Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

emko1979
30. kvě 2016

Ahojte baby..Po 2 týždňoch prišla omeškana ms...Dnes som bola za primarom na vyšetrenie cez ms..a objednal má v stredu na prefuk vajcovodov aby videl či sú prechodné a potom keď budem oki dostanem pravdepodobne clostyl. ...strašne sa bojím na tú stredu..držte palcekyy

milujicimamina
30. kvě 2016

@emko1979 drzim moc!Bude to v poradku

mimimimi
30. kvě 2016

@milujicimamina
@ms.neomagic
Holky diky, me ty estrogeny nahradi jedine hormony a nebo priroda takze mam jasno ze jdu do prirody a uz Jim ruzna seminka atd.Jen me stve ze nevim pricinu toho pokles, jeste chci zkusut endokrinologii😉

emko1979
30. kvě 2016

@milujicimamina Ďakujem krásne za podporu..bodaj by všetky ženy túžia ce po miminku mali dopriane. .je to ťažké prechádzať tým všetkým. .ale viera musí ostať a podarí sa to..posielam V všetkým srdiečka :-*

mimimimi
30. kvě 2016

@emko1979 ja na profuku byla a za 3nesice jsem byla tehotna a taky jsem brala clostik 😉 Ty sance jsou po tom velke😉 muj Dr.na to posilal kazdou co ji to neslo otehotnet hned, vedel proc, byvaly primar nemocnice 😉 Jak je to profoukle zadari se snad 😊 stoji to za to😉...

mimimimi
30. kvě 2016

opr.snáz 😉

emko1979
30. kvě 2016

@mimimimi jaj tak snáď budem podobný prípad ako ty 🙂..aj mij doktor má taký postup pri každej pani čo nemôže otehotnieť. .tak snáď to bude 🙂..aj keď sa veľmi bojím toho prefuku stojí mi to zato..prežijem to🙂

mimimimi
30. kvě 2016

@milujicimamina drzim pesti! 😊

mimimimi
30. kvě 2016

@emko1979 to dopadne 😄 znam osobne dalsi dve co jim to taky pomohlo 😃👍

mimimimi
30. kvě 2016

@emko1979 efekt pry trva az 6 mesicu 😉 hned po profuku se muzete snazit 😉

emko1979
30. kvě 2016

@mimimimi povzbudzujúce 🙂..dohodli sme sa S manželom že dáme dovolenku niekde V Taliansku vraj aj to pomáha. .;))))...tak po tom prefuku chcem prestať nato stále myslieť. .a trošku sa odreagovať. ..😉...jsi milá 🙂..dakujeem

emko1979
30. kvě 2016

Tak to určite budeme 😉..od štvrtka budeme mať na pláne manželské povinnosti každý deň haha ;)

emko1979
30. kvě 2016

@mimimimi btw. Ešte jedna otázka. .Ak môžem 🙂 bok ten prefuk veľmi bolestivý ? Vidím tu všelijaké skúsenosti. .vraj to boli len vtedy keď sú zrasty. ..som zvedava :-/

milujicimamina
30. kvě 2016

@emko1979
@mimimimi moc vam dekuji 🙂 rano se uvidi

mimimimi
30. kvě 2016

@emko1979 Nemas za co 😉😊 Me to bolelo dost ale jde o par minutek jen,minutku,dve,tri... kolegyni z pokoje to ale zase skoro nebolelo, ze pry to cekala horsi 😉 Asi je to o tom kdo ma ty srusty nebo cesty slepene...ja nejspis mela protoze do te doby Dr.nevidel na utz ani vajicka a bylo mu to divne ale obe strany byly pruchodne takze to dopadlo dobre, kontr.latka se dostala vsude 😊👍A jeste jedna povzbuzujici 😊 V nemocnici jsem lezela na Mikulase a do roka na dalsiho Mikulase jsem byla doma v sestinedeli uz s brouckem 💕😉 Jeste jsme si rikaly ze za rok chceme lezet o patro vys jde jsou maminky s miminky a to se v podstate splnilo,tedy me ano, o te spolubydlici nevim 😉 ...rodila jsem v listopadu (o neco drive 😉) a TP byl na prosinec😉 Tak drzim pesti at to moc neboli ale neboj se, hned na to zapomenes 😉 a vecer uz zas budes jako by jsi na tom nebyla 😉 Nevim jak to budes mit ty...ja byla 2dny v nem.ale z toho prvni den jen prijem, rano pak oblbovak a ten den zakrok 😉...neni to nic co by jsi nezvladla jako ostatni 😉 ...tak dej pak vedet 😉

emko1979
30. kvě 2016

Tak presne som počula. .niektoré to boli viac niektoré menej..tak už to nejako vydržím. .😉...ja mam prísť len ráno na zákrok nebudem ani ležať V nemocke vraj..tak som zvedava...wauuu! To sa teším s tebou že sa to podarilo! Je to krásne 🙂 ..ozvem sa stredu :-* Ďakujem za podporu a ochotu..vyspinkaj sa pekne 🙂

mimimimi
30. kvě 2016

@emko1979 ty taky dekuju 😊 jj 😊 tomu memu druhemu capartovi je uz rok a pul ale braska je na neho uz velky 😉 chtelo by to dve male a holcocku nemam sakrys 😄 Ale necham to treti osudu, manzel moc nechce slyset tak si furt rikam ze musim byt rada za to co mam 😊tak si s tebou alespon zavzpominam 😉 preji hodne stesti at se podari co nejdrive a zakrok zvladnes nic se neboj 😉😊

polstar
31. kvě 2016

Tak dnešní test, dnes by měla dorazit menstruace...doufala jsem že bude silnější....😞 takže pořád nevím zda se mám radovat a nebo ne

polstar
31. kvě 2016

Ja ani teď nedokážu posoudit zda je ta čárka silnější než v neděli 😀

marrouc
31. kvě 2016

@polstar jasne ze radovat. A pro vlastni klid bych si udelala clear blue. Dalnice muze byt klidne az za pet dni. Gratuluju k tehu 😊

polstar
31. kvě 2016

@marrouc děkuji, já mám takové všelijaké pocity 🙂 tak testik udělám zase za dva dny a uvidím..děkuji za podporu 🙂

milujicimamina
31. kvě 2016

Nahodou je krásný 🙂 ja max nic 😕

polstar
31. kvě 2016

@milujicimamina ještě je čas, jak jsem ti psala..ja testovala taky 9dpo a nic, a první náznak jsem měla až 12dpo večer, jak jsem sem dávala foto..testni zase za dva dny...budu držet moc pesti

milujicimamina
31. kvě 2016

@polstar dekuji ale zas to bude stejne beztak jako každý měsíc 😀

polstar
31. kvě 2016

@milujicimamina to jsem si myslela taky že nic. Tři dny jsem na to vůbec nemyslela, koupila jsem si dospelacky omalovánky a pastelky, a krásné mě to uklidnilo a stres byl pryc. 😃 A v neděli pak šok, a stále nemůžu uvěřit těm // carkam.

asus
31. kvě 2016

@polstar ahojky nemáš nijakoou lepši fotku tady na te je to špatně vidět 😕

polstar
31. kvě 2016

@asus lepší nemám, tohle je foceno ted

asus
31. kvě 2016

@polstar ale to vypadá dobře 😍

milujicimamina
31. kvě 2016

@polstar je pekny 🙂 ja se ted placam do hlavy ze jsem nemela testovat 😀

bbvcelka
31. kvě 2016

@polstar gratulace velika je to tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru