Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bibinka2208
3. led 2016

@sarivojvodova pro tebe mozna ano... Ale kazda jsmi jina 🙂 a jakmile mas ducha tak mas skoro vyhrano... Na jednu stranu proc cekat kdyz jsou dneska moznosti zjistit to driv... Lepsi lovit duchy nez v nervech cekat zda mrcha prijde... Ale to je pouze muj nazor 🙂

sarivojvodova
3. led 2016

@bibinka2208 Já jsem sestřička z gyndy, radime i snazilkam ať počkají po MS, mimco se může pak odloucit a jste zklamane. Je to vždy lepší. 🙂 a nemusíš hned útočit a nemám blbé otázky.

sarivojvodova
3. led 2016

@bibinka2208 Já o mimi přišla, vím jaké to je čekat.

magdalenan
3. led 2016

@sarivojvodova Taky tomu nerozumím, ale vůbec nevím, jaké to je se snažit a každý cyklus zoufale počítat dny, abych si už už mohla udělat test. Logicky mi taky vychází, že pokud jsem nedočkavá a "snažilka", právě bych měla přece čekat déle, aby byl výsledek jasný a ne si fotit deset testů a pak tu po ostatních chtít potvrdit duchy, který tam nejsou a nic neznamenají.. Ale jak říkám, nevím vůbec jaké to je, tak se do toho nemontoju a všem na dálku přeju, ať jim to vyjde 🙂

(V jiné diskuzi jsem dostala trochu držkovou, když jsem si dovolila se zeptat, proč sem dávají fotky z utz, chtíc po ostatních holkách určit pohlaví, když ten neschopný doktor řekl "asi holka" 😀)

lichtakova
3. led 2016

@bibinka2208 ahoj,no,ja jsem se o prvni snazila rok,pak o jedno prisla a pak dalsich tri ctvrte,nez se to po vedlo.Asi druhy nebo treti mesic "snazeni" jsem mela pozitivni test,nebyla tak silna jako testovaci,ale slaba carka byla,asi tri dny silila a pak trochu spineni,krvaceni...a snehobilo-to jsem si zas treba ja nadavala,ze jsem testovala,ze kdybych pockala,az po terminu ms,ani bych to nevedela a nebyla pak zklamana. Pak jsem to sice vydrzela,ale bylo zamkle...Po druhe a po treti jsem sice otehotnela hned a brzy jsem mela "pocit",ze jsem tehotna a byla jsem nervozni z toho,ze je carka slaba...asi jsem testovala brzy,ale to jsem mela po kojeni nepravidelny cyklus...ono to cloveku neda...Hlavne,at to co nejdriv vyjde a vse je ok 😉

bibinka2208
3. led 2016

@sarivojvodova nerekla jsem ze mas blbe otazky ale hloupe otazky... A kdyz to ty holky delat chteji tak at to delaj... Jinak prijit o to muzes kdykoliv behem prvniho trimestru takze to bych se z toho tehu nesmela prvni tri mesice vubec radovat podke toho co rikas..

sarivojvodova
3. led 2016

@bibinka2208 Nemá cenu říkat svůj názor, když utocis, nervit se tu s tebou nebudu. Hodně štěstí v těhotenství.

bibinka2208
3. led 2016

@sarivojvodova promin ale nikdo tady neutoci... Rikam jen svuj nazor.. Tak jak ty mi vyvracis muj nazor tak ja vyvracim tvuj... Akorat ze ja tady netvrdim ze tady na holky snazilky utocis... ;) take preji pevne zdravi a pohodove tehulkovani 🙂

bibinka2208
3. led 2016

@lichtakova prave ze o to muzes prijit i kdyz ms nedorazi.. Proto si myslim ze je jedno kdy testujes... Smutna budes vzdy at o to prijdes s prichodem ms nebo a par tydnu pozdeji... Smutek je vzdy

lajla
3. led 2016

@bibinka2208 taky si s prominutím myslím že je to hloupost delat si testy tak brzo..ale každého věc když chce utrácet🙂 lékárny z takových holek mají obří radost... Jen mi taky pořad uniká smysl těch nafocenych pocuranych testů s otázkou jestli je dotyčná těhotná? Vzít si lupu a věštit z křišťálové koule? Chápu že touha po miminku je obrovská a ženské většinou opravdu nedockave jsou...ale curat dennodenně na testy pak to tu ukazovat a stresovat že čárka dostatečně nesili ...to už je problém hlavy...
Každopádně všem přejí brzké těhotenství bez komplikací!!!

lajla
3. led 2016

@bibinka2208 mas pravdu smutek je...ale když potratis např v době kdy mimi vidíš na utz s bijicim srdickem tak ta bolest je mnohonásobně větší než když se ti objeví duchové před MS...

raduska81
4. led 2016

Ahoj holky, žák včera jsem testla s 25 TT a čárka je vidět, dnes jsem 27 DC už jen pockam jestli MS nedorazí a huraaa k lekari 😉

pety91
4. led 2016

Je to tak, čárka je jasná, ať to výjde. 🙂 🙂

nordjane
4. led 2016

@bibinka2208
@sarivojvodova
@lajla ja tedy testuji take vzdy se zpozdenou MS, takze se tez tem holkam divim, co delaji par dni od ovulace test, jesli jsou tehotny.... zbytecne lovebi duchu a stresova i se.... Otehotnela jsem 3x, vzdy jsem to vnitrne tusila, a pokazde pockala zda MS dorazi.... nikdy jsem priznaky zadne nemela a stejne, i po MS jsem mela test negativni, az za nasledne 2 dny byl pozitivni, takze o to vetsi prekvapeni to bylo 🙂 a bilogicke tehu zenu urcite mrzi, ale ztrata miminka boli a mnohem vice, kdyz uz tluce srdicko a vidite, jak si tam plave, prisla jsem o mimi 2x (12tt a 9tt)... takze za me osobne lepsi co nejdele o tehu netusit, kolikrat rikam, ze bych se to snad radeji dozvedela az ve 13tt 🙂

mercedesse
4. led 2016

holky a proč chodite na diskuzi, která je o lovení duchů, když vám to přijde nepochopitelné. Každá jsme jiná. Tak to, prosím, respektuje. Tohle navazeni se do holek je úplně zbytečný. A i když to třeba nemyslite zle, věřte, ze to tak vyzní.

misutkakosutka
4. led 2016

@mercedesse já to zle nemyslela,ale název diskuze je Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte? jinak všem snažilkám držím palce ať se všechny brzy dočkáme miminek 🙂

bibinka2208
4. led 2016

@mercedesse dekuju 🙂

longchamp
4. led 2016

@lenka27 nic z toho, ale nebude😕 Test je dnes slabší ikdyž je to jiná značka testu. Ale špinim a už jsem 16DPO, tak to by byla druhá čárka silnější. No nic, teď doufám, že se mi rychle rozjede ms a můžem začít znovu😊

lenka27
4. led 2016

@raduska81 k doktorovi bych sla az tak minimalne 14 dni po vynechani, driv nic neuvidi, leda vezme krev

lenka27
4. led 2016

@longchamp priste to vyjde, a lepsi testovat po vynechani 😉

nordjane
4. led 2016

@raduska81 lepsi je delat jednu znacku testu, tak uvidis, zda Ms dojde a kdyz ne muzes si zajit na krev... 🙂

bibinka2208
4. led 2016

@lenka27 ahojky ja byla 7dni po vynechane ms a uz videt neco bylo 🙂

lenka27
5. led 2016

@bibinka2208 no, ale za 14 dni je uz i srdicko, spousta doktoru bere az po 14ti dnech vynechani pokud teda nejsou nejake obtize samozrejme

raduska81
5. led 2016

Ahoj holky, tak ms nedorazila 😉 14.1. jdu k lekari, tak mi drzte palecky prosiim)

dzogobela
5. led 2016

Jojo, ja byla na prvni kontrole az vlastne v 7 tt a bylo i srdicko 🙂 ale volala jsem hned,abych se mela na kdy tesit 🙂

korunka23
5. led 2016

@longchamp to jsou benu testíky? za mě spolehlivé a mají hodně barviva, mě vyšli velmi brzy

longchamp
5. led 2016

@korunka23 ano Benu. Pak jsem si dělala mama test a ten byl slabší.

korunka23
5. led 2016

no moje mama taky nebyli nějak zázračný, někde jsem to tu i dávala. zase tolik barvy asi nemají. však uvidíš, neboj.

bambinna321
5. led 2016

+-9 DPO, vidíte něco? Vím, že je brzo,ale jsem tehle měsíc úplně vycuclá, bolí mě břicho.

bambinna321
5. led 2016

Ještě jedna

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru