Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mymetka
28. čer 2016

@lentilka04 týden po očekávané MS jsem měla druhou silnější než kontrolu

alicie_k
28. čer 2016

Holky, ještě 2 dny zpět se nedala vyfotit a dnes takto... Pořád doufám. A koupila jsem si dnes Maxe.

ms.neomagic
28. čer 2016

Holky plodny dny jsem mela od 14.-18.6...muzete mi nekdo rict kolik dpo jsem? nemuzu se dopocitat 😀

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k můžu se zeptat kolik jsi DPO? Já si ho dělala v neděli , čekám NS v sobotu 2.7.

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k můžu se zeptat kolik jsi DPO? Já si ho dělala v neděli , čekám MS v sobotu 2.7. A zatím ani duch.

alicie_k
28. čer 2016

Přesně před 14 dny jsem píchala Ovitrelle, takže zítra to bude asi 14 DPO bych tak řekla. Ale na tom testu vpravo to bylo vidět jen okem, vyfotit se to nedalo, tak jsem si myslela, jestli to ještě nebude Ovitrelle, i když mi Dr. řekla, že je do 10 dnů pryč.

alicie_k
28. čer 2016

@laura1972 Anebo spíš 13 DPO? Jsem zmatená. Ale MS chodí po 30 dnech.

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k já mám MS pravidelně přesně po 28 dnech

laura1972
28. čer 2016

Zkoušela jsem od dr.max ten lady max a nic se mi neukázalo. Ale možná to bylo ještě moc brzy v neděli.

alicie_k
28. čer 2016

@laura1972 Tak ještě zkus vydržet a otestovat znovu, já to budu po těch 2 dnech zkoušet. Mám za sebou dva neúspěchy, tak jsem opatrná...

ms.neomagic
28. čer 2016

Holky vy co mate taky na testu dusiky..taky vam po zaschnuti vyblednou?

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k sice jdu na gyndu zítra, ale nedá mi to a ten test zkusim ráno. Tam jedu az odpoledne, tak bych asi umřela do ty doby 😀

alicie_k
28. čer 2016

@laura1972 Já jsem si ho dneska koupila taky pro jistotu, protože mám Mamatest Comfort 10 a jsem už vystrašená jak tady holky píší že Mamatest=falešný. Ale v tu neděli jsem tu čárku neměla opravdu skoro vůbec výraznou, to až dnes. Takže ještě zkus vydržet 😉

ms.neomagic
28. čer 2016

@laura1972 ja mam den pred ms,a mam taky jen pididusiky..tak jeste vydrz 😉

alicie_k
28. čer 2016

@ms.neomagic Mně spíš teda ztmavly a byly líp vidět 🙂 Ale asi záleží jaký typ testu...

laura1972
28. čer 2016

@ms.neomagic kdyby aspoň dušíky 🙂

alicie_k
28. čer 2016

@laura1972 Tak to určitě vyzkoušej ráno! Držím moc palce. Nám všem 😉

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k já taky měla mamatest a nic a dceři dokonce neukázal ani dušíka a to už byla ve 3 týdnu

laura1972
28. čer 2016

@alicie_děkuji a taky držím moc palce všem tady 🙂

alicie_k
28. čer 2016

@laura1972 Tak jsem chytla záchvat paniky a šla si udělat teď toho Maxe a je tam taky duch a růžovej 🙂 Hrozně se po těch svých neúspěších bojím špinění, tak beru na noc Utrogestan a strašně doufám, že už MS nepřijde...

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k jé, tak ty se máš 🙂 já myslím, že to bude v pohodě 🙂 moc přeji 🙂 snad se taky dočkáme 🙂 zítra to budou tedy u nás pěkné nervÿky už od rána 😀

laura1972
28. čer 2016

@alicie_k psala jsem taky , ale zatím mi nikdo neodpověděl. Mám od noci to curani asi po 2 hodinách, az ted se to trochu uklidnilo, nastydnout jsem nemohla, tak jsem volala na gyndu jestli by to nemohlo být popř. třeba i to tehu, když se snažíme, ale sestra mi řekla, že mi to takhle říct nemůže, ze se musí nejprve zkontrolovat ta moč a že mi udělá vyšetření. Tak jsem se chtěla zeptat jestli když tu MS teprve v sobotu čekám, jestli už se dá takhle brzy zjistit jestli jsem se nechytla, i kdyz by mi ráno test nevyšel, tak bud z krve nebo jestli už by něco mohlo byt vidět na ultrazvuku, ale tam di myslím, ze by to ještě asi nebylo vidět tak brzy.

ivatko0406
28. čer 2016

@ms.neomagic kde to pred nim schovavas? Ja nahore na lednici 😀

ivatko0406
28. čer 2016

@ms.neomagic a ovulace byla tedy ktery den?

ivatko0406
28. čer 2016

@ms.neomagic mne trochu ta barva zfialovi. Cerstve je to ruzove a pak to zfialovy. Obe carky.

peta73
28. čer 2016

@laura1972 Ahoj, pokud očekáváš MS v sobotu 2.7 tak si dnes cca 10 DPO. Řekla bych, že na jakýkoliv doušek a natož pěknou čárku na TT je ještě čas. Držím mooc palečky.
Já jsem teď vysadilo duphaston a budu čekat, zda se MS objeví. Samozřejmě bych si taky mooc přála, aby vše vyšlo. Nechce se mi jít do žádných jiných léků (clostilbegyt) a návštěva CAR mě taky děsí. Ostatně vím, co by mi řekli - vzhledem k věku a počtu dětí už máte splněno, tak jděte 😀 😀

alicie_k
28. čer 2016

Tak holky moje oblíbené špinění je tu, takže se opravdu ještě neraduju. A to na tom Maxu vyběhl duch pěkně v limitu a je růžový ☹ Zavedla jsem dva Utrogestany a budu zase s hrůzou čekat co bude... ☹ Já vám už nevím.

ivatko0406
28. čer 2016

@alicie_k max pry falesnaky nedela. Soupni sem fotku, muzes?

alicie_k
28. čer 2016

@ivatko0406 No je doma už můj chlap, tak musím nějak tajně... 😒

ivatko0406
28. čer 2016

@alicie_k ja jsem taky zacinala s duchem. Ted uz mam carky. Stale doufam. A ducharenim tady zacinala polovina holek! Nebo spis 90% 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru