Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucias135
6. srp 2015

Misimisi: takze jsi byla tehotna??? 🙂

lucias135
6. srp 2015

A jeste jeden dotaz :D pripadam si jak debil uz :D vzdy kdyz jsem nela pred mens. Tak me strasne boleli prsa a ted vubec jen mam zvetseni bradabky.... a mam takovy pruhledny vytok jako voda cira... 😒 tak prave nevim si rady... pritel se uz radoval ze budem mit druhe miminko 🙂

sobtik1986
6. srp 2015

@lucias135 jak jsem ti psala na digitál je brzy je to citlivost 25 takže i když má ducha na 10 tak ti ukáže mínus. Zkusila bych ho až v den očekáváné ms jinak ob den proužek a uvidíš jestli sílí 😉

lucias135
6. srp 2015

Dekuji 🙂 jinak prikladam foto dnesniho digi

misimisi
6. srp 2015

@lucias135. Ano 🙂 Cekam v listopadu holcicku 😉

lucias135
6. srp 2015

@misimisi
@misimisi tak to gratuluju 🙂 ja doufam ze se budem taky radovat 🙂 ... jinak jsrm ted brouzdala po netu pac mi to neda s tim digi... a tam byla fotka negativni a byla tam ciste carka minus a zadny obrys... :D

marycz
6. srp 2015

@misimisi dneska jsem si opět ráno dělala test...Verto 10 byl zase duch, ale už výraznější a mamatest bílý...včera jsem po sexu červeně zakrvácela a od té doby nic...to jsou šoky toto :D 😀

misimisi
6. srp 2015

@marycz Máš nějaké divné ty mamatesty 😀 Ale tady je pěkná čárka, je růžová a sílí, tak to je důležité 😉 U prvního těhotenství jsem taky zakrvácela cca 5 dní před termínem MS, někdo zašpiní nebo zakrvácí kolem MS, může to být i ze zavrtávání vajíčka, doktrorka se nad tím tenkrát nepozastavila.

marycz
6. srp 2015

@misimisi jsem z toho debil 😀 , dnes jsem 26DC....v podstatě bych zítra nebo v sobotu měla dostat...
ten mamatest je fialový...jaká je to citlivost? 10? asi skočím zítra na krev...nebo se na to vykašlu, počkám do pondělí a uvidím co bude 😀
jo a minulý cyklus jsem měla 33 dnů...nikdy se mi to nestalo....všechny testy negativní....pravděpodobně anovulační cyklus....

misimisi
6. srp 2015

@marycz Skoč si, ať máš jistotu teda 😉

misimisi
6. srp 2015

@marycz Na Viniční v Brně za to chtějí přes 300 kč, tak to zkus i jinde 😉

marycz
6. srp 2015

udělají mi to v nemocnici v labáku? konkrétně bych šla do Uherského Hradiště...a výsledek je na počkání? nebo jak?

misimisi
6. srp 2015

Jestli tam je laboratoř, tak jo 😉

marycz
6. srp 2015

je tam oddělení klinické biochemie a mají v popisu, že to dělají za 255,-kč...tak se ještě rozhodnu a pak bych písla 🙂 díky moc za Tvůj čas 😉

bajunka
6. srp 2015

dá se koupit i krevní těhu test na domácí použití a je to levnější než laboratoř,ale nejlepší je asi ty dva dny počkat 🙂

misimisi
6. srp 2015

@bajunka Fakt? Kde, kdy, jak za kolik? 😀

misimisi
6. srp 2015

@bajunka Tak jsem ho vygooglila, vypadá to zajímavě, jen ten obchod mi nic neříká.

misimisi
6. srp 2015

By to teda v lékárnách mohli mít, když to existuje, ale asi nemají...

marycz
7. srp 2015

@bajunka
@misimisi jsem to dneska regulérně dostala...už chápu ty duchy...jsou fakt falešné a už ty testy kupovat určitě nebudu...Dr.MAX je jasná volba :D mějte se krásně holky a ať vám to šlape 😉

misimisi
7. srp 2015

@marycz Tak to je mi líto ☹ Hele, jestli tam u vás neprodávají dobrý test, tak si jich pár objednej přes net, ať je máš doma, no. Ale za mě ten mamatest je dobrej 😉

bajule
7. srp 2015

Je tam důůůůůch ?

speratovalucie
7. srp 2015

@bajule Jo vidim ho

bbvcelka
7. srp 2015

@bajule myslím že je,i když mamatest..nejlepší testy jsou z globusu..mám to i víckrát potvrzeno.. 😉

bajule
7. srp 2015

@bbvcelka To není mamatest, ale cemio gravitest... Mamatest je na ...... dělá krásný // a nic z toho...

bbvcelka
7. srp 2015

@bajule aha ale vypadá stejně..

anyt9178
7. srp 2015

Ahoj holky vidíte něco? 🙂

anyt9178
7. srp 2015

@bajule je tam 🙂

bbvcelka
7. srp 2015

@anyt9178 jo jo ducha vidím

jge
7. srp 2015

@anyt9178 je to tam

slunicko01
7. srp 2015

@bajule vidím ho... 😊

@anyt9178 je tam... 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru