Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucyyyyy22
20. kvě 2016

Holky moc Vam preju, aby to vyslo 🙂. My cekali 10m. Carka u me vypada, ze sili. Jsem 28DC.

marrouc
20. kvě 2016

@milujicimamina podivej jaky jsem mela krasny graf a sex presne den pred ovu. Chjo ☹

misacek3
20. kvě 2016

@lucyyyyy22 Moc Ti gratuluji 🙂

misacek3
20. kvě 2016

Ahoj holky moje, tak dnešní testík mi ukázal toto. Tak už mám malinko radost, čárka je o něco silnější než včera. Přemýšlím kdy zavolat na gynekologii...

milujicimamina
20. kvě 2016

@marrouc ja mwla take krasny vsecky tri dny v ovu sex a nic me to ale klwslo pod caru tobe ne!

milujicimamina
20. kvě 2016

@marrouc mam porad z toho depky, tento mesic nam to ani na ovulaci nevyjde protoze jede pryc to je k zblazneni uz

lucyyyyy22
20. kvě 2016

@misacek3 taky gratuluju 🙂 to vypada dobre 🙂

ms.neomagic
20. kvě 2016

Ahoj holky,tak gratuluju novym budoucim maminkam..no a ja jedu na novo..vcera bolest podbrisku jak kdybych to mela dostat,tak jsme vecer na to hupsli..pak jsem pekne hodila nohy o zed..tak uvidime jak se bude darit.

leymea
20. kvě 2016

@milujicimamina my taky vsechny tri dny meli sex a nic ☹

mimimimi
20. kvě 2016

Holky je to slabé a zkoušela jsem 2 rovnou...druhy se jmenoval gravitest ale je taky fialový...poprvé mam pocit že fakt neco vidím, co myslíte nezdá se mi to?

mimimimi
20. kvě 2016

Bylo by to 9dpo vidí někdo něco :'(?Manžel si myslí že vidím prd a že tam nic není ale já fakt vidím na obou i po uschnutí.Nicméně dnes šla teplota na nějakých 36,7 tak se bojím...ale nespala jsem skoro vubec a furt vstávala...takže dneska nevím jestli se mě bt nezkreslila...

marrouc
20. kvě 2016

@milujicimamina me to niz uz neklesne. Takhle to mam pokazde ☹

milujicimamina
20. kvě 2016

@leymea zvlastni zr to nevyslo :-/ no ja uz blaznim zas me boli bricho jako u ms 6dc jeden den spineni, druhy ms, treti spineni ctvrty nic paty vcera zaspineni jednorazove a dnes nic a boli me břicho no s takovou budu muset letět v pondeki k doktoru

milujicimamina
20. kvě 2016

@marrouc fakt? To je zvlastni mela by klesnout na tu predobulacni

leymea
20. kvě 2016

@mimimimi ja nic nevidim ☹

marrouc
20. kvě 2016

@mimimimi me tenhle test ukazal ducha v limitu a po zaschnuti zmizel a bylo snehobilo. Jestli zustane po zaschnuti tak to bude nadejne 😊

leymea
20. kvě 2016

@milujicimamina asi radeji jo :/

mimimimi
20. kvě 2016

@leymea tak ja už nevím jestli jsem uz tak zblbla ale viděla jsem náznak i na tvém...

digisek
20. kvě 2016

@mimimimi je mi líto ale já nic nevidím

milujicimamina
20. kvě 2016

@mimimimi ja vidim ted aby silil i kdyz mi se stalo ze silil a stejne nic

milujicimamina
20. kvě 2016

@leymea a z ceho myslis ze to muzu mit?

mimimimi
20. kvě 2016

@marrouc děkuji za naději a vidíš něco...to posl.foto je po zaschnuti "gravitest ten druhy" je videt o neco líp...

Holky tak ja teda počkám zas a nebudu se upinat ☹ ...dnes 9.den vyvolavacky a MS nikde ale bojím se ze uz jsem fakt na hlavu...obcas me pichne v podbrisku jinak na MS zas nic...

marrouc
20. kvě 2016

@mimimimi ja na tom prvnim docela jo

mimimimi
20. kvě 2016

@milujicimamina fakt vidis ? Ne pripada ze to ma poprve tvar svisle carky a ne rozpiteho cehosi, děkuju moc <3kez by .. Jj já vím ☹ uz aby byl důvod k radosti ...ja jdu za 5dni k Dr kdyz MS nic...do té doby by uz to muselo zesilit...

marrouc
20. kvě 2016

@mimimimi za pet dni uz by nejaky flicek na utz mohl videt 😊

milujicimamina
20. kvě 2016

@mimimimi na tom prvnim ji vidim, tak uvidis zizra by mela byt videt lepe

milujicimamina
20. kvě 2016

Ja to snad jeste dostanu znovu nebo co 😐

mimimimi
20. kvě 2016

@marrouc to jsi mě potěšila 😊 první byl mamatest pak trochu vic vybledl a udělal ty stíny okolo jako vzdy 😐 ale lehce ji ve skutečnosti vidím, tak snad tam je 😐 jeste brzy třeba to odejde s MS...

mimimimi
20. kvě 2016

@milujicimamina děkuji 😚 snad 😉 uvidíme no ted uz bud anebo 😉...

mimimimi
20. kvě 2016

@marrouc prý až 18dpo bývá něco vidět...tak jedině krev zase kdyby MS nedošla a test čirou náhodou silil 😉
@milujicimamina no to snad ne 😐 si to s tebou taky pěkně hraje ...ale třeba to máš před ovu 😉 pojištěte to s chlapem 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru