Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

cizinkaa
28. srp 2016

@leymea Já měla pozitivní až po týdnu a půl... 🙂

laura1972
28. srp 2016

@snazimese2015 mela bys zkusit citlivost 10 možná místo ducha by tam.byla viditelna čárka 😊

denikzaslouzilemamy
28. srp 2016

@snazimese2015 ahoj, tento test znám velmi dobře a bohužel tohle dělá. Je často falešně pozitivní a nebo je to ryska, což se mi jeví v tvém případě ☹ zkusila bych mamatest nebo ladymax test z dr.maxe. Těmi jsem testovala nejvíc já a byly nejpřesnější 😉 jak dlouho máš spoždění?

snazimese2015
28. srp 2016

@denikzaslouzilemamy 4 dny jak jsem psala výše.
Těhotenství tím pádem vyloučím a dál testovat nebudu.
Děkuji za názor

laura1972
28. srp 2016

@snazimese2015 taky jsem si ted na něj přečetla recenze a dost ho kritizujou, ze dělá falešné duchy a nebo spíš neukáže nic. Tenhle a pak mamatesty tedy moc nebodují.

denikzaslouzilemamy
28. srp 2016

@snazimese2015 no 4 dny už jsou teda dost, záleží, kdy máš ovulaci, sleduješ si jí? Jinak unimarkty jsou fakt šmejdi, kup si u dr.maxe ty jejich testy. Jsou tam dva za 30 kč a jsou nejlepší 😉

denikzaslouzilemamy
28. srp 2016

@laura1972 mamatesty už také ne? a to za mě byly nej 😒

snazimese2015
28. srp 2016

@laura1972
@denikzaslouzilemamy já už další dělat nebudu,jiny jsem doma neměla a kupovat si nemám v plánu. Jsou to zbytečně utracené peníze.

laura1972
28. srp 2016

@denikzaslouzilemamy no holkyctady psaly, ze dřív byly dobrý tycmamatesty, ale ted už jsou pry jiné. Nejsou to ty, co byly dřív. Já bych to asi nevydržel a koupila bych test s citlivostí 10 😊😊

denikzaslouzilemamy
28. srp 2016

@laura1972 já taky, když já jsem chtěla otěhotnět , to byla měsíčně minimálně 500 za testy, pěkně potajmu domů kurýrem 😅 ale mamatesty byly dřív nej, byl to mamatest 10 a pak začaly být falešně pozitivní...teď jsou dobré od dr.maxe, dva testy za pár kaček a super 🙂 já bych to také nevydržela, už bych jela někam do nonstop lékárny 😀

laura1972
28. srp 2016

@snazimese2015 kup si 10 od dr.maxe a pak bych teprve dělala konečné závěry. Nestojí tolik a ukážou ti tak jak mají😊

simi1510
28. srp 2016

Já zkoušela vlastně Clearblue, Women secret, LadyMax, Cemio, Mamatest, MEDPHARMA a taky vlastně ZAP hCG (ten se dělá z krve - píchnutí do prstu)

ale jestli dělají falešné nebo ne, to těžko můžu povědět, když jsem těhotná 🙂 Dříve jsem zkoušela mamatest a pepino, když jsem těhotná skutečně nebyla a měla jen zpoždění (v té době jsem to nevěděla), tak bez duchů...

simi1510
28. srp 2016

@denikzaslouzilemamy tak i když jsem dle testů měla 2 čárky a i dle pohotovosti, že se tam něco děje, tak jsem objednala zásilku testů asi za 600 😀 abych byla jištěná, kdyby náhodou a měla je po ruce a nemusela lítat každou chvíli někam 🙂

laura1972
28. srp 2016

@denikzaslouzilemamy no.dneska už to všechno předělávají a pak to stojí za houby. Já melaccomfort proužek, pak dr.Maxe taky dobrý a nejlepsi byl nakonec woman secret a ten ukázal přímo úžasně🙂

laura1972
28. srp 2016

@simi1510 já jsem byla to samé i když je pravda, že tolik mi měsíčně nevyšly. Ale moje mánie neznala mezí a taky jsem pořád kupovala jiné a jinéa scpritelem.jsme testovali jak o závod 😀 dokud nebyly pěkně tlusté dálnice 😀

simi1510
28. srp 2016

@laura1972 ty tyčinkový women secret jsou super a jsou i hezký na případnou úschovu 🙂

ten digitální mě sejří, že prostě po dni odejde, nic už neukazuje... a jsou 200,- v háji....

simi1510
28. srp 2016

@laura1972 tak já tam naházela od každé značky jedny... 😀 a pak k tomu dobírka a poštovné no ... :D a když přidáš clearblue... tak to je rána. ale na netu stojí aspoň cca 180... v palladiu v lékárně jsem za první dala 230,-

denikzaslouzilemamy
28. srp 2016

@simi1510 páni to je výčet, moje vzpomínky se derou napovrch, jen zamáčknu nostalgicky slzu v oku 😀 já měla ještě For YOU ten byl šílenej, dvě tlustý čárky a nic :-/ Cemio také byla trefa do černého, on to vlastně byl mamatest, jen od jiné firmy, měla jsem je také ráda, byly tři v balení 😀 testy byly můj mor, testovala jsem od rána dovečera, i když po ovulaci byly dva dny, a přestože vím, že dřív jak 10-tý den se neukáže nic 😅
@laura1972 v tom se vidím, jen přítel se neangažoval, ale toleroval mou skleničku vedle toalety 😀

denikzaslouzilemamy
28. srp 2016

@simi1510 digi jsem zkusila až když na dr.maxovi zesílily trochu, ale stejně jsem se potila dokud nebliklo + 🙂

simi1510
28. srp 2016

@denikzaslouzilemamy jj GS a Cemio je jedna firma, jen jiný název... Nejvtipnější je, že jsem byla na pohovoru u nich... a v té době jsem ještě nevěděla, že čekáme dítě a oni hned, kdy jako dítě a toto a tamto... a já, ještě nějakou tu dobu ne... (co taky říkat navíc, když potřebuješ práci, a navíc se na to nemají ani vůbec ptát)... a říkám si, jestli jim nemám napsat, jak mají kvalitní testy... 😀 když se už po pohovorech (byla jsem i na 2. kole) neumějí ozvat....

laura1972
28. srp 2016

@simi1510 já mela ten woman sekret, ale jen ten papírový a taky super🙂

simi1510
28. srp 2016

@denikzaslouzilemamy já měla dálnice na testu a stejně jsem se u toho digi bála no... a říkám si, teď to ještě nepůjde, nebude fungovat, takových peněz v háji, nervy v háji... a ono 3 dny po zjištění, že 2-3 týdny a po týdnu, že 3+... a to navíc v době, kdy dle doktorky na pohotovosti jsem měla jen 14 dní zpoždění 😀

dasa.77
28. srp 2016

@simi1510 ale ono zpoždění 14 dní dle doktorky odpovídá tomu,co ukázal test,jen na UTZ v té době ještě nebývá nic moc vidět 😉

rejni
29. srp 2016

@simi1510 Netušila jsem že digi po dni zmizne..jsem z toho byla pěkně 😤😀 za 200 by to tam mohlo zůstat 😀 Takže zlaté klasické "dálnice" 😀

simi1510
29. srp 2016

@dasa.77 to s tou doktorkou ke dlouhý pribeh... Jsem skoncila na pohotovosti u nepříjemné baby. A az tady mi pomohly holky rozlustit nejak tu lékařskou zpravu

petapal
29. srp 2016

Ahoj holky zítra bych to měla dostat v pátek jsem trošku splnila dva dny a teď už nic dnes ráno test pharmapoint a nic cyklus mívám 28dc ovulka byla 14dc byla máte s tímto testem zkušenosti přijde mi že mě pálí bradavky

ssaskiaa
29. srp 2016

Já vám tak všem moc fandím 🤗😊 a brzo už to taky budu řešit, tak čerpám informace ❤️

ms.neomagic
29. srp 2016

@simi1510 tak cooo? cekam na zpravy o fazolce,ze uz tam je..nenapinej 😉

simi1510
29. srp 2016

@ms.neomagic nemluv mi... Byla jsem u jine, Ruska, a ta ze to bude zamlkle a mam prijit za 2 tydny... A ja premyslim jak se nezhroutit

denikzaslouzilemamy
29. srp 2016

@simi1510 proč by to mělo být zamlklé? zase straší dementi? 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru