Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

alfousina
15. lis 2015

@anita666 to musí byt nervy.Hlavne ať nám to vyjde.Preji hodně štěstí. ☺

misutkakosutka
16. lis 2015

tak u mě to těhu asi nebude, v pátek byl slabý duch a dnes ráno tam nebylo nic ☹ zpoždění mám 3 dny, je možné, že by čárka se objevila déle nebo už je to pryč?

irennn
16. lis 2015

Ahojky holky , snad se nebudete zlobit , ale zůstalo mi 10 ovulacnich testu , dva clearblue těhotenské testy, takže neřešíte žádné duchy a cely čaj podle Ludmily Mojzisove a dva rozbalene na podporu početí . Nám se nakonec podařilo po pití cajiku a ovu testech hned na první pokus a to máme první dítě po IVF. Tak mi to tu jen leží , prodala bych to za 300Kc vsechno nebo za něco pro miminko. Nemam to bohužel komu přenechat .

eliotka1
16. lis 2015

@irennn A nechceš to dát spíš do bazárku? Tam si toho všimne víc lidí, než tady v diskuzi...

koncita
16. lis 2015

@irennn ty ovulační testy jsou prosím tě jaké značky?

515ka
16. lis 2015

@irennn ahoj ahoj já bych to možná od tebe odkoupila, akorát odkud jsi ? 🙂

saryk9
16. lis 2015

Dnes výsledky. HCG v krvi je. V pátek naměřeno 125. Dnes další odběr.....snad to pěkně poroste. 🙂

beruskaar
16. lis 2015

@irennn ahoj vzala bych si ty testiky

jirikova
16. lis 2015

@irennn vezmu si to vše za 300,- ozvi se mi prosím do zprávy 🙂

alfousina
16. lis 2015

@irennn to bych brala také stačil hy mi jen ten jeden tesik clearblue

anita666
17. lis 2015

Holky, tak dnes 17.den po ET a 21dpo. Za 14 dní na ultrazvuk ;)

alfousina
17. lis 2015

@anita666 to je krásný ja mam od 15-17.11 zda se mi že taky sily co myslíš. ?

eliotka1
17. lis 2015

@alfousina Urcite sili! Drzim pesti 🙂

anita666
17. lis 2015

@alfousina sílí ti krásně. Jen tak dál ;)

alfousina
17. lis 2015

@anita666
@eliotka1 holky dekuji ja jsem uplne v háji ...😂😂😂😂😃😊 Hlavně aby to vyšlo příští pondělí to mam dostat , tak uvidím jestli se mrska dostaví. Doufám že podle těstíčku už neeeeee. ..

maxinkaa
18. lis 2015

Holky,dnes mam mit MS,udelala jsem si posledni tehu test,co mam doma,prikladam fotku.Co myslite?Ja porad na to cumim,neni to OVU test?Je tam napsano hcg test

tmp11
18. lis 2015

@maxinkaa
To je naprosto jasný... krása...
Já chci takyyyyy
Fakt skvělý...

maxinkaa
18. lis 2015

@tmp11 Děkuji, já tomu pořád nemůžu uvěřit, navíc mi přišly 2 nabídky práce....

tmp11
18. lis 2015

@maxinkaa moc ti to přeji.... já bych utíkala ještě aspoň pro jeden abych tomu mohla věřit... samo ze jsi těhotná, ale já bych skakala radostí až az

vapka
18. lis 2015

@maxinkaa nádhera, gratuluji 😀

maxinkaa
18. lis 2015

@vapka Děkuji, zatím mi to nedochází🙂 Kdy se asi tak mám objednat k doktorovi?

vapka
18. lis 2015

@maxinkaa můžeš klidne zavolat hned, sestřička si Tě objedná jak bude potřeba, cca kolem 7tt, to si ale spočítá sama 😀

maxinkaa
18. lis 2015

@vapka Děkuji 😉

mymetka
18. lis 2015

Ahoj holky, přikládám moje duchaření, v pondělí jsem byla u doktora a viděl tam jen malinký váček, tak že prý možná to vidí na 4+, podle MS bych měla být 8+1, ale kojím a mám delší cykly. Jediné co mě trápí je, že to dost pomalu sílí, u prvního těhotenství to bylo 5 dní od ducha k dálnici a teď nic. Kontrolu mám za tři týdny.

tmp11
18. lis 2015

@mymetka co bych za to dala.... vždyť je to pěkný .... držím pesticky

nordjane
18. lis 2015

@mymetka to nebude pomalym silenim 🙂 jen ty fialove mamatesty jsou šitky, já na mamatestu mela mikroskopickeho ducha, takze test spis negativni, a na dr. max testech krasnou carku 🙂

mymetka
18. lis 2015

@tmp11 děkuji, tfuj tfuj i tobě, on ten poslední je čerstvý, tak to po uschnutí zas trochu vybledlo

@nordjane jo já to beru tak, že čárka na mama testu není nikdy falešná, ty druhé jsou Dr. Max

koncita
18. lis 2015

@mymetka bohužel jsem shodou okolností příklad toho, jak mamatest dělá falešné duchy a to pořádné - resp. se ukazuje ta ryska pro barvu, ale v takové intenzitě, že ji lze považovat za ducha 🙄 🙄 Už mi to po dva cykly takto vypeklo a já měla falešné naděje...teď už jsem je spotřebovala a mamatest už NIKDY!!! jo a pozor na GRAVITEST, to je úplně to samý!

koncita
18. lis 2015

@mymetka dala bych fotku, ale vzteky jsem je zničila a vyhodila 😅

nordjane
18. lis 2015

@mymetka dr. max je spolehlivější než mama test 🙂 viz foto, mamatest dělán stejný den jako dr. max hned vedle... mama test pomalu negativní a dr. max jasně pozitivní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru