Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
15. čer 2016

Tak holky ja se loucim sice hcg 633 ale zacla sem spinit. Ted si tu mlatim do hlavy zr dem vubec ty testy a krev delala.

yukonek
15. čer 2016

@monikavitezslav špinění nemusí vůbec nic znamenat, nehaž hned flintu do žita...je to čistá krev? Pokud ano, jela bych na pohotovost nebo někam pro jistotu a napíšou ti utrogestan nebo ascorutin.

monikavitezslav
15. čer 2016

@yukonek utrogestan mam doma vezmu si ho.

luska__
15. čer 2016

@mi89 ja vím, ale včera jsem se dozvěděla, ze musím ve ct na hormonální profil a šla jsem na kolo na 2h, hlava čistá a nevzpomnela jsem si na to do rána než mi psala Mamka, ze mi drží palce a ze výsledky budou OK 🙂 posílám hodně sil 🍀

andreaandrejka
15. čer 2016

@monikavitezslav Špinění nic neznamená, neblázni. Já takhle špinila skoro celý 1.trimestr. Bylo to tím, jak se usazovalo plodové vejce. Pokud to není čirá krev, tak se ještě nic neděje.

monikavitezslav
15. čer 2016

@andreaandrejka je to tmavsi neni ji ale moc ale smiruji se stim.

andreaandrejka
15. čer 2016

@monikavitezslav S ničím se nesmiřuj a zajdi si k dr. nebo na pohotovost.

monikavitezslav
15. čer 2016

@andreaandrejka na toaletnim papire nic uvnitr tmava krev. Neni mi to treti mimco souzeny.

andreaandrejka
15. čer 2016

@monikavitezslav Proč si nezajdeš k dr.?

monikavitezslav
15. čer 2016

@andreaandrejka v sest jdu na nocni. Co by mi rekl? Potratila ste tj cely. Zadny boledti nejsou.

mi89
15. čer 2016

@luska__ děkuji, dneska jsem se rozhodla fakt nedělat test dřív než v den očekávané ms, nebo později. Raději se snažím vtouct do hlavy, že to nevyšlo, ale i tak bych byla zklamaná.. To je jasné 😀

Tos udělala dobře. Proto jsem se rozhodla, že dnes budu péct chleba, za poslední týden jsem udělala už 4 😀 😀 jinak chodíme s přítelem hodně na túry a procházky, ale má kýlu a čeká na operaci, takže moc nechodíme.

andreaandrejka
15. čer 2016

@monikavitezslav Promin, ale jsi hloupá. Házíš flintu do žita, a úplně zbytečně. Já mám s tímhle bohaté zkušenosti a vím, že když se něco takového ukáže, má se jít k dr. a ten už ti sám řekne co a jak. Je to 100x lepší než se někde doma smiřovat s potratem, který ani nemusí nastat. Absolutně nemůžeš vědět, co by ti řekl.
Já špinila, krvácela, ale pokaždé jsem mazala na pohotovost a podívej, jsem ve 20tt a klepu na dřevo, že je všechno v pořádku. Těch příčin špinění a i krvácení jsou několik. Ne vždy je to hned potrat. Přeju ti at ti to dobře dopadne.

adelinkkaa
15. čer 2016

@monikavitezslav co blaznis? Nebud takovy pesimista.spineni je v tehotenstvi normalni.byt tebou zajdu si do lekarny pro ascourutin a odpocivat.na nkcni bych se vykaslala.a hlavu vzhuru🙂

yukonek
15. čer 2016

@monikavitezslav promiň ale pokud bys o to mimčo stála a chtěla ho tak už by jsi dávno byla na pohotovosti...nechceš si vůbec nechat poradit, spousta holek ze začátku třeba i krvácela kvůli hematomu nebo kvůli různým věcem a maj zdravý děti...myslíme to všechny s tebou dobře, měla by sis tam dojít, kdyžtak ti předepíšou nějaké léky nebo něco

suzik161
15. čer 2016

@monikavitezslav taky bych 100% šla. Měla jsem to u prvního a teď jsem 7tt a mám to zase, už jsem 4dny krvácela trochu, jasná krev na začátku a pak tmavá jak píšeš ty. V neděli jsem byla na pohotovosti a dnes u své dr a vše je v pořádku, je to tím jak se prcek zabydluje 🙂 dostala jsem něco jako ascorutin, tě má nyní výpadek. Takže bych taky neskončila!!!

monikavitezslav
15. čer 2016

@yukonek jo holky to by jste nesmeli mit tak ignorantskyho muze jako mam ja. Na vlozce nic a na toaletaku trosku. Co se ma stat se stane. Vzala sem si uz utrogestan.

adelinkkaa
15. čer 2016

@monikavitezslav na chlapa bych se vykaslala.zajela bych sama na pohotovost.at si to pak nevycitas.

yukonek
15. čer 2016

@monikavitezslav tak to mě mrzí, myslela jsem, že si mimčo přejete oba...tak si aspoň nasaď ten utrogestan, třeba 1-0-2 (takhle mi ho napsala doktorka i když jsem nešpinila - spíš pro jistotu kvůli předešlým potratům) a snad to přejde...

monikavitezslav
15. čer 2016

@adelinkkaa ted sem byla na wc uvnitr tmava krev na vlozce nic ani na toaletnim papire nic tak uvidim . Utros uz mam v sobe.

hahahala
15. čer 2016

@yukonek @monikavitezslav nezbývá mi než souhlasit s yukonkem ... v 7tt jsem začala špinit a letěla jsem k doktorovi, ten mě uklidnil, že vše je v pořádku a mimčo se má fajn ... ale není to radno podcenit

monikavitezslav
15. čer 2016

Volala jsem mudr. Mam si vzit utrogestan ted a k ranu v praci a rano naklusat a momentakbe zas ani kapka krve. Tak uvidime. Pry pri tak vysokym hcg potratu moc neveri

yukonek
15. čer 2016

@monikavitezslav tak hlavně v klidu a odpočívat

monikavitezslav
15. čer 2016

@yukonek ceka me nocni ale budu u prace sedet takze klid bude

andreaandrejka
15. čer 2016

@monikavitezslav Jako že by těm tam chlap neodvezl? Jemu nezáleží na vašem dítěti? Hlavně si tam ráno dojdi.

monikavitezslav
15. čer 2016

@andreaandrejka muj chlap se k tomuhle tehotenstvi stavi negatuvne tak jak jeho mati.

leymea
15. čer 2016

Zdravim devcata,
jsem 7dpo a ted jsem zpozorovala plodny hlen 😀 dle testu ovulace probehla a MS cekam za 4 dny. Vzdycky mam po ovulaci husty hlen a tentokrat ne 🙂 mozna to je jen ted, jen me to prekvapilo 🙂 stalo se Vam nekdy?

yukonek
15. čer 2016

@leymea ja na sobe tehotenstvi poznala jen podle bolestivych prsou a pichani v podbrisku na prave strane - kdybych se mela ridit podle toho, jaky byl hlen nebo nebyl, nic bych nepoznala protoze to bylo pokazde uplne jinak (ted jsem tehotna potreti)...takze bych se ridila spis tim co citis ty a jestli jsou nejake jine priznaky 🙂

leymea
15. čer 2016

@yukonek ja to nebrala jako priznak 🙂 uz vubec ne podle hlenu 🙂 uz skoro za ten rok jsem se vylecila, takze jakkoliv me pichne, boli prsa tak uz se toho nevsimam, protoze z toho stejne tehu nikdy nebylo. Jen mi to prislo zajmave 😀 vubec tim nechci rict, ze jsem tehotna 🙂

yukonek
15. čer 2016

@leymea jo ja myslela ze to myslis v tom smyslu jestli by to mohlo znamenat tehu... Tak to jsem te spatne pochopila 🙂

leymea
15. čer 2016

@yukonek v pohode 🙂 bylo to jen chvilkove, uz to zas nemam 😀 a jak se Ti dari? Mas pohodovej prvni trimestr? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru