Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marrouc
24. kvě 2016

@matylda123 gratuluju. Vypada to ze se opravdu zadarilo. 😉

juliemichal
24. kvě 2016

@matylda123 máš ho takového jakého jsem ho měla já,že nejde skoro vůbec vidět 😀 😀 v tu chvíli jsem si šla 16.5 koupit digi test a ten mi vyšel +1-2tt a taky jsem byla 11 dnů po IUI 🙂 🙂 dnes jsem 4+2tt

ms.neomagic
24. kvě 2016

Ahojky,vy jste toho zase naskrabali 😀 tak ja jsem po ovulce a ted bude zase dlouhy cekani do 4.6...otravaaaa :-P

peta73
24. kvě 2016

Ahoj holky, 8.3.2016 jsem si nechala vyndat IUD (tělísko) a od té doby se poctivě "snažíme". Minulý měsíc jsem měla zpoždění 10 dnů, ale MS přišla sama. Nyní jsem 27 DC, BT neměřím, ale podle hlenu byla ovulace kolem 12.5. A teď k mému dotazu. Včera (26 DC) jsem ráno měla na papíru kapičku růžové krve + jsem pak dopoledne maličko špinila. Domnívala jsem se, že je to nějaký pozvolnější rozjezd MS, ale vše ustalo. Mohlo by to být implantační krvácení? TT už nechci dělat, vždy jsem zklamaná a tak zároveň počítám kdy v případě zpoždění vyrazit na gynekologii. Co myslíte (zpoždění 1 týden/10 dnů/2 týdny)? Ještě bych dodala že na sobě nepociťuji žádné příznaky (kromě zhoršení pleti), ale tak jsem to měla i u předchozích těhotenství - kromě vynechání MS nic jiného.
Děkuji moc za názory a držím všem snažilkám palečky 🙂

ms.neomagic
24. kvě 2016

@peta73 Ja bych pockala 9mes.,pak uz to bude jistota 😀 neee delam si srandu...asi bych pockala ten tyden co se zpozdi ms..myslim,ze to i tak doporucuj...hlavne vydrzet netestovat 😉

markketax
24. kvě 2016

@peta73 já mám zpoždění 8 dní ( u mě absolutně nezvyklé, vždycky jí mám dřív) a na testech nic. Zatím se k doktorce nechystám.

leymea
24. kvě 2016

@ms.neomagic hm, ja po MS, takze dalsi cekacka do 17.6. 😀

leilinkaa
24. kvě 2016

@peta73 Nevím, možná bych TT zkusila. Já mám těhotenství už potvrzené i od doktora a doposud žádné příznaky (nevolnost, zvracení...). Takže i bez příznaků můžeš/nemusíš být těhotná.
Držím ti palce, ať to dopadne, tak jak si přeješ🙂
Jinak já jsem měla pozitivní test už 2 dny před MS. Být tebou tak TT vyzkouším, ať víš na čem jsi🙂

mi89
24. kvě 2016

@leymea nápodobně 😀

leymea
24. kvě 2016

@mi89 MS nebo datum? Nebo oboji? 😀

kastanek87
24. kvě 2016

@matylda123 vidím a přeji ať jen sílí!!! Držím pěsti 😉

mimimimi
24. kvě 2016

Ahojky drzim vsem palecky,ja byla dnes na horm.profilu tam jsem sama zvedava na vysledky, MS pomalu konci tak ani dlouha nebyla...hezky slunecny den 😉

monichka
24. kvě 2016

@ms.neomagic bereš teda něco?

leymea
24. kvě 2016

@mimimimi ja taky mela kratkou. Ani ne 3 dny. 🙂

milujicimamina
24. kvě 2016

Kdy mivate bilkovy hle? Ja vzdy 3dny zhruba takze ovulace by mela byt v tyto dni zejo

leymea
24. kvě 2016

@milujicimamina prej je pred ovulaci. Ja kdyz ho mam tak zmizi v den ovulace.

milujicimamina
24. kvě 2016

@leymea ano uz jsem to kdesi vyčetla posledni den s bilkem se povazuje za vrchol ovulace dekuji tak snad tam dosnes od nedele pockaly

mi89
24. kvě 2016

@leymea MS, datum jsem zatím nezkoumala 😀

leymea
24. kvě 2016

@milujicimamina urcite 😉

leymea
24. kvě 2016

@mi89 akorat ja na ovulaci budu cekat jeste 13 dni 😀

milujicimamina
24. kvě 2016

@leymea tak jura 🙂 zkusim jeste ovulacni test

mi89
24. kvě 2016

@leymea tak to já budu mít u po ovulaci

marrouc
24. kvě 2016

@peta73 kdyby to bylo nidacni spineni tak by test vysel az tak za tri dny 😊

milujicimamina
24. kvě 2016

Dopoledni a spodni ted slabne ze? Podle me je ovulace dnes tak zitra by mel jeste zeslabnout

ms.neomagic
24. kvě 2016

@monichka Neberu zatim nic..jeste jsem tomu dala sanci bez preparatu...

Tak holky a ja od pondelka nasazuju dietu,co jsem zacala delat jen nocni tak jsem ztloustla jak prase :-\ aspon se budu soustredit na neco jinyho a ne jen na mimco...urcite to bude prospesny vsude,i na zdravi.

milujicimamina
24. kvě 2016

@ms.neomagic jako doetu? Take bych se mela zajet do něčeho

ms.neomagic
24. kvě 2016

@milujicimamina Kocko je to dukanova dieta...uz jednou jsem s ni shodila 15kg za 2mes...precti si o tom.. www.dukanovadieta.cz

puutalo
24. kvě 2016

@ms.neomagic Budeme čekat spolu. Také mám termín MS 4.6. ;)

luckybara
24. kvě 2016

Damy spinim(zatim jen vnitrne),tak uvidim za par dni co z toho bude.ale myslim,ze tu s vami pobudu..

zdenule23
24. kvě 2016

@luckybara taky spinim jen vnitrne a to stridave uz od patku a ms nikde..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru