Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lily245
23. čer 2016

@1nelinka - tak to je dobrá náhoda 😉 Já budu testovat zase zítra. A ovulace nevim kdy byla, nesledovala jsem to. Tak držim palce. Ty budeš dělat test kdy?

lily245
23. čer 2016

Aha, už to vidim v minulém příspěvku, že jdeš na krev příští týden 🙂

1nelinka
23. čer 2016

@lily245 dneska mam slabou carku tak testnu jeste v sobotu a v pondeli rano a kdyz bude silit zajdu hned v pondeli na krev..🙂)

lily245
23. čer 2016

@1nelinka - určitě bude sílit 😀 Já zítra a pak v neděli. Tak zatim tiše gratuluju 😉

1nelinka
23. čer 2016

@lily245 taky ti drzim palecky..🙂

ms.neomagic
24. čer 2016

Holky jsem 9dpo,myslite ze uz by neco bylo videt na testu? to je asi jeste moc brzo,co?

pandabox
24. čer 2016

@ms.neomagic brzy🙂)

ivatko0406
24. čer 2016

@ms.neomagic ja dnes 11dpo a vpravo dnesni duch. Vlevo vcerejsi - uz byl. Slaby, ale byl videt bez problemu. Na fotce vzdy trochu hur.

ivatko0406
24. čer 2016

@ms.neomagic tak zkus zitra anebo v pondeli jeste lepe. Jestli vydrzis 🙂

ms.neomagic
24. čer 2016

Vydrzim..stejne nemam testy...ani cas 😀

ivatko0406
24. čer 2016

@ms.neomagic tak v pondeli🙂. Ja to taky v pondeli vyzkousim, zda se neco zmenilo

monikavitezslav
24. čer 2016

Ahojky holky tak sem si vybrecela aby me na vikend pustily domu a v pondeli zpet. Je to na hlavu.

juliemichal
24. čer 2016

@ivatko0406 no super,gratuluji 🙂 a digi vyzkoušíš kdy? 😀 😀

juliemichal
24. čer 2016

@1nelinka jé vidím a moc gratuluji a držím moc moc palečky aby to teď bylo v pořádku 🙂 🙂 je to nádherné,že se tak rychle zadařilo znova 🙂 🙂

denisadickyy
24. čer 2016

Dobry den...mam 3 dny zpozdeni menstruace.. Kdy je dobre si udelat test ?

1nelinka
24. čer 2016

@juliemichal dekuju moc si hodna ale jsem teprve 12-13dpo tak se zatim neraduju ale jsem stastna ze se zase neco deje a treba to vyjde..🙂 na me asi fakt funguje ten gynex.. Snazime se od zari a vubec nic do minuleho mesice a najedno 2mesice po sobe pozitivni testiky..🙂 jestli bude testik silit tak si zajdu v pondeli na krev a uvidim..🙂 pristi vikend jedeme do chorvatska tak bych kdyz tak jeste v patek skocila k doktorce abych vedela..🙂

1nelinka
24. čer 2016

@denisadickyy uz bych udelala testik..🙂 drzim palecky

denisadickyy
24. čer 2016

@1nelinka dekuju udelam hned jak pritel bude moct byt u toho :D nechce me nechat dokud u toho nebude .. :/

1nelinka
24. čer 2016

@denisadickyy tak snad vam to vyjde..🙂

juliemichal
24. čer 2016

@1nelinka určitě teď to bude v pořádku 🙂 🙂 věřím tomu já jsem měla v lednu ZT a za 3 měsíce jsem otěhotněla znova 😀 a teď zatím se jeví,že je všechno v naprostém pořádku 🙂 🙂 a předepsala ti dr utrogestan nebo něco?pokud ne tak bych jsem si asi pro jistotu zašla k doktorce pro utrogestan... mě zatím pomáhá a věřím,že to teď dotáhneme do zdárného konce a ty určitě taky 🙂 🙂

mě v listopadu pomohl inofolic a teď v dubnu jsem brala gynex a taky zabral 😀 😀 a oboje jsem brala 2 měsíce 😀

denisadickyy
24. čer 2016

@1nelinka dekujeme 🙂

1nelinka
24. čer 2016

@juliemichal nic mi nepredepsala.. ja tam byla minuly mesic kdyz jsem zacala krvacet a uz nebylo co zachranovat .. A ted jsem tam jeste nevolala protoze ma ms prijit o vikend nebo v pondeli tak zas nechci zbytecne plasit.. Ale jestli se to udrzi a poroste hcg tak si tam zajdu v patek a poprosim ji o nejake leky..

1nelinka
24. čer 2016

@juliemichal urcite to datahnete verim tomu..🙂 to spatne sis uz vybrala a za chvilku budes mit doma krasne a zdrave miminko..🙂

baskervile
24. čer 2016

@adkatt Přeju ti aby to nic neznamenalo.Já to měla taky takhle,špinila jsem míň než ty a byl to spontánní potrat.Na UZ nic vidět nebylo,měli strach z mimioděložního,tak jsem ležela asi tři dny v nemocnici.Cpali mě Ascorutinem a stejně to nepomohlo.V tom začátku je to bohužel časté.Snad budeš OK a dej vědět

juliemichal
24. čer 2016

@1nelinka určitě to teď dopadne na výbornou,věřím tomu 🙂 🙂 já jsem právě teď brala utrogestan od 15DC a beru ho stále 😀 😀 aby se miminko udrželo 🙂 🙂
a ty sis taky to špatné už vybrala a teď to určitě bude všechno v naprostém pořádku,věřím tomu 🙂 🙂 ale určitě bych jsem si fakt nechala předepsat utrogestan 🙂 🙂 ten si fakt myslím,že mi pomáhá 🙂 🙂

dadusha30
24. čer 2016

@ivatko0406 Tiše gratuluji, vypadá to moc dobře 🙂

1nelinka
24. čer 2016

@juliemichal dekuju moc za radu urcite si o nej reknu..🙂 hodne stesticka preju

juliemichal
24. čer 2016

@1nelinka vůbec není za co 🙂 🙂 a já taky moc děkuji tobě taky přeji hodně štěstíčka 🙂 🙂 teď to určitě zvládneš až do konce 🙂 🙂

ivatko0406
24. čer 2016

@juliemichal asi radsi az po nedeli, jestli z ducha bude carka, tak si to digitalem potvrdim

juliemichal
24. čer 2016

@ivatko0406 určitě bude s ducha čára 🙂 🙂 protože ti fakt krásně sílí 🙂 🙂 držím palečky a těším se na tvé dálnice a potom na digi testík 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru