Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

asus
4. říj 2015

@monikavitezslav muže se jednat i o biochemko. ☹ .každopadně držim pěsti at je to mimi co si přeješ 🙂 nejlepši je digitalni test ten ukaže přesně zda se jena o těhu či ne . a nebo potom krev 😉

slunicko01
4. říj 2015

@miranell nene, já bych zkusila ten svůj úplně první, ten co fakt jsem jen tušila a byla jsem zklamaná, že tam nic nevidím... ☺ jestli večer doma najdu, tak to zkusím ☺ jsem fakt zvedava, ale jak je vidět, tak to funguje...

miranell
4. říj 2015

@asus jak jí vůbec můžeš napsat takovej nesmysl? Biochemické? To poznáš z toho že má ducha na testu tak krátce po ovulaci? Vždyť je 7 dpo, a je tam na těch testech vidět duch... co to s tebou je? Jak tohle vůbec můžeš napsat????

miranell
4. říj 2015

@slunicko01 dej mi určitě vědět, já to takhle měla vidět jen dvakrát v životě. Poprvé to nedopadlo (zamlklé těhu) a teď podruhé, zatím se brouček drží 🙂

slunicko01
4. říj 2015

@miranell budu držet palce, ať to dopadne...

asus
4. říj 2015

@miranell asi tak ten test ma zesilovat..mě se to take tak stalo a několikrat a pokud čtu pta se na nazor nic špatneho sem nenapsala.a pokud che jistoutu tak at se netestuje tak brzo a počka až na vynechani menzes potom test ukaže dobře.a take zda to dočitaš tak ji piši že držim pěsti at je to vytoužene mimi co si přeje

miranell
4. říj 2015

@asus a tys někde četla, že by si ho dělala víc dní po sobě? Jde jen o to, že takhle ze začátku bychom si měly spíš tiše poblahopřát a napsat té druhé něco pozitivního a povzbuzujícího. To že má 7 dpo (7 dní po ovulaci, po početí) na testu ducha, který tam vidím i bez použití prosvícení je naopak super. Vždycky to může dopadnout jakkoli, ale pokud se někdo testuje takhle brzy, znamená to ve většině případů, že po miminku velmi touží, proto už se nemůže dočkat až uvidí //. A pokud tam jsou, nevidím jediný důvod proč psát cokoli o biochem. těhu apod 7 dpo... to je přece zcestné...

miranell
4. říj 2015

@slunicko01 děkuju moc, je vytoužené... :-*

monikavitezslav
4. říj 2015

Hlavně žádné hádky momentálně vidí konečně druhou čárku i manžel tak vyckame do středy a pak hned na krev. A tak brzké testování kvůli tomu ze má nejmladší syn roztep patra a tak bych šla tímhle na testy co nejdříve.

asus
4. říj 2015

@miranell to vše chapu ale za mě prostě nic nevidim a na žadne prosviceni nevěřim ☹ a to by řekl i doktor a testovat se takhle brzo opravdu nemá moc cenu 😒 ale každeho věc pouze sem napsala svuj nazor pokud je ten test pouze dnešni pak at pani počka za dva dny by měl zesilit 😉 nebudu se tu hadat přeji mimnko každemu ale řikat nikomu falešně že něco vidim když to normalně vidět neni nebudu.to mě přijde jako dost falešně i když si mimi přeje pani držim pěsti 😉a je to pouze muj nazor

lzii
4. říj 2015

@miranell dekujeme moc 🙂

@vapka mas pravdu , tenhle mesic jsem hlidala jen ovu jinak jsem nic neresila , nepozorovala se a je to tady 🙂

bajunka
4. říj 2015

@monikavitezslav pokud má syn rozštěp, tak určitě už dopředu baštíš listovku, ale stejně ti ty testy budou dělat až kolem 12 týdne jako všem...Takže je úplně jedno kdy tam teď na začátku půjdeš jen o to víc se budes nervovat ...

anyt9178
4. říj 2015

@miranell ahoj ja ve ctvrtek testovala byl tam naznak 🙂 dnes jsem dostala ms ☹ kdyz jsem test dala nad svetlo jak jsi psala byl krasne ale slabe ruzovej 🙂 a znama me povzbudila ze v tehu mela do 5 mesice normalni ms 🙂 tak doufam ze to bude jako u ni 🙂 uz2x jsem spontanne potratila ☹ diky tobe mam nadeji 🙂

miranell
4. říj 2015

@asus věřit tomu nemusíš. Já to mám vyzkoušené na vlastní kůži. Při 5 letech snažení a testování jsem toho vyzkoušela leccos.... to jestli testovat takhle brzy má cenu nebo nemá je podle mého názoru věc té či které ženy. Vždycky je riziko, že to nedopadne, i když je test pozitivní. Zřejmě se ti podařilo počít vždycky bez problémů, ale jsou i takové, které to štěstí nemají. A nemohou se potomka dočkat. Proto ty testy takhle brzy. Mě nevadí jiný názor, ale také se nechci hádat, ale co mě naštvalo bylo, že sis ani nepřečetla to co uživatelka psala a hned si na to měla svůj "názor" který byl dost negativně laděný.

miranell
4. říj 2015

@anyt9178 Ahoj, a dělala sis test i po té ms, nebo v průběhu? Důležité je aby sílil. Nechci tě teď zklamat, strašně moc ti přeji abys patřila mezi ty, které měly ms v prvních pár měsícíh. Moje mamka to taky tak měla. Bohužel je tady i ta varianta, že to s MS odešlo. Udělej si test po MS a uvidíš, moc moc ti držím palce 😉

vendy200
5. říj 2015

Ahoj přidávám se sem k vám protože potřebuji poradit, poslední ms jsem měla 29.07. od té doby nic, před měsícem jsem si myslela že jsem těhu nateklá prsa občas píchání v podbrišku a lehké špinění a tak jsem udělala testy a nic byla jsem i na krvy kde se také nic neprokázalo. Před týdnem jsem byla na gyndě a doktor tam nic nevyděl jen mi řekl že je sliznice připravená. A předepsal mi Norethisteron. Včera jsem měla opět nateklá a citlivá prsa a dneska ráno jsem si ze srandy udělala poslední testík co jsem měla a vyšel tak nevím zda je možné abych byla těhu, proto se tu na vás obracím, děkuji ?? 🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

Ode mě letí gratulka jste těhotná!!!

milujicimamina
5. říj 2015

@monikavitezslav jak to vypadá u vás?jáí dneska 9 dpo prsa bolí šíleně,podbřišek a na testu nic 😖

marycz
5. říj 2015

@vendy200 ja se taky pridavam ke gratulaci,krasne pozitivni test 😉 preji at sili a vse jde tak,jak ma 😉

monikavitezslav
5. říj 2015

@milujicimamina ještě sem netestovala ale prsa me neboleli nikdy jen břicho bolí a je nafoukly a už mi vadí manzeluv kouř z cigaret. Ale včera jsme se domluvily ze když nic tak si zajdem pro clostik a vyjde to. Dva roky nechraneny sex a furt nic to už bude divne:_(

milujicimamina
5. říj 2015

@monikavitezslav tak to jste skoro jako my

monikavitezslav
5. říj 2015

@milujicimamina koukala jsem dneska ráno na testy který sem měla při dětech a ducha sem měla u druhého až v den očekávané ms. Takže i já to zatím nehrotim. Při prvním synovi jsem to naopak zjistila až v 11tt:_)

monikavitezslav
5. říj 2015

Já dnes do po takhle. Nic sem nevidela tak sem test neresila odešla k malymu a manžel na ječí z okna pojď já vidím duchy:_)

milujicimamina
5. říj 2015

@monikavitezslav aha já nic nevidím tady

monikavitezslav
5. říj 2015

@milujicimamina já taky ne jenže teď sem koukala na obal on mi koupil 25:_(

sovice
5. říj 2015

jako já ho tam vidím 🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

@sovice kde?

sovice
5. říj 2015

no furt na to koukám a vidím....můžu poprosit ještě jedno foto?

edinka126
5. říj 2015

@monikavitezslav aj ja ho vidim slabunko ale je tam..☺mozno keby si pouzila 10-tkovy test je to vidiet viac..ale nic to nemeni natom ze ho vidim aj tu ☺

monikavitezslav
5. říj 2015

No zkusím ho vyfotit lépe

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru