Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

vanea
19. říj 2017

@adnad90 jé tak já to měla přesně opačně no =) levné značky 10tky ukázaly kulové, clearblue digital už 10DPO 1-2 a plusko a teď mi tu to plusko visí na prsu=) na zbytku testů bylo prázdno dalších pár dní, falešňáky jsem nikdy neměla..tak já mu věřím, kupovala jsem od nich testy každý měsíc víc jak půl roku a osvědčily se mi i jejich ovu testy =)) kdo ví, co na to má teda všechno vliv..ale pokud jsi to tak měla, přikláněla bych se k tomu bioch., nebo ke zvedlé hladině lh, ostatní testy to nemusely zaznamenat..clearblue je citlivější než udává...každopádně držím palec ať to vyjde brzy!!! 👍

esterkae
19. říj 2017

Holky, ale je mi to divny, protoze vsechny clearblue mam lehce pozitivni! Ale jakakoli jina znacka je negativni...

vanea
19. říj 2017

@esterkae na něco ten test reaguje..tak buď se jedná o mikropotrat (děje se jak jsem psala, skoro v 80% početí), velice začínající těhotenství, nebo testuješ příliš brzy po ovulaci a test reaguje na ještě stále zvýšenou hladinu hormonu (to se stává, těhotenské testy občas reagují na hormon LH a ovulační naopak mohou ukázat těhotenství ,v reakci na hormon HCG, oba jsou si totiž dost podobné) clearblue je fakt citlivý, takže ostatní testy to zatím vůbec nemusely zaznamenat, ačkoliv mají horší citlivost...

esterkae
19. říj 2017

@vanea ja jsem dnes 10 dpo, tak nevim jak je to s tim LH hormonem. Ale delam cely cyklus ovu testy a ty jsou tedy ted uz negativni posledni tyden. Asi si spis myslim ze je jeste bud hodne brzo a nebo ty tesy jsou fakt spatne. Ale aby mi jich nekolik ukazalo slabou carku, tak to se mi taky nezda. Prvni byl uplne negativni, ani naznak a dalsi pak lehce pozitivni. Jine znacky uplne negativni, takze je to fakt zvlastni.. Nezbyva nez cekat

lenicka2323
19. říj 2017

@luciebx moc dekuji dnes jsem byla u dr a ten mi tehotenstvi potvrdil jen jen je to jeste brzy tak doufam ze se dal bude vse v poradku vyvíjet ❤

esterkae
20. říj 2017

dnes 11 dpo a digital negativni..takze clearblue s tim plusem jsou za me nekvalitni testy a lzou..

kolibricek36
20. říj 2017

@esterkae přehnané závěry - kolik holek tu psalo, že se jim objevila druhá čárka až po týdnu zpoždění ... a 11DPO není až tak moc .....

esterkae
20. říj 2017

@kolibricek36 pri prvnim tehotenstvi jsem mela po tydnu zpozdeni uz uplne tlustice.. Mam takovy pocit, ze to proste nevyslo a neco uz by tam bylo..

nc30
20. říj 2017

@esterkae 11DPO neni tyden zpozdeni a kazde tehu je jine😘dezim prsti at to brzy vyjde🍀

esterkae
20. říj 2017

@nc30 to jsem reagovala na ten prispevek predtim.. tyden zpozdeni jsem mela tenkrat 21 dpo a dve velke tlustice.. Ale jak rikas, kazde tehotenstvi je asi jine.. Budeme zkouset dal, dekuji ❤

opicaa
20. říj 2017

Holky co myslite? Zitra ocekavam ms

aleenka1234
20. říj 2017

@opicaa pozitivní 😘

janulkakraniska
20. říj 2017

@opicaa Hmmm,tak necekej👏

janulkakraniska
20. říj 2017

😉to vidím i já se 13 dioptriema🍀

copakova22
20. říj 2017

Pozitivní ..potichu gratuluji at čárečka jen silí

sangina
20. říj 2017

očekávat menses můžete tak za rok...v nejbližší době se jí nedočkáte👍gratuluji

monichka
20. říj 2017

Vidíte prosím někdo něco? 2 dny před MS

nc30
20. říj 2017

@monichka kdyz se zasnazim???Mozna??ale asi to spis videt chci...zkus v nedeli👍

hanny1994
20. říj 2017

Su z toho jeliman😕 včera krev negativní, dva dny do MS a já tam prostě něco vidím 😢

dendule94
20. říj 2017

@hanny1994 ja tam taky neco vidim

lucccinek
20. říj 2017

@opicaa je tam 🙂

monikadeny
20. říj 2017

@opicaa
myslím, že ms budeš čekat zbytečně a dá si 9. měsíců pauzu....

hanny1994
20. říj 2017

Po zaschnutí

nc30
20. říj 2017

Nu tady už tam je vidět...zkus vydrzet s nervem do nedelniho rana hmmm😘

opicaa
21. říj 2017

Holky dole dnesni..tak uz tomu budu asi verit

petramag
21. říj 2017

Ahoj chcem sa opytat ci aj Vám.vyslo niečo take ako mne vcera som si robila test a dnes ráno tam.bol slabsi duch..

daminie
22. říj 2017

Ahoj holky...asi jsem pitoma ale v patek jsem si delala test a obe carky v poho...+ z hcg potvrzeno tehu, a dne rano jsem nvm proc testla znovu...a druha carka je o neco slabsi nez v patek, podle utz jsem byla 5+1...zitra jdu na krev znovu ale jsem ted nervozni..myslite ze to je spatne?? :(

daminie
22. říj 2017

Podle doktora z patku se MS neblizi...ale menit se to muze..

monikadeny
22. říj 2017

@daminie
ahoj, nechci tě strašit, ale je to špatně. Může se stát, že jsi měla moč naředěnou a vše bude ok, ale u mě, když slábla čárka, vždy to bylo biochem. těhotenství....držím palce, at se mimi udrží...

monikadeny
22. říj 2017

@opicaa
krásná čárka, gratulka.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru