Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
13. čer 2016

@1nelinka ni uvidime kazdopadne dekuju.

juliemichal
13. čer 2016

@monikavitezslav těhulka,těhulka a těhulka jsi,gratuluji ♥ ♥

monikavitezslav
13. čer 2016

@juliemichal dekuji jsem z toho mimo a co teprv manzel? Ten bude mit infarkt

juliemichal
13. čer 2016

@monikavitezslav ale nebude,však jste se taky dlouho snažili,ne? 🙂

monikavitezslav
13. čer 2016

@juliemichal jjo jen jsem zmenila zamestnani a sup mimco je tu.

juliemichal
13. čer 2016

@monikavitezslav já jsem taky byla v práci 2 měsíce a ono se to povedlo 🙂 🙂

simkrk
13. čer 2016

Zmenila jsem taky zamestnani a sup mimco 🙂 a jsem na pracaku :/ :D co se da delat 🙂 zkus udelat test jeste treba v patek a uvidis jestki bude carka jasna 🙂 smja mela slabou a po tydnu tam skocila druha hnedka :D

juliemichal
13. čer 2016

já jsem právě na nemocenské 😀 😀 a ne na pracáku,ale stále uvažuji zda bych s pracáku nedostávala víc peněz než když jsem na nemocenské,ale asi ne,že? 🙂

nordjane
13. čer 2016

@monikavitezslav jasne pozitivni 🙂 kdyz to reknes v praci az po zkusebce, tak te vyhodit nemuzou, kdyztak bez pak na nemocenskou. A pokud mas za posledni dva roky oddelano 270 dni, tak mas standardne materskou a pak rodicak...

monikavitezslav
13. čer 2016

Holky ale ten pracak vas vyplaci jen pul roku ne? Zkusim se s fabrikou domluvit zda by me tam nenechali ale pri 12h smenach pochybuji. Pokud skoncim v praci dum neutahnem.

monikavitezslav
13. čer 2016

@nordjane muzu sz?

kecka28
13. čer 2016

@monikavitezslav promiň za osklivou reakci, ale proč jste se tedy tak urputne snažili o mimi? :-/

nordjane
13. čer 2016

@monikavitezslav klidne... 🙂
@juliemichal rozhodne lepsi nemocenska, pokud jsi na nemocenske stale si zamestnana. Tak proc bys davala vypoved a chodila na pracak?

monikavitezslav
13. čer 2016

@kecka28 ja miminko samozrejme chci jen v tehle situaci sem uz necekala ze to prijde. Vzdy jsme si s manzelem poradily ale ted resim tu praci.

juliemichal
13. čer 2016

@nordjane jé tak o tom jsem ani nevěděla,že jsem stále zaměstnaná když jsem na nemocenské 😀 a jak je to potom s rodičákem?odpracováno mám 2 měsíce takže asi si ho potom dám na manžela,že? 😀

nordjane
13. čer 2016

@juliemichal tobe nekde bezela smlouva nez jsi nastoupila sem, ne? Takze bys mela mit snad materskou mam pocit...

juliemichal
13. čer 2016

@nordjane ano ano běžela,ale spíše si myslím,že budu mít nárok na mateřskou přes manžela,ale to nevadí 🙂 🙂

nordjane
13. čer 2016

@juliemichal materska je neco jineho nez rodicak... napis do vse o materske s rodicovske, tam ti 100% odpovi, se tam tomu venuji 🙂

juliemichal
13. čer 2016

@nordjane děkuji 🙂 takže na manžela bych měla rodičák tj od narození miminka a na sebe bych měla mateřskou a to od 7 měsíce těhu?😀

kato83
13. čer 2016

@riga aha takze je to v podstate stejne jako kdyz bych testovala tehotenskym testem? 🙂

monikavitezslav
13. čer 2016

Je rozhodnuto rano klusu na gyndu a vecer na nocni

simkrk
13. čer 2016

@juliemichal vubec nevim :D ja na nemocenskou nechtela z duvodu vychazek :D 🙂 by me kleplo :D

juliemichal
13. čer 2016

@simkrk já mám vycházky od 13 do 19 hod tak jsem ráda,ale máš pravdu vycházky jsou docela nanic 😀

riga
13. čer 2016

@kato83 to ne. U ovulačního testu je jen testovací čárka silnější než kontrolní, velké změny na něm vidět nejsou (na rozdíl od pozitivního těhotenského). U ovulačního si navíc nemůžeš být jistá, jestli ti ne signalizuje ovulaci zvýšeným LH.🙂

monikavitezslav
13. čer 2016

Holky ja furt koukam na ty testy a jsem z toho mimo. Vim ze mudr zitra asi nic neuvidi ale krev mi snad vezme. Rano jeste testnu ukazi vam testik a pak drzte palecky at je vse ok.

monikavitezslav
13. čer 2016

Za deset minut me ceka ukazka manzellovi snad nebude mit infarkt.

kato83
13. čer 2016

@riga ovulaci jsem mela zjistenou diky ovu testu... ted budu cekat jestli to konecne vyslo ... 🙂

kato83
13. čer 2016

@monikavitezslav hodne štěstí 🙂

monikavitezslav
14. čer 2016

Dobre rano holky manzel byl spis v soku. Ale vzal to. Jinak tady ranni test a prijde mi ze slabne juknete

fifacek
14. čer 2016

Ahojky, mě přijde dost silný 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru