Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

27tery
27. čer 2016

@27tery ale jinak držím palecky

1nelinka
27. čer 2016

@ivatko0406 ty nezkusis jit na krev?..🙂

ivatko0406
27. čer 2016

@1nelinka asi ne. Zda se mi to zbytecne kdyz jsou testy pozitivni. Nesla jsem ani s prvnim. Ke konci tydne se objednam ke gyn.

dmklarka
27. čer 2016

Holky taky přemýšlím jestli jít na krev ? 😨 testy sílí..

ivatko0406
27. čer 2016

@dmklarka to je na tobe prece 🙂

nikoletaxx
27. čer 2016

Tak dnes jsem si udělala další a sílí 🙂 k doktorce jdu poprvé v pátek..

nikoletaxx
27. čer 2016
nikoletaxx
27. čer 2016

Měla bych byt 22. Den po ovulaci

1nelinka
27. čer 2016

@nikoletaxx ja jdu taky v patek..🙂 moc drzim palecky

ivatko0406
27. čer 2016

@nikoletaxx pekne carecky 🙂. Gratulaceeee 🙂

nikoletaxx
27. čer 2016

Děkuji moc 🙂 uvidíme v pátek..taky držím palce..každopádně ve středu si chci udělat ještě jeden digitální..

dmklarka
27. čer 2016

@ivatko0406 :D pravda.Asi počkám až k mudr.Bože ještě 14 dní já se zblázním:D

ivatko0406
27. čer 2016

@dmklarka jo ja taky. Rada bych mela potvrzene aspon ze je tam! A ze je tam kde ma byt 🙂

dmklarka
27. čer 2016

@ivatko0406 přesně 🙂

nordjane
27. čer 2016

@1nelinka dle me je krev take zbytecnost, bezne to stejne nic nerekne... clovek zaplati jako samoplatce a i nadale se muze cokoli prihodit...

ms.neomagic
27. čer 2016

To ja musim pockat,dr je az do 11.7 na dovce...ale on by me stejne ani driv nevzal..

1nelinka
27. čer 2016

@nordjane ja jsem minuly mesic mela na testech dalnice a clear blue digi tes 2-3tydny..plod sam odesel v 6+4 a krev byla jen 70.. Kdybych sla na krev driv mohla jsem se na to pripravit.. Nerikam ze krev neco zachrani a dokaze ti ze je vse naprosto v poradku ale aspon napovi jestli se plod vyviji..

nordjane
27. čer 2016

@1nelinka já měla krev 75.000 a plod se už 3 týdny nevyvýjel, takže proto jsem zastáncem toho, že krev nic neřekne... A krev jen 70 nemusí nic znamenat, záleží kdy došlo k oplodnění... Já třeba mám pozitivní testy až jakou dobu po vynechání, takže hcg roste pomaleji🙂

1nelinka
27. čer 2016

@nordjane kazda mame svoji spatnou zkusenost bohuzel..:( ja dneska na krvi byla a jsem za to rada samozdrejme to nic neznamena a jsem nohama na zemi ale nic jsem tim nezkazila a ty 2stovky me nezabijou.. 🙂ale chapu po tve zkusenosti ze bys na krev nesla..ja uz zase nikdy nekoupim digi test s indikatorem poceti..🙂)

ivatko0406
27. čer 2016

@1nelinka
@nordjane vzdyt jo - kazdy at jedna podle sveho! Nekdo preferuje krev, nekdo digi testy, nekdo cura na papirky.... je to jedno, hlavne at mame vsechny co nejdriv a bez trapeni ta svoje miminka!

juliemichal
27. čer 2016

@1nelinka no nádherné číselko 😀 😀 určitě v pátek tam budou 2 miláčci,bych jsem se tomu nedivila 😀 😀

1nelinka
27. čer 2016

@ivatko0406 moje rec ..🙂

1nelinka
27. čer 2016

@juliemichal dam vedet jak dopadnu..jestli mudr neco uvidi.. Hlavne aby to nebylo mimodelozni..:(

juliemichal
27. čer 2016

@1nelinka určitě to nebude mimoděložní a bude všechno v naprostém pořádku 🙂 🙂 hlavně nepřemýšlej nad mimoděložním,ju? 🙂 těším se už moc na páteční zprávičky 🙂 🙂 a držím moc moc palečky 🙂 🙂

1nelinka
27. čer 2016

@juliemichal moc dekuju.. Opatruj sebe i sve miminko..🙂💗

juliemichal
27. čer 2016

@1nelinka vůbec není za co,určitě v pátek tady dáš krásné zprávičky 🙂 🙂 a taky moc děkuji ♥ jsi zlatíčko 🙂

nordjane
27. čer 2016

@1nelinka to samosebou 😀 jen jsem si vpomnela, ze si tehdy psala ze digi jsou vyhozene penize, tak jsem podotkla, ze je to podobne s krvi... ovsem ha ji tehdy neplatila, ale kdyz mi v laborce rekli, ze mam 75000 a jsem tehotna, tak jsem jim nestacila odvetit nic, nez jen ze to vim i bez nich uz 8 tydnu 😀
Kazdy jedna dve sveho uvazeni, ted uz je potreba myslet jen pozitivne 🙂 at ti to dobre dopadne, snad dr. neco uvidi 🙂 muj objednava az na 7 - 8tt, driv ne, takze mi nezbyvalo nez cekat 🙂

1nelinka
27. čer 2016

@nordjane taky ti moc a moc drzim palce..🙂 my jedeme v sobotu k mori proto jsem se obednala tak brzo treba aspon uvidi jestli je v deloze.. 🙂 a celkove pro muj lepsi pocit budu rada kdyz me uvidi nez odjedu

jullli
27. čer 2016

Ahoj holky prosim jsou tam duchove? nebo mi hrabe? jeste nemam teda ani spozdeni dnes 29dc ruzovy je teda ovulacni jinak ty tr tehotenske a delane vsechny dnes v rozmezi cca 6hod

nordjane
27. čer 2016

@1nelinka tak hezkou dovcu 🙂 Dekuji, drzet palce je stale potreba, ale verim, ze to tentokrat uz dotahneme do zdarneho konce 🙂 syn stale basni o segre, tak snad se i jemu to prani splni 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru