Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dadusha30
14. kvě 2016

@carmen1980 Dekuji ☺ Ja uz ani nedoufala, dokonce jsme byli i na konzultaci v CARu uz a nakonec se zadarilo po 3,5 letech bez jejich pomoci 😁 Verim ze u tebe to bude rychlejsi, drzim pesti do dalsiho snazeni!

yukonek
14. kvě 2016

@dadusha30 ahoj krasny testik, gratuluju, je to dr.max taky je mam a takovyto testik jsem mela cca 13-14dpo... Dneska jsem 17dpo a konecne mi zesilil 🙂

weronicaaaa
14. kvě 2016

@dadusha30 krásné 🙂 já sem si dělala test 1 den vynechané MS a byla tam jasně viditelná čárka.. 3 den po vynechané MS tam byly už dálnice :D takže to bylo nějaký 16-19 DPO 🙂

mi89
14. kvě 2016

Gratuluji Vám holky 😊

dadusha30
14. kvě 2016

@yukonek Ahoj, taky moc gratuluju, krasny testik, to uz jsou hotove dalnice ☺ Tak se nam mozna zadarilo na 1.maje podle intenzity carky 😄 nevim kdy byla ovu, mam nepravidelne cykly a snazili jsme se poctive cely mesic 😄

dadusha30
14. kvě 2016

@weronicaaaa Tak to by asi opravdu sedelo na cca 14DPO, doufam ze ta cervena mrcha se uz neukaze 😄 Dekuji za reakci a preji krasne tehulkovani ☺

weronicaaaa
14. kvě 2016

@dadusha30 neukáže neboj 🙂 je to tam!

carmen1980
14. kvě 2016

@yukonek moc gratuluji

carmen1980
14. kvě 2016

@dadusha30 my se snažíme už přes 2 roky.... A protože už jsem stará, tak si myslím, že už to ani moc nepůjde. Ale to je jedno, mám 2 děti, tak se mám z čeho radovat 😊😉🌺

englerova14
14. kvě 2016

22DC, 12DPO (mam celkem 25-26DC), vidíte druhou čárku také, nebo su ji tam jen představuji?

maarkeetkaaa
14. kvě 2016

Holky kolik dpo jste zkousely clerblue digitalni?? Nedavno jsem tu videla fotky..

ms.neomagic
14. kvě 2016

Ahoj holky...teda to jsou dalnice jak na D1.. 😀

@carmen No koukam,ze jsem asi o rok mladsi,ty me teda strasis..ale zase kamaradce je taky 35 a povedlo se po 5ti mesicich..

Jinak holky,mam pocit ze mam prsa snad u kolen,jak me tahnou...bohuzel nevim zda to muze byt priznak,protoze pri dceri jsem zadny nemela a o prsech nevedela :-\

maarkeetkaaa
14. kvě 2016

@englerova14 na prvni fotce ano 🙂 dnes na me vykouklo to same a jsem taky 12 dpo :D

carmen1980
14. kvě 2016

@ms.neomagic Strašit rozhodně nechci a ty se bát nemusíš, vždyť jsi měla na testiku // nebo ne 😉

ms.neomagic
14. kvě 2016

@carmen1980 Ja ne ☹ ja jsem ten pripad,kterej mel bolesti,pak prisla mrcha,zdrzela se ale jen 2dni,3den bolesti podbrisku a vytok s kapkou krve a pocitem na bliti..a ted cekam co bude,protoze tt negativni..v pondeli jdu k dr ☹

barbarosi94
14. kvě 2016

Holky, stare nejste urcite 😁 moje mamka taky mela nejmladsi sestru ve vasem veku 😊😊 a vidite mi je 22 a miminko nikde zatim a to uz jsme od zari na to skocili, pak si dali chvilku volno a ted jedeme znova od unora a nic jeste, stale si rikam az bude pravy cas mimi prijde

carmen1980
14. kvě 2016

@ms.neomagic Ahaaa, tak to se omlouvám, je nás tu hodně, tak se mi to plete a teď jsi si ho nezkoušela udělat?

1352015
14. kvě 2016

@maarkeetkaaa myslím že ho nikdo nezkoušel.

milujicimamina
14. kvě 2016

Ahoj teplota stale nad 37,1 a ms nikde 25dc 🙂

dadusha30
14. kvě 2016

@carmen1980 Pojem stara je v dnesni dobe hodne relativni 😄 Ja mam doma 6leteho klucika, pak bylo to mimodelozni a ted po 3,5 letech se konecne zadarilo 😄 Vzdy jsem chtela 2deti ale posledni dobou jsem se smirovala s jednim a ono to prislo 😄

dadusha30
14. kvě 2016

@englerova14 Ja ji vidim 😄

ms.neomagic
14. kvě 2016

@carmen1980 vcera jsem zkousela tt i ovu a velkyyyy prd ☹ proto jsem zvedava co mi v pondeli dr rekne..

@milujicimamina no tak to je krasny,a co test? 🙂

englerova14
14. kvě 2016

@dadusha30 děkuji, jsem ráda že už neblbnu🙂 tak snad bude sílit

yukonek
14. kvě 2016
ms.neomagic
14. kvě 2016

@englerova14 ja jsem asi slepa,ale nic nevidim..snad jen risku

yukonek
14. kvě 2016

@englerova14 vidim ducha 🙂

mimimimi
14. kvě 2016

Tak u me 3.den po agolutinu MS nikde, BT 36,9 a jedeme po sto letech celá rodinka na výlet jupí 😄...hezký den všem tehulkam i netehulkam 😊😚

milujicimamina
14. kvě 2016

@ms.neomagic test delam ted rano jsem to nejak nevydrzela a pustila 😀

mimimimi
14. kvě 2016

@milujicimamina a co jak jsi dopadla 😊 jeste brzy ne 😊? Nebo už je něco znát?

milujicimamina
14. kvě 2016

@mimimimi nene nic tam neni sla jsem si koupit tampony ☹ jen zvlastni ze mam uplne bilkovy hlen

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru