hcg a křeče můžou být pry a vystrelujici bolest z podbrisku az třeba do ramene. Tohle odhalí ale většinou az krevní vyšetření...snad to neříkam blbe ale podle me s tím bolest prsou moc nesouvisí...pokud bys mela podezření tak fakt skoč na tu krev...

monikavitezslav
18. kvě 2016

Hlásím návrat s pěkným vackem v deloze kterej sem viděla na utz i já přesto ze sem slepá. Deloha nebyla prázdná jako pokaždé.

milujicimamina
18. kvě 2016

@mimimimi nevím ještě počkám co test
@monikavitezslav moc gratuluji

monikavitezslav
18. kvě 2016

@milujicimamina děkuji moc. Teď jen aby se mudr nespletl. Ale bilej vacek v prázdné deloze sem viděla i já. Jinak by přece byla prázdná.

milujicimamina
18. kvě 2016

@monikavitezslav a co ti na to řekl vzal krev?

sisinka133
18. kvě 2016

Ahoj holky tak jsem tady zase. To čekání je hrozný , plus se ještě musím učit a to nejde uz tuplem :D. Měla jsem to dostat v neděli (když pocitam 28 denní cyklus,ale nemivam to přesný na den, někdy třeba až za 30 dní). A zatím menstruace nedorazila , dnes jsem si udělala ten Pepino test a dle fotky soudím ,že duch sílí? Nebo se mi to pouze zda ? A není náhodou moc světlý na to že mám už 4 den zpoždění? :-O

leymea
18. kvě 2016

@milujicimamina ja i 14 dni 😀 v mych 14ti letech. To jsem ala pak poprve sla na gyndu tak mi neco na to dala, abych nebyla chudokrevna 😀 pry to bylo z dlouhe cesty v aute. To jsem jela do Chorvatska poprve 🙂

sisinka133
18. kvě 2016

Přikládám foto

leymea
18. kvě 2016

@mi89 jj taky si delam porad nadeje 😀 rikam si co kdyby 😀 kazdej mesic 🙂

leymea
18. kvě 2016

@mimimimi a MS porad nedosla vid?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru