Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

debie_p
20. kvě 2016

@kastanek87 krev vzala..no taky mi to přišlo divný, viděla jsem na utz normálně bílou fazolku - asi ten váček..teď čtu po netu že do 6.týdne by to vyšlo s ms samo, tak nechápu tu nutnost vyčištění dělohy..:-\

27tery
20. kvě 2016

@debie_p Ahoj ja mela presny problem pred rokem co mas ty doufala jsem ze se srdicko ukaze ale bohuzel jsem zacala krvacet a bylo to jasny ☹ musela jsem jit na revizi ☹ dostavala jsem se stoho dlouho 🙂 nechci te strasit treba u tebe to bude jiny a srdicko tam bude 🙂 drzim ti palce 🙂

kastanek87
20. kvě 2016

@debie_p snaž se být v klidu a věř že to bude OK!! Já tomu věřím 🙂 pokud nemáš vyloženě velké bolesti a krvácení,můžeš být v klidu. A pokud ani nevíš jak je to s tou MS,jak ti může doktorka s určitostí říct jakej ses týden? To je fakt kráva (pardon ale musela jsem) to hCG budeš vědět asi až v pondělí že? Bude to v pořádku, uvidis!!!

debie_p
20. kvě 2016

@kastanek87 tak ona mi to neřekla vůbec ten týden,jen že nevidí srdíčko a že s tím nemám skoro počítat..bolesti mám jen v tom smyslu, že mě vždy po ránu bolí podbřišek, ale to už cca dva týdny a žádné krvácení se nekoná..no v klidu už se snažím být, ale odpoledne jsem chytla strašný hysterák, jak jsem dojela domů, doteď mě bolí hlava..

kastanek87
20. kvě 2016

@debie_p tak to věřím,to by zamavalo s každým. Každopádně do další kontroly musíš počkat a uvidis,ale určitě to bude v pořádku! 😉

mimimimi
20. kvě 2016

@luckybara
@leymea
Taky se holky uklidnuju co bych chtěla vidět 9dpo 😉jinak já uvidím jeste jestli zkusím hned zitra test, asi podle toho jestli budu v nervech nebo ne, bojím se lovit, rano se mi úplně rozbusilo srdce kdyz se u obou ukázalo do limitu , jenže to pak vybledlo tak bych to možná měla nechat ted být...o moc to nemuze zesilit...mame jet na výlet a neuskodilo by mi přijít na jine myšlenky...dnes jsem viděla lip nez jindy ale vím že tam byt ve skutečnosti nic nemusí...spousta z vás tam opět nic nevidí takže se bojím toho zklamání, a i sebe že to jen vidět chci...no prostě uvidíme 😉 Ráno moudřejší večera 😁 Jinak prý ten cemio gravitest duchy údajně nedělá? Četla jsem dobre recenze ze je prý spolehlivý ale nevím, který je dnes spolehlivý ze...zbyvaji mi jeste dva ks tusim tak uvidim 😉 A pak Dr a další adrenalin s krvi pokud MS nedojde...
Leymea mě se zdálo ze tam něco u tebe je 😉 Dr.Max je asi jeden z mala co snad nedělá falesnaky 😉 Já gravitest co vypadá jak mamatest doporucim az po overenem testování 😄😉

@debie_p To je hrozny jednání, nekdy ti doktoři nechápou ze nemluví o rohlikach ale o dětech. Myslim ze z toho mají peníze za každý takovy zákrok tak co by se s tím crcali a dávali ti čas ze 😣 já mela srdíčko u minulých těhotenstvích az v 7.tt...bud v klidu a kašli na ni (v dobrem), co neodsouhlasis to neudělají!!! Drž se!!!

lucyyyyy22
20. kvě 2016

@debie_p budu drzet pesticky at je fazolka v poradku a srdicko zacne bit :-* me to ceka za 14 dni. Ale snazim se to brat, tak jak to je jinak by se clovek porad jen stresoval. Psychika je hodne dulezita 🙂 musime myslet pozitivne a vse bude dobre 🙂

leymea
20. kvě 2016

@mimimimi dneska uz jsem zklamana byla, tak se mi to zejtra jen potvrdi 😀 je to boj.

mimimimi
20. kvě 2016

@leymea to teda jo 😉 držím pěsti!

misacek3
21. kvě 2016

Dobré ranko holky moje, tak jsem ráno udělala již třetí testik a čárka opět silnější 🙂. Tak snad už "jen" ta návštěva Dr. 🙂 všem ostatním držím palečky ať to vyjde :-*

mimimimi
21. kvě 2016

Ahoj holky, dnes za ranní ptáče 😉 protože jsem moc nespala ale nevim jestli to bylo tím tak teplota nic moc byla o stupinek vys 36,8 (nutno s korekcí kvůli dřív.měření) a pak se mi opetovnem měření zdalo ze dokonce klesala, říkala jsem si no hezký, tak zase radsi spadni nohami na zem holka 😉 do toho pobolivani na MS...no zmocnila se me nervozita tak jsem teda testla znovu ikdyž jsem to chtela nechat na dýl, zatím nevěřím té fialové, tohle je sice cemio gravitest ale bojím se ze to je převlečený mamatest a ze zjistim za par dnu ze tam nic ve skutečnosti nebylo...mate nekdo zkusenost s timto testem a vubec asi tam vidim jen ja ze,těžko uslyším že sílí nebo ano...fota jsou original...jen jedna je s kontrastem (druhé foto s bleskem). At uz to bude jakkoliv momentálně mám zas pocit ze ta MS dojde ale držím se 😉...zatím. 😊 10.den injekce 💉 Pa a hezký den 😊

mimimimi
21. kvě 2016

@misacek3 tj hezký už, není pochyb 😉 nic lovit nemusim ,jen tak dál 😉 nevim co já se tu snazim fotit 😁 ale očima to fakt bylo vidět líp tedy očima těch co přimhouři lehce oko a vidí i neviditelné 😃...můj chlap by viděl až možná tmavoruzovou a i tak by mi řekl ze se mi to stejne asi zdá 😂 ...jako fakt si tam ty čárky nekreslim a nevymýšlím 😊 ale holt můžou být vadné ...dříve tohle nebylo, co bylo pozitivní bylo pozitivní ikdyž to byl jen duch... teď z toho asi začal být trošku byznys...no budu zas čekat na MS a ono se uvidí jestli mě chce potkat...aspoň ze dnes bude hezky kdyz nic jiného 😊

@leymea jsem zvědavá co u tebe 😉

mimimimi
21. kvě 2016

Tedy první a třetí je s bleskem...vkládala jsem vlastně jakoby 4 podoby testu ve dvou fotkách...ale tj.myslim vidět

weronicaaaa
21. kvě 2016

@mimimimi já nevím no..něco mááálinko tam vidím..a kdy ti má dorazit MS?

marrouc
21. kvě 2016

@mimimimi jestli tam zustane duch po zaschnuti tak bych tomu verila. 😊zitra by mel byt videt uz krasne.

mimimimi
21. kvě 2016

@weronicaaaa děkuji za odpověď a naději, to vůbec nevím, mám to nepravidelné 😒, poslední byla 7.3. (cyklus do toho 7.3. trval zrovna 35 dnů) proto mi dali vyvolávačku ale zatím 10.den a nezabrala...prý má zabrat do 14ti dnů no a když nezabere tak mám znovu přijít...asi musím ještě počkat a než půjdu k Dr tak pokud to nebylo falešné měli by být ty // do těch 4-5 zbylých dní jasněji znát viď? Jinak přeji pohodové těhotenství 😉😊

weronicaaaa
21. kvě 2016

@mimimimi jestli je to těhu,tak určitě budou sílit 🙂 já bych otestovala tak za další 2 dny ať vidíš rozdíl 🙂 tak držím palečky ať to vyjde 🙂 vyvolávačka mimču neublíží a když se MS nedostaví,tak je to jasný 🙂

pandabox
21. kvě 2016

@mimimimi tak jsem to mela Já kdysi dávno u prvního tehu...test nuls nula v nic..vyvolávací a à test pozitivní a z 12 ty den po vyvovalavcce. a na území bylo rovnou i srdicko...tak třeba to budeš v mit stejne🙂)

mimimimi
21. kvě 2016

@marrouc děkuji 🌹 😉 ta vrchní je focena asi hodinu po zaschnutí a sic vybledlo furt tam něco zbylo 😉 no jsem zvědavá ...jen ta BT mě trochu zlobí tak snad to nebude bioch.nebo falešný 😉 MS může pořád dojít asi tak pokud to nebude sílit je to jasný...

mimimimi
21. kvě 2016

@pandabox fakt :D? To je pěkný :D Já teda taky když poprvé dostala vyvolávačku tak jsem to nedostala, krev negativní a bylo to těhotenství, šla jsem vyvrátit Dr.negativní výsledek z krve 🙂, srdíčko sice nebylo hned ale hcg bylo 1600 a test byl slabě pozitivní po 10dnech injekce 🙂 tohle je moje druhá vyvolávačka v životě a taky nejdelší mezipauza co jsem kdy měla mezi MS ;) Bylo by to vtipný, už nevím co by mi na to Dr řekl :D Mě ten agolutin totiz snad vyvolal hned ovu nebo co dle teplot ;)...ale nebudu delat závěry ikdyž je to hezká představa no ;)

mkusti
21. kvě 2016

@misacek3 Pěkný, myslim, ze je to jasné 😍 Ja dnes dělala taky třetí test a zatim taky silnější 😊

mi89
21. kvě 2016

Juu tady je //😊 gratuluji holky! Já to dnes nechávám osudu, jsem na 2pin túru a čekám, že nejde v lese budu dávat tampon 😃 mějte se krásně

misacek3
21. kvě 2016

@mkusti znova moc moc gratuluji. Tohle je jasné!!! Teď už jen aby dopadla dobře kontrola ;). Krásně nám to sílí ;)

leymea
21. kvě 2016

@mimimimi dobre rano. Dneska to zlato vidim lip 🙂 ja jsem jeste v posteli, mam strach co me ceka na zachode 😀 boli me podbrisek tak mam strach, ze MS dorazila 😀

leymea
21. kvě 2016

Haha. Tak 1DC. Jo holky, jedem uz asi 11te kolo. Ja uz nevim jak otehotnet 😀 uz me to prestava bavit, kazdy mesic je to stejny. :-/

mimimimi
21. kvě 2016

@leymea ach jo ☹ já myslela ze už sem dáš foto ...:-\ a rozjelo se to jo?

luckybara
21. kvě 2016

@leymea
@mimimimi holky ja dnes bilo,neda se,v pondeli curam znovu,pokud ms neprijde,ale blizim se k dalsi ms tj 28😄

leymea
21. kvě 2016

@mimimimi trosku tam bylo, ale ted uz cejtim docela dost krece v podbrisku ☹ tak je to jasny.

mkusti
21. kvě 2016

@misacek3 gratuluji a přeji nám ať u doktora vse dopadne dobre a v příštím roce přivítáme miminko 😊

weronicaaaa
21. kvě 2016

@leymea tak na to přestaň myslet a snažit se..to je to nejhorší..je potřeba tělo uvolnit a jen si užívat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru