Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barbarosi94
12. kvě 2016

@ms.neomagic spim pred nocni😐

juliemichal
12. kvě 2016

@ms.neomagic ahojky nene nemám to třetí je lednový potrat.

juliemichal
12. kvě 2016

@barbarosi94 ahojky tak to máš pravdu toto kamarádství není ☹ ☹ asi ji kašlu a bude klid ☹ ☹ a taky to je hnusné,že ti toto udělala ☹

ms.neomagic
12. kvě 2016

@barbarosi94 to znam,ceka me to pristi tyden..uz ted mi je spatne :-\

@juliemichal tak to jsem nevedela..ale brzo urco bude dalsi 😉

ms.neomagic
12. kvě 2016

@milujicimamina tak ja budu drzet strasne moc pesticky a palecky 🙂

anyt9178
12. kvě 2016

@milujicimamina kez by 😉 ms stale nikde a ani bricho necitim

juliemichal
12. kvě 2016

@ms.neomagic snad ano děkuji 🙂 🙂 už po těch 4 letech by to chtělo 🙂 🙂

barbarosi94
12. kvě 2016

@juliemichal ahojky, vykaslat se na to, ono zo prave kamaradstvi teprve prijde, uvidis 😊😊 taky jsem to tak mela po tom vsem s ni.... Ale prisla mi do zivota osoba, ktera by me nikdy nenapadla a je to oravdu uprimne kamaradstvi, jak rika muj pritel, vy si napisete i kdyz si prdnete 😄😄 a ma pravdu, neboj i ty takovou mit budes 😊😊

@ms.neomagic nemam rada nocniii 😡😡 vetsinu z nich prospim ve stoje, pac to nedavam 😄😄

carmen1980
12. kvě 2016

Přeji dobrý večer. Jsem tu nová a mám dotaz ohledně těhotenství. Mám zatím 2 dny zpoždění, MS pravidelnou, prsa bolí jen trošku a dnes začaly bolesti trochu v kříži. Ke konci minulého týdne mi bylo jakoby na zvracení..... Dnešní tt byl negativní.... Moc bych si miminko přála, i přesto, že už mám doma větší 2 děti. Kdy jste si dělaly tt nejdříve?

juliemichal
12. kvě 2016

@barbarosi94 tak to jsem ráda,že ti přišla ta pravá dušička do cesty 🙂 🙂 a jsi spokojená 🙂 🙂 no možná mi taky taková přijde,kdo ví 🙂 🙂 ale abych pravdu řekla já kamarádky ani nepotřebuji 🙂 🙂 ale možná časem se někdo najde 🙂 🙂 a na tamtu kamarádku se fakt vyprdnu ☹

carmen1980
12. kvě 2016

Jen přidám, že poslední těhotenství jsem měla před sedmi lety a to jsem neměla žádné příznaky kromě vynechané MS.

ms.neomagic
12. kvě 2016

@carmen1980 Ahoj, ja mela posl.tehu pred 8lety a taky zadny priznaky..takze vubec nevim kdyz se neco deje...zkus testovat treba zase az za dva dni..ovulka mohla bejt dyl 😉

carmen1980
12. kvě 2016

@ms.neomagic zkusím až tak v neděli nebo pondělí, pokud se MS nedostaví. Jinak žádnou bt si neměřím. Prý by měla být zvýšená pokud je žena těhotná?

milujicimamina
12. kvě 2016

Dekuji 🙂 hlavne at se drzi bt

milujicimamina
12. kvě 2016

@carmen1980 ja uz pred ms delam 🙂

milujicimamina
12. kvě 2016

@carmen1980 mela ale kdyz se prave bt nemeri tak nezjistis jaka je pred ovulaci

carmen1980
12. kvě 2016

@milujicimamina děkuji, zkusím měřit, pokud to teď nevyjde 😃

ms.neomagic
12. kvě 2016

@milujicimamina A jaka by mela byt bt po ms?

pandabox
12. kvě 2016

@carmen1980 jak se dlouho snažíš??

carmen1980
12. kvě 2016

@pandabox 2 roky, ale takovým způsobem, že buď to vyjde nebo ne, prostě nic neměřím a nepočítám.... Po gynekologické stránce je vše v pořádku

milujicimamina
12. kvě 2016

@ms.neomagic u kazde jina jak jsem zkoumala grafy ruzne

hahahala
12. kvě 2016

@yukonek Tak jak jsi dopadla u doktora ??

mimimimi
12. kvě 2016

@hahahala už psala ze tj pozitivní asi 160jednotek 😊😉

leymea
12. kvě 2016

@hahahala jj uz patri mezi tehulky 🙂

ms.neomagic
12. kvě 2016

@barbarosi94 ja delam jenom nocni,tak my o tom povidej :-\

lexi_bublova
13. kvě 2016

ahoj holky, dnes bych měla dostat menstruaci a na testu mám toto. Kromě toho už čtyři dny bojuju s kandidózou, zatím domácky. Můžu se začít radovat? mám jít k doktorce skrze ty kvasinky? asi jo, co? navíc si mám ihned po zjistění těhotenství začít píchat flexiparin na ředění krve. To znamená, že už fakt teď? jsem z toho celkem vykulená 🙂 snažíme se druhý měsíc. Bylo by krásné, kdyby to hned vyšlo.

mauss
13. kvě 2016

@lexi_bublova mazej k lékaři 😉

carmen1980
13. kvě 2016

@lexi_bublova moc gratuluji

barbarosi94
13. kvě 2016

@ms.neomagic tak to by me asi po tydnu odvezli 😄😄 mi to staci jednou za 3 tydny 😄😄
@juliemichal ja si osobne zivot bez pratel neumim predstavit, ale kazdy je jine povahy 😊

lexi_bublova
13. kvě 2016

holky díky, jdu za hodinu k té doktorce 🙂 tomu říkám pátek třináctého 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru