Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
23. črc 2016

@kato83 i jáááá hlasím příjezd gelu 😀 ... a hned příští týden ,,jde do akce,, 😵 😵 😵 😵 Mooooooc děkuji!!!!!!

kato83
23. črc 2016

@jarmulka nemas zač, preji hodne štěstí 🙂

monichka
24. črc 2016

@kato83 jaký gel prosím?

ivatko0406
24. črc 2016

@laura1972 ahojky, dobre jsem dopadla 🙂. Je tam miminko 9,8mm i se srdecni akci 🙂

1nelinka
24. črc 2016

@ivatko0406 mam hroznou radost moc gratuluji..🙂

misina01
24. črc 2016

@iiiv to je boj vydržet 😀 měříš bazální teplotu? 🙂

ivatko0406
24. črc 2016

@1nelinka diky 🙂

iiiv
24. črc 2016

@misina01 ne neměřím

monikavitezslav
24. črc 2016

Ahojky holky tak hlasim radostnou zpravu kyretaz nemusela pribehnout neb mi dosla normalne ms takze hmed po ni jedeme dal. Kazdy doktor totiz tvrdi neco jineho takze dokud bude ma Deloha a zbytek ok tak treti ditko chceme i za cenu ze tehu bude rizikove tak a ted me ukamenujte.

juliemichal
24. črc 2016

@monikavitezslav krásné zprávičky a naprosto s tebou souhlasím 🙂 🙂 já jsem taky chtěla třetí dítko za každou cenu.no čekám ho,ale od 20-24tt budu chodit do poradny do porodnice... protože jsem riziková.... na screeningu mi vyšlo riziko předčasného porodu 1:63 a potom mám docela těžké astma a taky asi mi hrozí císař,protože jsem ho měla u druhého a díky těmto třem věcem budu chodit do porodnice na poradny místo k mému gynekologovi a v pátek mi dr říkala,že si určitě myslí,že budu rodit před tím 36tt takže budou muset na mě dohlížet v porodnici mno... ale pro to třetí zdravé dítko to stojí 🙂

ivatko0406
24. črc 2016

@monikavitezslav ahoooj! Proc bychom te kamenovali? Skvele! Skvele, ze ti nemuseli vzit delohu! A rekli ti, ze se smite snazit hned? Co ta jezibaba, co mas za tchyni?

monikavitezslav
24. črc 2016

@ivatko0406 jeden mudr rikal ze tehotenstvi nepripada v uvahu a muj gynd tvrdi ze po prvni ms muzem ikdyt je tam riziko opakovani. Jdeme do toho. Manzel rika co se ma stat se stane.

ms.neomagic
24. črc 2016

Ahoj holky,hlasim navrat z Italie,ovulace probehla ukazkove,snazeniho bylo vic nez dost,tak za tyden se uvidi 😀

ms.neomagic
24. črc 2016

@monikavitezslav zlaticko to je super,tak sup do toho..poslala jsem ti srdicko tak koukam ze pomohlo :-*

ms.neomagic
24. črc 2016

Vitam nove prichozici,novym tehulkam gratuluju 😉

laura1972
24. črc 2016

@ms.neomagic taky mám po ovulaci, také bylo snazžníčka víc než dost, tak taky tak za týden pomalu můžu testit 🙂 držím palce 🙂

ms.neomagic
24. črc 2016

@laura1972 tak snad se nam zadarilo 😉 citis nejaky priznaky? me predevcirem strasne bolelo prso..a dneska hlava...a jsem samej pupinek 😀 asi puberta v 35 😀

laura1972
24. črc 2016

@ms.neomagic no zatím žádné příznaky nemám, ještě je brzy 21.7. jsem mela ovulaci. Jen dnes jsem se vzcudila a šíleně mi bolela hlava, az mi bylo od vzaludku žaludku. Ale to mivam vždy když mě přepadne občas migréna ☹ avu tebe byla ovulace kdy?

ms.neomagic
24. črc 2016

@laura1972 u me byla nekdy 17-18.7 nevim ted presne..poznam to vzdy podle hlenu a bolesti.

laura1972
24. črc 2016

@ms.neomagic tak ty budeš mit určitě // když jste se tak snažili 🙂 no já jsem na to taky ted zvědavá, jestli už nám to konečně vyjde 🙂 když ne a ani v srpnu, tak 8.9. jdu na IUI. Ale raději kdybych otěhotněla spontánně.
@ms.neomagic

ms.neomagic
24. črc 2016

@laura1972 dve // jsem mela i min.mesic a pak prisel na zacatku 5tt micropotrat ☹ tak snad to bude ok..ale bojim bojim

laura1972
24. črc 2016

@ms.neomagic tak to je mi líto ☹ budu ti teď držet moc pěsti aby,ti to vyšlo 🙂

ms.neomagic
24. črc 2016

@laura1972 i ja tobe,budem se podporovat 😉

laura1972
24. črc 2016

@ms.neomagic jasně, určitě 🙂 snad už se obě dočkáme 🙂

nael1612
25. črc 2016

Ahoj holky,uz jsem tyden pd vynechani MS. Boli me prsa a trochu podbrisek. Carka mi moc nesily,nevim co si o tom mam myslet. K mudre jdu ve stredu. S prvnim synem jsem mela hned lajnu a tu nic. Posilam fota na porovnani rozdil 4 dny...

nazka
25. črc 2016

@nael1612 já jí tam vidím 🙂

misula29
25. črc 2016

@nael1612 ale sílí a to je dobře 🙂 Třeba byla později ovu 😉

kastanek87
25. črc 2016

@nael1612 kdy proběhla ovulace víš? přijde mi že ten napravo je silnější, v jakém rozmezí jsou testy dělaný? Já myslím že můžeš být v klidu a radovat se, každému stoupá hCG jinak 😉

nael1612
25. črc 2016

Dekuji holky za odpoved,ja prave nevim...nesnasim nejistotu,kdyz neco nevim na tuty...jen me proste mate ze to nesili a nic mi neni😆U syna jsem nebyla schopna nic😆Tak snad se ve stredu dozvim vic...asi tu carku ma kazdy jinak silnou nebo nevim😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru