Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

modejkun
9. pro 2015

@alicie_k taky tak uvažuju právě, bojím se. Určitě to nechci nikomu říkat, ani muž zatím nic neví.. jen teď o těch Vánocích to je trochu náročné - večírky, návštěvy = výmluvy. Právě proto jsem ráda, že můžu ty první "dojmy a pocity" ventilovat alespoň takto anonymně.

mikalan
9. pro 2015

@luccroman Gratuluji! 🙂 Jsem na tom stejně. 🙂

mikalan
9. pro 2015

@megy HCG mám 270 a na UTZ dutinku, je to hrozně individuální, nedá se to takhle říct o všech 🙂

mikalan
9. pro 2015

@modejkun Gratuluji! 🙂 Ale čekat bych teda nevydržela, aspoň tu krev bych zkusila. 🙂

Já zvolila postup "bez obav", né že bych to vytroubila všem známým, ale manžel, rodiče a dvě nejlepší kamarádky vědí. Rovnou jsem nahlásila i v práci, protože jdu na neschopenku od ledna, tak aby věděly - ředitelka + 2 kolegyně, jedna je se mnou v kabinetě, druhá převezme třídy. Prostě věřím, že je vše v pořádku a bude. I tchánům to budeme muset říct dřív než po 12. týdnu, protože odkládám státnice, nechci je dělat v 1. trimestru, aby stres neovlivnil miminko. Tak abych to vysvětlila, proč jsem se odhlásila.

margareta217
9. pro 2015

Ahoj,chcem sa podelit..snazime sano druhe dietatko..poslednu MS som mala 30.10 ale mam nepravidelne cykly..od 30 do 40.o prve sme sa snazili vyse roka a otehotnela som po hormonalnej liecbe..Teraz to skusame zatial bez liekov..Dnes som robila test a nieco na nom vidim..tak len prosim o Vas pohlad..velmi by som si to priala..

shenara
9. pro 2015

@margareta217 Je tam duch 🙂

pekkaa
9. pro 2015

@margareta217 tiez tam nieco vidim. Ale doporucujem iny test. Mamatest a gravitest v poslednej dobe ukazuju casto falesne duchy.
Zkus napr Lady Max z dr. Max. Pokial sa ukaze aj tam, tak je to jasnacka😉

margareta217
9. pro 2015

@shenara budem skusat obden testiky,mam kupeny aj iny..tak uvidime,povazovala by som to za maly zazrak..vsetkym nam prajem iba pozitivne testy a zdrave miminka v bruskach 😉

mikalan
9. pro 2015

@margareta217 Taky vidím, ale jak píše @pekkaa Hodně se tu řeší, že mama tyhle věci dělá, tak rozhodně zkus ještě další značku, já měla Lady Max a obecně má vysoké hodnocení. 🙂

margareta217
9. pro 2015

@pekkaa skusim aj iny,vdaka..idem 17teho k dr.aj na preventivku,tak snad bude mat pre mna dobru spravu

lucinkahu
9. pro 2015

Ahoj holky mám 5 dní před MS ale není mi nak dobře tak jsem si udělala test, co myslíte?

pekkaa
9. pro 2015

@lucinkahu neco tam je. Ale jak piseme vyse, skus radsi jeste jiny test

lucinkahu
9. pro 2015

Dobře zkusím dekuji

lucinkahu
9. pro 2015

@pekkaa
Mám to i na testu dr maxe

milujicimamina
9. pro 2015

@lucinkahu tak max je ok 🙂

pekkaa
9. pro 2015

@lucinkahu tak to pak gratuluju😉. Jenom at se mimi drzi!!!

milujicimamina
9. pro 2015

Holky měla jste některá ovulaci už třeba už 5-6 dc?

lucinkahu
9. pro 2015

@pekkaa
Děkuji jen je mi divný že je to vidět už 5 dní před MS

lucinkahu
9. pro 2015

@pekkaa

Hlavně to zkoušíme teprv první měsíc to by byl zázrak i šok zároveň 😊

alfousina
9. pro 2015

@lucinkahu vidim tam ducha. 😉 👍 Ja to mela to samé. Gratuluji.At to vydrží. 😉

lucinkahu
9. pro 2015

@alfousina
Děkuji no snad ano zkusila jsem ještě pro jistotu jiný test

lucinkahu
9. pro 2015

@alfousina

Koukala jsem, že jsi taky z CB? 🙂

milujicimamina
9. pro 2015

@lucinkahu něco tam je 🙂

lucinkahu
9. pro 2015

@milujicimamina

No doufám 😊 taky nemůžeš usnout?

milujicimamina
9. pro 2015

@lucinkahu nee,nejde mi to,já blbec teď dělala test ještě,porad me bolí to břicho, jsem 7 dc a ms byla jen dva dny,tak jestli fakt ovulace,já už nevim

lucinkahu
9. pro 2015

@milujicimamina

Já se vtom taky nevyznám, všude píšou že jako příznak těhotenství je únava a já trpím spíš nespavosti

lucinkahu
9. pro 2015

@milujicimamina

A test negativní jo?

milujicimamina
9. pro 2015

@lucinkahu určitě ano :D já vidím už všude něco

lucinkahu
9. pro 2015

@milujicimamina

To znam no 😀

mercedesse
9. pro 2015

@lucinkahu že vám do toho holky skáču, tak u mě vždycky první příznak těhu byl, že jsem v noci nespala 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru