Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucyyyyy22
18. kvě 2016

@leymea clovek musi myslet pozitivne jinak by se z toho zblaznil.

leymea
18. kvě 2016

@lucyyyyy22 presne tak 🙂

zlatickon
18. kvě 2016

@1nelinka super dik za info test jsem delala poprve tak ze vubec nevim co a jak ma byt😉

mimimimi
18. kvě 2016

Holly jsem vtipna ASI tam nic neni ze ;)
@digisek mam to podobné...muj je ten "vtipny" 😂 vrchní...(dost ztmaveno)

@leymea jj nevím kde se toulá 😄...vzdyt v pohode at uz nechodi, usetrim za vlozky 😂....
Jinak zkusim taky znovu s vami asi v patek dle bt jestli nepujde dolu 😉

@zlatickon drzim pesti at trefite ovu 😊 😉

@yukonek juuu no nadhera 😊☀
@debie_p gratuluji tohle furt marne hledam 😂...

mimimimi
18. kvě 2016
mimimimi
18. kvě 2016

@lucyyyyy22 jj musime to brat obcas s nadhledem (aspon obcas 😉) stejne jde jen o to kdy to bude 😉 ...hlavne ze bude 😉...

markketax
18. kvě 2016

Ahoj holky, tak se k vám přidávám. Snažíme se o druhé mimi druhý měsíc. Je to trochu divný, nikdy se mi to snad ještě nestalo, ale poslední MS 18.4., a zatím se asi nic nechystá, přijde mi, že ovulaci jsem měla až teď, když měla dojít mrcha. Stalo se vám to někdy?

leymea
18. kvě 2016

@mimimimi to mas pravdu 😀 docela se patku desim. Zase budu zklamana ☹

mimimimi
18. kvě 2016

@markketax ahoj ja mam asi posunutou ovu ale bt az u ocekavane 2.MS ale co z Toho bude to nevim, mozna Jen hormon.porucha, drzim pesti at he to u tebe miminko 😉

mimimimi
18. kvě 2016

@leymea ja uz si zvykam 😐 ale porad nevim jde he teda zakopany pes kdyz nemenstruuju ani pri vyssi sliznici...vetsinou to holky nemaji dlouho kdyz neovuluji, teploty nepresahnou 37 nebo je sliznice nizka 👀😐...je to uz divny...tak v patek zas uvidime no 😉 Ja teda podle teplot...ty nemeris vid?

markketax
18. kvě 2016

@mimimimi no u mě bude spíš nějaké chyba 😀 na testech sněhobílo. Moc držím pěstičky, hodně holek tu má krásné pozitivní testíky, tak uvidíme 🙂

mimimimi
18. kvě 2016

@leymea opr.kde je zakopany pes 😉 me 2dny před vyvolavackou řekli ze ma 8mm tak nechápu trochu uz...od té doby vysetreni uběhlo 8dni, 9 včetně dne vyšetření, od vyvol.je to 7dni...nechce se mi na další injekci ...naposledy z toho u agolutinu tehu bylo...tam jsem testovala od vyvolavacky po týdnu a byl sotva viditelný duch, dva dny na to už jasnější duch ...pamatuji si jak říkali ze to bude možná bioch.ale nebylo...
Ty nebud zklamana kdyby nebylo nic vidět, muze byt jen brzy 😉...ale zkusit se to musí vid 😄

mimimimi
18. kvě 2016

@markketax jj uvidíme děkuji 😉 taky přeji hodně štěstí a trpělivosti 🍀 🌠😊

milujicimamina
18. kvě 2016

@mimimimi ja normalne netehotna mivam sliznici 11-13 mm

milujicimamina
18. kvě 2016

@mimimimi tak jestli to zas neni moc?😕

monikavitezslav
18. kvě 2016

@milujicimamina jako krev vzal a dal utrogestan koukala sem na net na fotky z utz jiných holek a pokud není trhu tak v děloze není ani vacek. Modlim se aby vše bylo ok.

leymea
18. kvě 2016

@mimimimi ja nemerim 🙂

milujicimamina
18. kvě 2016

@monikavitezslav tak držím pěsti 🙂

monikavitezslav
18. kvě 2016

@milujicimamina vrtá mi hlavou zda by mohl být v deloze vacek ikdyz to třeba není těhotenství. Jsem už fakt šílená.

milujicimamina
18. kvě 2016

@monikavitezslav a byl to váčekJjájsem tam měla polyp a vypadal jako světlý proužek nebo co malinké

ms.neomagic
18. kvě 2016

Holky tak ja mam ode dneska oficialne znacku MAGOR..protoze vysledky moci jsou negativni...takze ja nevim co mi je...tak ja mam asi alesnou brezost 😀

mi89
18. kvě 2016

myslím, že tu jsme všichni tak trošku, já jsem teď právě v práci a nechala jsem se rozhodit nějakým hnusným starostou, co křičel. A 15 minut bulím jako malá. 😝

roxycat
18. kvě 2016

Ahoj, fotku sem tedy nedám, ale mám dotaz 😀
Když jsem čekala malého, na TT ani UZ nebylo nic vidět až do 2hého měsíce..
A minulý měsíc jsme se hoodně snažili.. 😀 Teď m měla přijít MS před 4 dněma a stále nic..
Na testu nic nemám ale..Myslíte, že to můžu mít jako s prvním těhotenstvím stejné, když ani tenkrát nebylo nic vidět na testu..? Jsem poslední dny i dost unavená a přecitlivělá..
Chci ještě počkat pár dní a pak zavolat dr.. Jsem z toho mimo.. 😀

milujicimamina
18. kvě 2016

@ms.neomagic já to mám asi každý měsíc 😀

monikavitezslav
18. kvě 2016

@milujicimamina tak krev negativní ale koukal zpětně na utz a tam tehotenstvi je. Kontrola znovu za 14 dní sem z toho jelen.

ms.neomagic
18. kvě 2016

Holky ja mam pocit,ze ty doktori jsou cim dal vic na hovno..my tu toho vime vic nez oni.

monikavitezslav
18. kvě 2016

Ale hcg 39 ale laborka bere do 50 jako negativní.

luckybara
18. kvě 2016

@monikavitezslav no mě bylo řečeno u nás v laborce že do 0,99 je to negativní od 1,00 pozitvní tak nevím

leymea
18. kvě 2016

@mi89 ja dneska skoro bulela u serialu, ale udrzela jsem se 😀 a co delas za praci? 🙂

mi89
18. kvě 2016

@leymea v call centru jedné nejmenované společnosti na plyn a elektřinu. Takže někdy docela řvou. Pokud bych měla nějakou šanci být těhotná, obávám se, že dnešní stres to zabil ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru