Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
19. kvě 2016

Ahoj holky, BT dnes vyskocila z 36,8 na 37,2 😲👀 tak to asi na MS zase chvíli není co...? Já fakt čekala že uz půjde dolu...dnes 8.den agolutin.injekce...MS není...

mimimimi
19. kvě 2016

@leymea tak zítra 😉 kolik budeš DPO? 😊 TJ dobre ze te jinak nebolí tak kez by...já si od testu neslibuji ale ta teplota dnes zase vyletěla o dost nejde mi do hlavy proč si to telo se mnou tak hraje...na druhou stranu se cítím jak kdybych to mela dostat....

weronicaaaa
19. kvě 2016

@leymea tak aspoň budeš vědět,ta nejistota je taky na nic

mimimimi
19. kvě 2016

@leymea mě zas bolí v kříži a jen lehce podbrisek...a čípek mi ustoupil někam dozadu ...ještě 2dny zpět při měření silně zavazel protože byl moc nízko...a teď vubec 😊

milujicimamina
19. kvě 2016

Ja jsem 5dc a potad me boli krize a vecer zase ten levy vajecnik dnes test jina znacka disik jeste to pohlidam nechci plasit a v pondeli bych musela k doktoru

milujicimamina
19. kvě 2016

Pisu ve spechu tak to tak vypada😁

zlatickon
19. kvě 2016

Hura tak dnes bt stoupla z 37 na 37,3...to by teda ovulace byla vcera a predevcirem bylo mazleni😉 tak jsem zvedava

juliemichal
19. kvě 2016

@lussinka88 máš pravdu řešit to nebudu 🙂 jsem ráda,že u mě jde vidět gestační váček,sice je strašně moc malinký,ale je 🙂 jéva je mi líto to co se ti stalo ☹ ☹ já potratila 1x a před 4 měsíci tak mám s toho zase obavy ☹ ☹ nepočítám do toho biochemické těhu ☹

@andik.cz děkuji moc 🙂 akorát víš co nechápu?jak jsem tu dávala tu fotku s UTZ tak jak to může být vidět?když to je teda stejné a jde to vidět když je 1000 jednotek HCG? 🙂 🙂 toto právě nechápu.na krev právě už chodit nebudu,protože už mi dr i s UTZ potvrdil těhu,za týden jdu na další KO.a uvidíme zda se miláček vyvíjí tak jak má 🙂 🙂

leymea
19. kvě 2016

@mimimimi zejtra budu 10DPO. Mam kratsi lutealku. Ja svemu telu taky nejak nerozumim 😀

milujicimamina
19. kvě 2016

@juliemichal ahoj Juli muzu ti napsat zpravu?

leymea
19. kvě 2016

@mimimimi prsa me boli kazdy mesic, ale ne jako dneska 🙂

leymea
19. kvě 2016

@weronicaaaa des bes 😀

juliemichal
19. kvě 2016

@milujicimamina ahojky jj pisni 🙂

mi89
19. kvě 2016

Ahoj holky, já jsem tu asi už za úplnou hlupačku, ale teplota dnes 37,1, byl to zase s tou ms planý poplach, a v podbříšku mě bolí, včera jsem 2x bulela. Tak mi to vysvětlete ☹ Jo a test dnes negativní, 2 různé.

debie_p
19. kvě 2016

Tak ženy dnešní kvalitnější test dopadl, takto..asi máme jasno, pokud tedy nejde o nějakou cystu, což myslím že snad nee.. 🙂

kastanek87
19. kvě 2016

@debie_p krasnýýýýýýý!!! 😀 takže opravdu moc gratuluji 😉

digisek
19. kvě 2016

@debie_p krááása...gratuluji maminko 😀

debie_p
19. kvě 2016

@kastanek87 děkuju 🙂 celou noc jsem nad tím přemýšlela, jestli je to dobře nebo špatně..nakonec mi došlo že by mi bylo strašně líto kdyby to nevyšlo, tak jen doufám že to dr zítra potvrdí a nebude to značit žádný problém 🙂

pandabox
19. kvě 2016

@mi89 zkus to ne měřit a dělat test a z po vynechání..me to pak přijde, že každý den musíte spekulovat co se asi děje a musí to byt psychicky narocny...

leymea
19. kvě 2016

@mi89 tak pokud ms nikde, neni nic ztracene, na test muze byt treba brzo 😉

markketax
19. kvě 2016

@mi89 jsem na tom podobně, mám pár dní zpoždění(což u mě není vůbec normální), bolí mě v podbřišku, MS nikde a na testech taky nic, zkusím zase za pár dní

mi89
19. kvě 2016

@pandabox neočekávám nějaké bůhvíjaké výsledky na testu, měřím 3. den, takže zatím nic nevypovídá.. spíš se v sobě snažím zorientovat 🙂

mi89
19. kvě 2016

@leymea kéž by! Budem si držet pěsti 🙂

luhol
19. kvě 2016

@leymea tak jak pročítám tak u tebe velká naděje. Držím moc palce. Já vůbec nevím jsem dnes 9 DPO a nepozoruji vůbec nic. Mrca má dorazit v úterý a testovat se bojím

mimimimi
19. kvě 2016

@mi89 tak to je dobre 😉 nespechej ono se brzy ukáže 😊😉 lepsi je testovat alespoň obden 😉 za den tam nemusí nic byt...treba jsi mela teprve teď hnízdění 😉 já budu zitra teoreticky 9dpo takže ducha bych viděla asi jen s velkým štěstím ale taky chci vedet uz, a me se nejak i to spineni vyhýbá tak nevim 😉 Jen ta teplota dnes jak vyletěla to je zvláštní no. Zase kousek naděje ale asi falešné 😊...

mi89
19. kvě 2016

@mimimimi třeba ne, třeba máš teprve uhnizďování, to není pozdě 🙂

luckybara
19. kvě 2016

@mimimimi tak co u tebe? já ms stále nikde,test negativní..zpoždení 20dní.. 😒 a řekla bych že se nechystá..

leymea
19. kvě 2016

@luhol tak me boli jen prsa momentalne. Zacalo mi v nich pichat a dneska me teda pali. Bradavky citlive, prsni dvorce bolestive. Ale mam to kazdy mesic. Jen ne tak moc. Takze tezko rict. Jsem taky 9DPO. Zejtra budu testovat. Stejne tomu moc neverim. Mozna ty prsa mam jen vsugerovany 😀

luhol
19. kvě 2016

@leymea já bych řekla že to je velice nadějné. Já se právě také obávám, že všechny příznaky mám krásně načtené 😀

mimimimi
19. kvě 2016

@mi89 no spis i brzy je 9dpo na test pokud by to opravdu bylo dle teplot ale diky ze tomu veris 😉 Ja bych fakt koukala kdyby ano. Pozdě to je taky 😄 uz vcera bylo pozdě 😂 nevím kdy mela byt MS protože cykly mam poťachtané pořádně 😉 Tak zitra zas ten test zkusim no 😊 ...pokud teda bude teplota nahore...az pujde domu tak doufam ze rovnou s MS...nejak jim nereaguju jako vetsina zenskych...to pry ma do 5ti dnu s tou vyvolavackou...drzim ti taky pesti aby uz byl aspon dusik ;) Ja uz testuju ze setrvacnosti 😂...ze furt MS nikde, skoro ani neverim ze to neco ukaze ...jen mala dusicka ve me rika ze radsi bude tehotna ikdyz by to byl se 3detmi zahul nez nemocna...😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru