Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
24. kvě 2016

@ms.neomagic myslim ze jsem to uz slysela dekuji za odkaz 🙂 a tolik behem 2mesicu?

ms.neomagic
24. kvě 2016

@milujicimamina jj,tolik a bez cviceni a jojoefektu...bylo to super,ale musis opravdu dodrzovat...nevim jestli mi to ted pujde taky tak dobre,prece jen diky praci mam vse otoceny :-\

1nelinka
24. kvě 2016

Ahoj holky tak me tu mate zpet bohuzel..:( ve ctvrtek test clearblue ukazoval 2-3 tyden od oplodneni a dnes 1dc.. Jestli to dobre dopadne tak nebudu muset na revizi a budeme se moc zacit hned snazit..🙂

leymea
24. kvě 2016

@1nelinka to je mi strasne lito ☹

milujicimamina
24. kvě 2016

@ms.neomagic tak na to se kouknu dekuji za tipa 🙂 nez bude mimo jestli bude myslim ze 3dny tam nevydrzi cekat,☹ a pred chvili me bolel levy vajecnik ted zas druhy

ms.neomagic
24. kvě 2016

@nelinka to jako ze jsi potratila? ☹

matylda123
25. kvě 2016

Tak dnes už to vypadá opravdu nadějně!!!! Holky, co myslíte? 🙂

marrouc
25. kvě 2016

@matylda123 krasna dalnice a k tomu ta orchidej v pozadi testu,nadhera gratuluju. 😊

maarkeetkaaa
25. kvě 2016

@ms.neomagic jak jsi na tom s tim inofolicem? Zacala jsi ho brat? Ja najela na dva sacky 🙂

marrouc
25. kvě 2016

@ms.neomagic jeee. Tu jsem drzela pred snazenim. Dala jsem dolu deset za 6tydnu. Doporucuju vsem. Prezirat se a pritom hubnout je sen kazde zensky 😃

1nelinka
25. kvě 2016

@ms.neomagic bohužel ano na začátku 7 tt :(

misacek3
25. kvě 2016

@matylda123 krásné, moc gratuluji 🙂

milujicimamina
25. kvě 2016

Dnes 1dpo a zase vse od zacatku

luckybara
25. kvě 2016

holky vy co jste měly nidační krvácení,můžete popsat,nedávám tomu moc velkou naději,ale do ms to má daleko(ne tedy křečemi ty jsou celkem silné)..děkuji

milujicimamina
25. kvě 2016

@luckybara ja mela minuly mesic 9 a10 dopo jako tahly hlen s krvi, bez bolesti ale nevim zda to byla nidace ms pak prisla 15dpo

kastanek87
25. kvě 2016

@1nelinka ach jo, to mě hrozně moc mrzí!!! ☹ přeji aby jsi byla v pořádku a mohli jste se snažit hned dál 🙂

1nelinka
25. kvě 2016

@kastanek87 moc dekuju bohuzel to v dnesni dobe neni nic vyjimecneho..:( napodruhe to urcite vyjde..🙂

monikavitezslav
25. kvě 2016

Tak holky držte palecky jedu směr doktor. Stále mě šíleně boleji ty prsa a ztmavli mi bradavky. Uvidíme co se z toho vyklube.

luckybara
25. kvě 2016

@monikavitezslav držím pak dej vědět 😉

puutalo
25. kvě 2016

@1nelinka Dnes se to bohuzel deje, ale ve stejne intenzite jako drive. Jen to drive malokdo zaregistroval, netestovalo se, nehlidaly se priznaky, nemerila se teplota. Bylo to urcite jednodussi, na psychiku idealni.

milujicimamina
25. kvě 2016

@monikavitezslav drzim pesti at je to dobre

baskervile
25. kvě 2016

@puutalo @ms.neomagic Já se k vám s dovolením přidám 😀 a budu za nás doufat,že nám 4.6. MS nedorazí 😉
Jinak mě už od soboty pobolívá podbřišek,nevím kdy byla ovu,tak jsem na to zvědavá.Kdy budete dělat TT?

debie_p
25. kvě 2016

Ahoj holky...tak jak jsem tu řešila, že mi dr. na kontrole nic neřekla, ani týden ani velikost, jen že s tím nemám počítat a objednala mě na pátek na kontrolu a rovnou na revizi...tak jsem psala jiné dr. do poradny (kamarádky gynekoložka) a popsala jí situaci. Odepsala mi že tam srdeční aktivita ještě nemusí být vidět, že jestli dítě chci a nemám žádné problémy, mám trvat na tom, že chci s revizí počkat. Takže mi obrátila náladu o 100% proti poslední kontrole u mé dr., kdy jsem se psychicky složila ☹
Takže teď čekám do pátku na kontrolu u mé doktorky, SNAD se tam to srdíčko objeví...
Každopádně jak o tom tak přemýšlím, máte někdo tušení, jestli to neprospívající těhotenství má nějaké příznaky? Je mi jasné, že jak člověk začne krvácet je to tutovka...ale já žádné příznaky nemám, tedy mám, ale ty těhotenské - občas je mi špatně, některá jídla nesnesu, sem tam mě bolí v kříži, mám čichové schopnosti supermana 😀 Možná už hledám cokoliv čeho se chytit, ale říkám si, že přece kdyby byl někde problém, bude na něj tělo reagovat, nebude investovat energii do vývoje a nebude čekat, až já se rozhodnu pro "potrat"...🙂

pandabox
25. kvě 2016

@debie_p a kolikaty tzde by jsi mela byt??

debie_p
25. kvě 2016

@pandabox to já právě nevím, co jsme se s přítelem dopočítali, mohlo k tomu dojít 11.4., protože ten den jsem byla na kontrole a doktorka mi řekla, že těhotná nejsem ale že mám vysokou sliznici...tzn asi mohla být zrovna ovulace a už to bylo...takže teď 6.týden od ovulace...? Ale co se týče MS netuším, ptž jsem ji měla hodně rozhozenou.
Vzpomněla jsem si, že po poslední MS 20.2. proběhlo jednou (dost možná v období očekávané další MS) jednodenní krvácení, kdy jsem si původně myslela že MS přišla, ale když o trvalo jen jeden den, usoudila jsem, že to asi ještě nebude ono. Teď zpětně si říkám, že to mohlo být, ale bohužel si přesně nevzpomenu týden, kdy to bylo. (tuším začátek dubna, ale to fakt jen tuším ☹ )

kastanek87
25. kvě 2016

@1nelinka já vím, děje se to celkem často, co tak slyším a čtu, asi to tak mělo být... to víš že vyjde 😉 držím pěsti!!!

pandabox
25. kvě 2016

@debie_p to tezko rict tedy. drzim pesti st to v patek dobre dopadne..🙂

asus
25. kvě 2016

@matylda123 super gratulace🙂

kastanek87
25. kvě 2016

@debie_p to je dobře, že jsi na tom líp, to je teď hlavní, hoď se do klidového režimu, odpočívej, nemysli na žádný škaredý věci ( já vím, lehko se to řekne a hůř dělá 😀 ) ale věř, že to bude v pořádku, kor když nevíš přesně poslední MS.... komplikace žádný nemáš, tak by to mělo být v pohodě. Za chvilku je pátek, tak se těš a věř že to bude v pořádku 😉 já tomu věřím!!!! 😀 myslím na tebe a v pátek dej vědět!

kastanek87
25. kvě 2016

@matylda123 vypadá to přímo skvěle 😉 gratuluji!!! Kdy jsi měla dostat MS?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru