Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
14. kvě 2016

@leymea Psychika ne,na to netrpim...je mi zle celej den,ani k jidlu jsem cichnout nemohla,porad se mi zveda zaludek,poboliva hlava a zuby..nevim co to je..k dr jdu v pondeli.

yukonek
14. kvě 2016

@milujicimamina jj ja! I minule i ted - pichani vpravo...po tydnu sem tam i vlevo

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 no da se to přežít, vcera ten pravý byl mírnější, ted ten levý o něco ostřejší pichani ...jako ne ze bych upela, jen jsem mela potřebu to stlacit a zmírnit hmatem 😉 zaskočilo me to protože jsem v klidu ležela 😉 A ty mas po ovu nebo pred MS???

@milujicimamina hm to by mě fakt překvapilo, vubec nevím co si myslet a i se bojím si myslet... 😊 no tak uvidíme co bude 😉 ty to mas taky zajímavý ze by se dely zmeny 😉 ? Hormonální určitě 😊 ted jen aby tam byl i ten hormon co tam jindy neni... 😄 Pro mě s neg.krvi zatim spis nerealny sen ale dokud neni MS budu doufat 😉 ...

milujicimamina
14. kvě 2016

Holky a prujem? A spodek me uplne pichave boli jako namozeny

mimimimi
14. kvě 2016

@yukonek jeee 😊 tak od těhulky přitakáni hooodně potěší 😊...

yukonek
14. kvě 2016

@milujicimamina tebe taky potesim 🙂 cely minuly tyden jsem mela prujem a jak jsem jiz psala, pichani v pravem podbrisku od ovulace, pak se to pridalo i nalevo, ale spis teda vpravo...sem tm pichne i ted

yukonek
14. kvě 2016

@mimimimi drzim ✊✊✊

mimimimi
14. kvě 2016

@milujicimamina prujem muze byt taky ale me u tebe překvapil vic ten ruz.v. 😉😊

milujicimamina
14. kvě 2016

@yukonek jestli tam rano nebude tak si je tam ndmaluju asi sama 😀

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi No právě mě to taky dělalo jen v klidném režimu. Když jsem ležela, nebo teď skrcena sedím. Jsem týden po ovu a netrpělivě čekám, jestli ms dorazí nebo ne, ale to ještě necelý týden čas. 😉 a je pravda, že i minulý měsíc jsem něco podobného cítila... Takže fakt nevím...

milujicimamina
14. kvě 2016

@mimimimi on byl jen na tamponu takze prt jsem videla jasne ruzovy hlen a od te doby nic

mi89
14. kvě 2016

@milujicimamina žádný jiný průjem, bolení prsou, nic.. Snad si to nenamlouvam a neboli me třeba jen břicho z oběda. Nechci si dělat naděje a pak být zklamaná 😉

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi A jak jsi na Tom časově Ty? Taky po ovu?

mimimimi
14. kvě 2016

@yukonek děkujiii ❤😊 no byl by to zázrak ale dokud nebude nic na testu 😉 musím čekat, co má být to bude 😉 Bud MS nebo // 😉 Jedno z toho určitě 😄 Doufám že to není jen ten agolutin ...každopádně na MS už čekám rekordní počet dní 😉...

milujicimamina
14. kvě 2016

@mi89 ja asi take ne ale ze tak z niceho nic stejne jestli tam je tak je a kdyz ne tak co nadelame ze

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 😊 no já a můj cyklus těžko vysvětlovat 😄 posl.MS 7.3. 😉 Ale počítala jsem jen dle baz. teplot kdy teoreticky mohla ovu byt v tom cyklu dalsim 😉 A tak po ovu asi určitě i zmeškána druha MS 😉 V úterý kdy brali krev (negativní) by byla MS zmeskana plus minus tyden ale vlastně nevím jak dlouhý cyklus mam kdyby byl pravidelný...u me to neni jednoduché pocitani 😉 Taky držím pěsti 😊!

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi koukám, že už máš 2 děti, předtím to asi, že? Držím moc pěstí a pak uděláme společné testování a uvidíme 😍

mi89
14. kvě 2016

@mi89 tam měli být, předtím jsi to asi neměla..😃

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 poslední MS v breznu přišla po tydenim zpoždění při počítání cyklusu 28dni...tak mam možná počítat 35👀 to by znamenalo ze krev byla negativní dva dny po zpoždění.. vse teoretické počty 😉 cyklus poblázněny ...ted jsem 4.den po vyvolávačce. Dali mi ji ve středu...rikaji ze MS dorazí do 14dnu tak má jeste čas...ale sliznice už pry byla vyšší kdyz mi ji dávali (8mm)

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 no pichani ano jen už si nepamatuju jestli střídavě 😉

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 jj uděláme 😊😉 jinak ovu u me opozdena dle teplot az 24.den cyklu...pokud to ovu byla a blbe jsem nemerila 😉

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi aha, tak to jsem netušila. Já jsem 2.měsíc bez antikoncepce, hned od 1.cyklu úplně normální menstruace, teď i ovulace, podle ovu testu. Zatím taky bez jakýchkoliv léků, vitamínů, jen kontryhelovy čaj. Podle těch potíží co tu máte bych řekla, že si nemám na co stěžovat a asi i řeším všechno tak brzy, ale to jsem prostě ja 😃

mimimimi
14. kvě 2016

@milujicimamina to vůbec nevadí...hlavně jsi asi viděla a tohle běžný není 😉

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 no stejně to možná blbe pocitam a MS spis prijde 😉 otěhotnět v cyklu bez MS se uz jednou podařilo takové štěstí mit podruhé asi nebudu 😉 ale ty po vysazeni mas šance veliké 🍀😊

mi89
14. kvě 2016

@mimimimi děkuju moc 😊 věřím, že i Tobě brzy 🎈

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 tak jsi mě dokopala přepočítat cyklus 😄 a pokud by tedy můj výchozí cyklus trval 35dni tak druhou MS čekám teprve zítra 😄 tak se necháme překvapit 😉👀 děkuji za impuls ;)

leymea
14. kvě 2016

@ms.neomagic me pro zmenu zacal rust zub moudrosti 😀

mimimimi
14. kvě 2016

@mi89 a 20dpo dnes...predtim jsem psala omylem datum...byla totiz 24.4.pokud byla, v ut 16dpo ale byla krev😉 a kdy chceš testovat? 😊

@milujicimamina na tebe jsem taky fakt zvědavá 😊 ! kdy zkusis znovu test?

mimimimi
14. kvě 2016

@leymea ahojky 😄 už jsem myslela ze sama ponocuju 😊 ty (ne)cekas kdy MS 😊...zuby me trapili u kojení hlavně tento rok, v souvislosti s těhotenstvím bohudik nikdy 😊

leymea
14. kvě 2016

@mimimimi pristi sobotu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru