Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
1. čer 2016

@asus to asi ne ale dekuji 🙂

asus
1. čer 2016

@milujicimamina proc ne?nikdy nevis😏

emko1979
1. čer 2016

Ahojte žienky. .tak mám po tom "prefuku"..bolo to pre mňa niečo strašné ...som sa modlila nech to už skončí. ..som rada že to mám za sebou...už som.aj doma. .vajcovody sú priechodne našťastie tak zajtra idem za svojím Dr. A uvidím čo dalej

adrianne1108
1. čer 2016

Ahojte, dnes mela dorazit MS, co myslíte?

andreaandrejka
1. čer 2016

@adrianne1108 Já teda nevím jestli tam ty něco vidíš, ale za mě negativní.

milujicimamina
1. čer 2016

tak jsem zkusila ještě ted z moči, a zas tam něco leze takže jsem se uklidnila stejně tomu nepomužu 😀

sara1990
1. čer 2016

holky je normální, že mě píchá v podbříšku a třeba i při prudkém pohybu mě to zabolí??

asus
1. čer 2016

@milujicimamina a fotka?

andreaandrejka
1. čer 2016

@sara1990 Je to naprosto normální 🙂

sara1990
1. čer 2016

@andreaandrejka dobře :D k doktorovi jdu až 15., takže jsem z toho taková rozčarovaná, aby vše bylo v pořádku 🙂))

andreaandrejka
1. čer 2016

@sara1990 Neboj, roztahuje se ti děloha, to píchání k tomu patří 🙂

sara1990
1. čer 2016

@andreaandrejka dobře 🙂 já jsem takový stresař :D ještě mě zneklidňuje, že mám 4 dny zpoždění a čárka na testě je slabá, tak aby to bylo v pořádku :((Ale na digi mi to ukázalo + a 1-2.

andreaandrejka
1. čer 2016

@sara1990 Vyprdni se už na testy a netestuj proboha, proč se zbytečně stresuješ. Clear blue je jistota. Ovulace mohla být dýl, tím pádem na testu ještě nic moc neni 🙂

sara1990
1. čer 2016

Máš pravdu 🙂
@andreaandrejka

pandabox
1. čer 2016

@adrianne1108 ja tam ducha vidim..

milujicimamina
1. čer 2016

@asus ani náhodou to nejde vyfotit, ☹ nejspíše nic uvidím ještě co ráno a pak budu jen čekat na neděli

asus
1. čer 2016

@milujicimamina tak ještě počkej držim pěsti

milujicimamina
1. čer 2016

@asus já ti to pošlu

asus
1. čer 2016

@milujicimamina jj kouknu

klarka_jirik
1. čer 2016

@sara1990 Tak to vitej v klubu tehotnych :D me prsa boli az ted a to jen, kdyz treba nemam podprsenku a zavadim spatne o tricko :D

pandabox
1. čer 2016

@klarka_jirik ty jo tak to zavist🙂 me od cca 5 tt nakonci 8 tt to zacalo byt fakt neprijemne..

klarka_jirik
1. čer 2016

@pandabox Jsem rada, ze me neboli, ale je pravda, ze ani nema co bolet :D po kojeni uz prsa nemam skoro zadna :D

ms.neomagic
2. čer 2016

Holky tak ja hlasim,ze v noci prisla velka zprava,dorazila cervena krava :-\ a nejvic me stve,ze bez jakychkoliv pms priznaku,ani ted me nic neboli,a to je u me fakt divny..mesic od mesice je to horsi :-\

milujicimamina
2. čer 2016

@ms.neomagic tak alespon muzete zacit znovu, take me neprestava kazdy mesic neco prekvapovat 😕

ms.neomagic
2. čer 2016

@milujicimamina co tu strasis 😀 akorat mam krev jen na papiru,zadna sliznice ani kousek...to je k posrani zase.

monikavitezslav
2. čer 2016

Dobre rano holky tak ja hlasim ze sem od vcerejsiho dne nejlepsi kamoska se zachodovou misou. Chodim za ni od vcera rana i vecer a dnes rano opet.

ms.neomagic
2. čer 2016

@monikavitezslav a zvracis nebo prujem?

ms.neomagic
2. čer 2016

Holky tady je clanek o ruznych druzich krvaceni..

http://www.maminkam.cz/menstruace-v-tehotenstvi

milujicimamina
2. čer 2016

@ms.neomagic 😀ja nemuzu spat porad se potim a mam.hlad

milujicimamina
2. čer 2016

@ms.neomagic koukam se mela jsem krasny cas 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru