Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucousek144
20. srp 2015

@pekkaa To si pis..jsem zvedava... taky si dneska koupim testy, abych jeste testovala, jsem z toho na nerva...😀

lzii
20. srp 2015

@bajule děkuji za odpoved 🙂

pekkaa
20. srp 2015

@lucousek144 ja taky 😀.. a jeste musim 2 tydny vydrzet!!!??? ☹(((.. i kdyz jak se znam, tak se pak budu nervovat zase do dalsi kontroly, atd. 🙂

lucousek144
20. srp 2015

@pekkaa mame to naprosto stejne...😀

tynulkaxix
20. srp 2015

Holky tak hcg kleslo na 1. Ani me ne kontrolovali. V utery si mam když tak dojít k sobe na gyndu. Prý to bylo biochemicke tehotenstvi. Co to vůbec holky je?

mercedesse
20. srp 2015

@tynulkaxix Je mi to líto, prostě se to ani nezačalo dobře vyvíjet. Ale aspoň se můžeš hned znovu snažit. Já potratila v 8tt a musela na revizi. A začali jsme se teda snažit po první ms a druhou jsem byla opět těhotná a vše v pořádku. Jen bych teď toho lumpa někdy zaškrtila. 😉 Neboj příště to výjde. Tohle je všechno způsobené tím, že se dnes zjistí těhotenství hrozně brzo. Dřív by to byla jen opožděná ms. Příští měsíc to klapne, uvidíš. A hlavně se tím netrap. I když se to hezky radí, ale dobře vím, že to tak jednoduché není. Ale věř, že je to pořád lepší, než když se těhu vyvíjí, začne bít srdíčko a pak proležíš týden v nemocnici a když tě pustí, že je vše ok, tak potratíš ještě ten večer doma. Skoro mě to stálo všechno. Rozum, zdraví, i vztah.

gepe
20. srp 2015

@tynulkaxix to me mrzi 😔 avsak hlavu vzhuru, bud do dalsi ms, ci po ni bych tipla ze otehotnis. Tim ze mas hcg v podstate 0 je dobra zprava, vse je pryc, nehrozi kyreta. Muzes si udelat i kontrolni tt, mel by byt negativni. Tzv biochemicke se vztahuje prave na takto velmi ranna tehotenstvi, plno zen tim proslo, kolikrat ani nevi ze byly tehotne. Ostatne to pekne napsala @mercedesse . Bud ve vysledku rada, ze to nedopadlo takto brzy. Uz jsem dnes kdesi tady psala sve zkusenosti, vcetne, kdy jsem si prosla samovolnym spontannim potratem vloni ke konci 3m, doma (nemela jsem velke bolesti i krvaceni, ani horecky) hlidali jsme to a Podoli kousek no (doma necelych 9m stare dite a me se do spitalu nechtelo), odeslo vse tak bez revize. A ted prelom kveten/cerven prave i biochemickym. A voila, jsem opet tehotna 🙂 driv jsem moc neverila recem o "pohnojeni", ono to tak vsak asi vazne je, tak drzim pesti 😉

tynulkaxix
20. srp 2015

@mercedesse dekuju. Já jsem četla ze se prostě plod spatne vyvíjel tak pro to se to stalo. Takžeje llepší Red, než dyl. No Já doufám, že na revizi nebudu muset, v jakem případe se na ni chodi? Ty když si na ni šla tak sel plod vidět na utz? To je mi hrozne lito, co se ti stalo☹

tynulkaxix
20. srp 2015

@gepe dekuju. 🙂 ty jo holky je mi trapne. Já tady resim kraviny oproti tomu čim jste si prošly vy

gepe
20. srp 2015

@tynulkaxix neni zac a nemas se proc stydet ci mit pocit trapnosti, to je proste zivot 😉 my to uz doma bereme sportovne 😀 minuly rok jsme meli taky uz pekne videt prcka, srdicko, jen byl dle dr mensi nez mel byt a pripravil nas na to, ze to nemusi vyjit.
On nemusel byt hned spatny plod, jen se treba neuchytil dobre 🙂 pokud nemas bolesti ci jine problemy, cisty test a takove hcg, mela bys byt cista, tj zadna revize. Muzes mit max zvysenou sliznici delohy 🙂 ja treba po tom biochem ani nebyla na kontrole, mluvila jsem se sestrou a potvrdila mi, ze pokud byla klasik ms delka, nic mi neni, tak neni potreba. No na konci srpna mam klasik ko (rest uz jsem tam dlouho nebyla), tak uvidime co bude 🙂 asi spis prekvapko pro doktora doufam 😀

mercedesse
20. srp 2015

@tynulkaxix Já už měla krásnýho sněhuláčka se srdíčkem, celý týden, co jsem ležela v nemocnici kvůli docela slabému krvácení byl v pořádku a pak mě pustili a večer hrozný křeče a začaly ze mě lítat takový hnusný sraženiny. Bolest naprosto příšerná, já si fakt tenkrát myslela, že umřu. Dole seděli naši a těšili se s tchýní na mimčo, že už to bude dobrý, když mě pustili a já nahoře potrácela. Nechtěla jsem ani volat sanitku. Prostě jsem věděla, že už není proč. Druhý den už nic, bylo mi dobře a k dr jsem jela až v pondělí (stalo se to v pátek) ta už nic nenašla a radši mě poslala na dočištění, ale spíš pro jistotu. V nemocnici mi tvrdili, že mám počkat tři měsíce až půl roku a dr. řekla, že je to zbytečný, ať do toho jdu hned a podvedlo se. Paradox je, že nejvíc jsem nemohla unést to, že jsem potratila do záchodu a ten drobek byl někde v žumpě (tenkrát teprv dělali u nás kanalizaci). To mi hrozně leželo v hlavě. Už je to dávno. Mám dvě krásný a zdravý děti. Ale šrám na duši to zanechalo, to nebudu tvrdit, že ne. Nedokážu si představit, že bych přišla o mimičo, který třeba už kope, nebo chvíli před porodem. Skončila bych v Bohnicích.

mercedesse
20. srp 2015

@tynulkaxix neřešiš kraviny, i pro tebe je to těžké, ale neboj, brzo bude dobře a budeš oficiální těhulka.

bajunka
20. srp 2015

@tynulkaxix já myslím, že na revizi fakt nebudeš muset, kdyby sis nedělala testy tak na biochem. těhu ani nepříjdeš. takových těhotenství je strašn moc,ale pokud holka netestuje tak na něj ani nepříjdou, prostě jen zpožděna MS občas o něco silnější...

gepe
20. srp 2015

@bajunka presne tak 🙂

tynulkaxix
20. srp 2015

@gepe
@mercedesse
@bajunka no ja si v utery zavolám na gyndu a zeptám se jestli me chtějí vidět. No jako takovou černou krev jsem snad nikdy neviděla a taky ze me padali kusy. Ani nevím jestlibudu zzkoušet zítra test když mám hcg 1 tak by to měli byt už snehobilo.

gepe
20. srp 2015

@tynulkaxix to prave mohlo byt nejen tou ms, ale ze se Ti telo zaroven i komplet vycistilo. Test si klidne udelej, za to das par korun, na gyndu klido taky zavolej, pokud chces mit klid na dusi i treba prohlidku 😉

viovka
20. srp 2015

Tak uz se asi radim mezi tehotne 🙂 dnes mi rekli, ze hcg v krvi mam pres 1000 🙂 jupiii. Podle kalkulacky jsem 5tt+ 2

bajunka
20. srp 2015

tak ze mně zrovna padají vyloženě kusy sliznice i 3cm , a opravdu černorudá krev :p, sorry za popis, někdy to tak prostě mám, někdy ji mám tak bolestivou že bez čípku nemůžu ani chodit...

lucias135
20. srp 2015

Tak devcata 🙂 dopadlo to supr hladina hcg krasne stoupa 🙂 v utery jdu na ultrazvuk....

lavita
23. srp 2015

Dobry den,vidite tam neco? Diky 😊

lavita
23. srp 2015

já mám zpoždění, desetiměsíčního syna doma a nesnažíme se, jen se chci ujistit

ireniq
23. srp 2015

Snehobilo...

lavita
23. srp 2015

Jeste to budu chvili hrotit

lavita
23. srp 2015

@ireniq díky 🙂

lzii
23. srp 2015

Nic tam nevidím

gepe
23. srp 2015

@lavita ahoj, prvni nic, druhy pri velke predstavivosti mozna i cosi ano, bohuzel to neni moc kvalitni fotka. Pockej treba dalsi 2-3 dny, avsak pokud uz mas zpozdeni, tak nevim, neposoudim.

martina1105
24. srp 2015

ahoj,snažííme se o miminko už půl roku,chtěla jsem se zeptat za 2 dny bych to měla dostat,pobolívá mě břícho jako by mi od pupku dolů něco táhlo,jako bych ve vnitř břicha měla zaplé záváží,nevíte co to může být?prsa mě bolí nehorázně.děkuji moc za nějakou tu odpověd

ireniq
24. srp 2015

Vydrž ty 2 dny a pak testni, držím palce 🙂

misimisi
24. srp 2015

@martina1105 Klidně testni hned 😉

martina1105
24. srp 2015

děkuji,hned jak dojdu s práce testnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru