Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jullli
30. říj 2015

@mrnous81 takže jsi teprve cca 11dpo to může být ještě brzo šance tam je držím palce

mrnous81
30. říj 2015

@jullli tak uvidím,co se z toho vyklube 🙂 ale já jsem velký pesimista,ale naděje umírá poslední 😉

milujicimamina
30. říj 2015

Holky asi mě máte plný zuby ze zvedavosto jsem koupilaa vitalx nebo takový jakýsi nový v tetě,a to je jako mamatesy :D věřit nebo nevěřit :D

jullli
30. říj 2015

@milujicimamina foto🙂

milujicimamina
30. říj 2015

@jullli nemam až ráno šla jsem si koupit oční stíny a odnesla toto

jullli
30. říj 2015
milujicimamina
30. říj 2015

@jullli ale i stíny jsem.koupila 😀 ráno dam vědět to už bude 10-11 to už tam musí být něco

milujicimamina
31. říj 2015

Dobré ráno,vvera jsem měla u kamarádky dvě dvojky vína,ani ne,a me bylo večer a v noci tak zle,já jsem nemohla ani spat 😢 a už sedím na WC,opět.Test nechám asi až na večer,nemam odvahu :(

1nelinka
31. říj 2015

@milujicimamina nemas spatnou stitnou zlazu? Ja se s ni lecim cca 15let a jsem schopna prozvracet noc po jedne sklenicce..:(

milujicimamina
31. říj 2015

@1nelinka ne nedělá mi to nikdy problém,spíš fakt viróza ☹

mercedesse
31. říj 2015

@milujicimamina kamarádka takhle přišla na to, že je těhu, něco slavili, pila jen trochu, ale blila jak Alík.

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina chudáku a co řekly pampelišky? 😀 Mě to nedalo a podle nich těhu nejsem, ale test září do daleka //, asi to nechám na nějaké zkušené čarodějnici s ďábelským přístrojem, jdu tam ve středu 😀 Budeš dnes testovat?

milujicimamina
31. říj 2015

Nakonec jsem pampelichy nezkusila možná odpolko,půjdu do lékárny něco na žaludek a došli Maxové,a navečer otestuji 🙂

nikinu
31. říj 2015

ahojky taky se přidávám nevím co si mám o tom myslet všechny tři testy a všechny pozitivní jsem objednaná na gyndu co myslíte?

milujicimamina
31. říj 2015

@nikinu tak to nechápu 😀 co si o tom asi myslet?

nikinu
31. říj 2015

@milujicimamina zatím nemám žádný příznaky,ale cítím že to tam prostě je 🙂 uvidíme co nám řekne pan doktor 🙂

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina Tady všechny chceme takové testy, takže v čem je problém? 🙂 Kdy měla dojít ms a kdy jdeš na gyndu?

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina jé promiň, špatné označení zpráva byla pro nikinu 🙂

nikinu
31. říj 2015

@majovasnazilka to bylo na mě na tu milujicimaminu? problém není v ničem akorát se snažíme rok přesně a až sme to nečekali tak to přišlo.ms měla dojít asi tak před 3-4 dny a na gyndu mám jít ve středu 🙂

milujicimamina
31. říj 2015

@nikinu no je to tam 🙂 chci také gratuluju

nikinu
31. říj 2015

@milujicimamina jj děkuji,ale ještě si to moc neuvědomujem 🙂 ale už se těšíme všichni 🙂

majovasnazilka
31. říj 2015

@nikinu jj, nějak se mi to špatně označilo 🙂 Test je krásný, mám doma podobný a na gyndu jdu taky ve středu 🙂 Hodně štěstí 🙂

nikinu
31. říj 2015

@majovasnazilka tobě též přeji hodně štěstí 🙂

milujicimamina
31. říj 2015

Jdu zkusit ten vitalx,fialový

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina A jak to dopadlo?

milujicimamina
31. říj 2015

@majovasnazilka na tom fialovém skoro nic ani to nejde vyfotit takže si myslím,že to tektokráte opět nevyšlo

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina A byla to 10 nebo 25 citlivost?

veronika_23
31. říj 2015

@nikinu No krásně pozitivní testíky, gratulace myslím že je to jasné 🙂

milujicimamina
31. říj 2015

@majovasnazilka 10 tká no

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina A nezkusíš ještě Pepino? ten mi udělal 11DPO pěkného ducha a dokonce odpoledne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru