Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

carmen1980
13. kvě 2016

@ms.neomagic Test by ti myslím měl ukázat jako ovulaci

hahahala
13. kvě 2016

Tak holky už i já vím konečně hodnu hcg v krvi ... Je to 1423 což je krásný si myslím 🙂

carmen1980
13. kvě 2016

@hahahala Krásné, gratuluji 🌷

ms.neomagic
13. kvě 2016

@hahahala gratuluju...ja chci takyyyy

carmen1980
13. kvě 2016

Něco pro zoufalé budoucí maminky.... Nezoufejte a testujte klidně i týden po vynechání 😉

hahahala
13. kvě 2016

@ms.neomagic Teď jen aby se vše vyvíjelo jak má a za 14 dní u doktora mi bylo vše potvrzeno a viděla sem i srdíčko 🙂

milujicimamina
13. kvě 2016

Spineni najednou nic a to bylo ruzove, prsa boli ze by se teds hnizdilo teprve? Zas svitla nadeje

milujicimamina
13. kvě 2016

@hahahala moc gratuluji 🙂

carmen1980
13. kvě 2016

@milujicimamina Klidně mohlo dojít k oplodnění později. Držím moc palce 😉

milujicimamina
13. kvě 2016

@carmen1980 akorat tedy prohani me to mam prujem nebo co tak drzte pesti to jsou nervy 😁

yukonek
13. kvě 2016

Holky zda se mi ze testy mi prestaly silit... Co myslite? Snad ne :(

bielanevesta
13. kvě 2016

@milujicimamina uf, to je dobre, že to ustalo, držím päste!!

hahahala
13. kvě 2016

@milujicimamina Děkují snad nedostanu ms než půjdu k doktorovi ... Jak tak pozoruju, tak u tebe to vypadá snad nadějně že? 🙂

hahahala
13. kvě 2016

@yukonek Na to vůbec nemysli !! Může se jednat o náhodu a zrovna se vyplavilo méně hormonů.. ono z fotek těžko posuzovat, ale psychika dělá hodně... prostě je všechno v pořádku a hcg krásně roste 🙂

milujicimamina
13. kvě 2016

@hahahala nevim bojim se uvidi se ,:( no ty se neboj hcg je krasne skoci to zítra uvidíš

yukonek
13. kvě 2016

@hahahala snad ano dekuju...ty mas uz krasne hcg, ja 4+4 jen 160 ale pry je to v norme tak snad jo 🙂 bat se budu uz asi navzdy 🙂

ms.neomagic
13. kvě 2016

@milujucimamina To je dobre,ze to ustalo..prujem muze byt taky priznak tehu..ja jsem zvedava na sebe..pokud doslo k oplodneni az tesne pred ms,proto byla treba tak kratka,tak podle ty tabulky nahore,mam jeste moc nizkou hladinu hcg.

mimimimi
13. kvě 2016

@yukonek zkus se nestresovat a testovat trochu déle...ja bych na tohle nepohlizela úplně ze nesili, spis ze neni jeste čárka plna ale co nevidět bude 😉...

mimimimi
13. kvě 2016

@milujicimamina to jsou dobre zprávy 😉 zkus jak jsem ti říkala pokud to bylo hnízdění tak za 5dni tam něco bude 😉

dzogobela
13. kvě 2016

@yukonek mně teda přijde ten test vlevo viditelně nejsilnější 🙂 takže klid

hahahala
13. kvě 2016

@milujicimamina A co že má skákat ? :D

hahahala
13. kvě 2016

@yukonek To chápu ... já ani nevím kolikátý tt jsem :D možná 4. možná 5. ...:D Já si to nespočítám, protože nevím kdy byla ovu a cykly mám nepravidelné, tak ani podle poslední ms ... Leda podle toho digi testu kde jsem měla 2-3 po olodnění = 4-5 tt... Určitě to v normě je ty skoky toho hcg v jedlotlivých týdnech jsou strašně velký ... 5tt je to něco od 18 -7000 to je mazec ...

milujicimamina
13. kvě 2016

@hahahala carecka 😀

milujicimamina
13. kvě 2016

@mimimimi ted ani naznak nic pritom když uz je tam krev tak se to vzdycky rozjíždí

milujicimamina
13. kvě 2016

@yukonek a jak vypada suchy je výraznější ze?

hahahala
13. kvě 2016

@milujicimamina Jéé čárky už jsem našla a i podle digi jsem 2-3 po oplodnění takže cca 4-5 tt ...🙂

hahahala
13. kvě 2016

@milujicimamina Akorát u doktora byla jen pidi tečka, takže mě objednal za 14 dnů a dal vitamíny na růst zárodečné tkáně 🙂

milujicimamina
13. kvě 2016

@hahahala dyt to je krasa🙂

hahahala
13. kvě 2016

@milujicimamina Já jsem spokojená, ale řekla bych, že až moc opatrná ... občas mě bolí podbřišek, tak se vždycky vystraším a bojím se jít na záchod, pak se zase uklidním... no jsem magór :D

carmen1980
13. kvě 2016

Tak já jsem ze hry..... Přišla MS. Každopádně přeji všem, kdo ještě čekají, aby se brzy objevily // a nastávajícím maminkám, aby měly pohodové těhotenství 😉🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru