Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terinkaladik
5. kvě 2016

@terinkaladik má to byt obracene

mimimimi
5. kvě 2016

https://m.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-baza...
@milujicimamina uzasny odkaz 😉

@terinkaladik no vypada to tak 😐 ale to nevylucuje ze duch bude na jinem 😉 zkus jiny 😉

anyt9178
5. kvě 2016

@terinkaladik to je benu test? Me napr. udelal ruzoveho ducha a tehu jsem nebyla ale treba vas pripad to neni

zlatickon
5. kvě 2016

@mimimimi jo je to jak v hloupem snu☹

zlatickon
5. kvě 2016

@milujicimamina jo?tak uz muzes,drzim palecky a tesim se na fotku😉

zlatickon
5. kvě 2016

@terinkaladik ze by dvojcata? 😉 to je vtip😉

kastanek87
5. kvě 2016

@zlatickon to bylo první co mě napadlo 😀
@terinkaladik zkus jiný test,držím pěsti! A dej vědět ;)

anyt9178
5. kvě 2016

Holky 4-5 dpo vim ze je hoooodne brzo ale vidim opet ducha asi jen ja a jen na kajich testu testuji kvuli tomu ze delam tezkou praci a uz jednou jsme o mimi prisli diky teto praci

milujicimamina
6. kvě 2016

@anyt9178 ahoj to myslim ze je hodne brzy na dusika , ja ani nic asi nevidim

monikavitezslav
6. kvě 2016

Ahojky holky dneska 30dc a nic

mimimimi
6. kvě 2016

@monikavitezslav ahojky ja dnes zatim taky nic, ale ja jsem extrem - posledni MS 7.3. Takze jsem 33DC + 28DC z minula,zacinam 3.cyklus zatim bez MS ...tragedie 😣...
A co testik?

mimimimi
6. kvě 2016

@anyt9178 taky bohuzel nevidim ale je i opravdu brzy, takhle brzy to zadny test neukaze po ovulaci musis pocitat i s dobou na pripadne hnizdeni....a pak jeste s dobou kdy to hcg teprve zachyti test...takze pokud jsi opravdu 5dpo tak to neni mozne videt //...

milujicimamina
6. kvě 2016

@anyt9178 ale ještě ze 4dny počkej 🙂 moc přeji aby tam byly ty dvě 🙂

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina,
@kastanek87

tak jak dnes holky 😊?

Me teplota klesla s korekci o stupinek na 36,6 😣 ale nedivila bych se kdyby o vic ...dnes me maly nenechal dospat do casu mereni a donutil me vstat drive a mereni dopadlo pokazde jinak...uz s tim skoro nepocitam ze by to bylo neco jineho nez hormon.vykyvy, ale tak jeste zitra se uvidi ze 😐...

qz
6. kvě 2016

6 dni zpozdeni, co myslite?

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi ještě vydrž ještě to nemusí být prý to muže kolísat, mě se zatím drží nad 37, ted jsem dělala ten clearblue a mám slabé plusko 🙂 doufám teda že mužu věřit

milujicimamina
6. kvě 2016

@qz neco malo vidim

mimimimi
6. kvě 2016

Jsem 12DPO tak zkusim s testem vydrzet do pozitri ...pokud teda MS nedorazi 😒...zaskocil me rano unik vetsiho mnozstvi ml. bileho vytoku...tj teda ten co je asi pred MS kdyz to neni ten klasika husty tehotensky ze?

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi to nevím, někdo ho má někdo až později

qz
6. kvě 2016

@milujicimamina no ja prave taky ty jo....jinak clearblue je rekla bych dosti spolehlivy, ja si asi jeste jeden test koupim, nepobiram to...

milujicimamina
6. kvě 2016

@qz myslíš? Je to ten s tím pluskem ne digitální

mimimimi
6. kvě 2016

@qz mohl by byt pozitivni 😊😉 ale urcite zkus jeste dalsi test pro jistotu, mamatesty obcas zlobi 😉

@milujicimamina ukaz testik, tj skvela zprava 😊!!! Jinak pockam bud na MS nebo na test 😂😉 Nic ani nezbyva jineho no 😉 Diky za podporu😉

qz
6. kvě 2016

@milujicimamina ja zkousela ten digi a fakt tedy nelhal, velice spolehlivy 🙂 z vlastni zkusenosti vim, ze staci ale slaba carka... Ten GS mamatest je docela citlivy prave taky, kdyztak zkus, neni ani drahy...

qz
6. kvě 2016

@mimimimi z uterka mam jeste jeden a carka jeste slabsi tam je taky, stejne jdu dnes do lekarny, tak nabehnu jeste na jiny test 🙂

mimimimi
6. kvě 2016

@qz klidne zkus ten samy kdyz se to potvrdi 2x za sebou tak s vetsi pravdepodobnosti ani jinou znacku nepotrebujes 😄...

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi snažím se to vyfotit mě to špatně fotí celkově natož takové duchy 😀

milujicimamina
6. kvě 2016

Ja jsem to otevřela 😀

milujicimamina
6. kvě 2016

@mimimimi je slaboučký ale jde to vidět docela hezky 🙂 ne teda na fotce

mimimimi
6. kvě 2016
anyt9178
6. kvě 2016

@milujicimamina @ mimimimi ja vim no je brzo jeste dekuji a ne tvem vidim krasne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru