Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

petiiiska
2. zář 2015

@jamaica55 Vidím, držím pěsti 😉

g_m
2. zář 2015

@milujicimamina 4 dny po ovulaci jsem asi taky, ale testovat budu až tak příští týden v pátek. Dřív nechci, nejsem moc lovec duchů, pak z toho má člověk jen nervy ;)

dvamy
2. zář 2015

Tak dnes jsem konečně viděla srdíčko 😊 těch 14 dni bylo nekonečných!

nada003
2. zář 2015

@dvamy bahuželam ty

marketaaaaa
2. zář 2015

@dvamy jeee gratuluji 🙂

touskl90
3. zář 2015

Ahojky taky se přidávám se svým příspěvkem.... fotka asi nebude moc kvalitní... ale prosim o Váš názor... 😕

g_m
3. zář 2015

@touskl90 Tady není co názorovat... Gratuluju!!! 🙂

touskl90
3. zář 2015

@g_m moc děkuji 🙂 takže myslím že dnes bude vhodné zavolat na gyndu...

pekkaa
3. zář 2015

@touskl90 gratuluji! 😉

pekkaa
3. zář 2015

@touskl90 urcite zavolej. i kdyz si myslim, ze te objednaji az na pozdeji, aby bylo s jistotou neco videt. kazdopadne tam zavolej a oni ti reknou jak to udelate 🙂

touskl90
3. zář 2015

Tak jsem volala a mám dorazit zítra v 7:30 ptal se i na poslední ms a dle toho řekl že se mám zítra dostavit...

keny123
3. zář 2015

@maikkynna na strance 102 a 103 jem ted četla tvé příspěvky jak si dopadla ??jsi těhu?

keny123
3. zář 2015

@svlocka jak si dopadla s tim duchem na strance 102?

keny123
3. zář 2015

@jamaica55 to je pepino?ten jsem dělala dneska a sněho bílo...i dr max..ale tak my jedem první pokus takže zázraky nečekám 😀

michaelalala
4. zář 2015

Mile damy, testuji uz 3 dnem, dnes by mela dorazit ms.Rada bych znala vase nazory 🙂 Tady jsou testiky, ten spodni je z dnesniho rana.. Co si o tom myslite? 🙂

tehulka1167
4. zář 2015

@michaelalala vypadá to nadějně 🙂

88martina88
4. zář 2015

@michaelalala že už asi nedorazí 🙂

mmaiuska
4. zář 2015

@michaelalala: takhle to začalo i u nás, také cca po 3.dni od nedostavení se MS. Nyní jsme 23tt 🙂 držím palce!

iveta93
4. zář 2015

@michaelalala To vypadá slibně. 🙂 Přeji ať jen sílí. 😉

michaelalala
4. zář 2015

Tyblaho, tenhle mesic byl tak stresovej a styku mene nez obvykle.. 🙂 To by k nam ten prcek vazne moc chtel 🙂 nejak si to nechci pripustit, porad mam bolesti jako kdyby mela dorazit.. Je to normalni? 🙂 Nejsem moc zkusena, tak snad nevadi, ze takhle vyzvidam 🙂

mmaiuska
4. zář 2015

@michaelalala: Mě bolelo v podbřišku jako při ,,příchodu" MS několik dní. Poté mi bylo vysvětleno že je to tím, že se mrňousek uhnizďuje a děloha pomaličku ,,roztahuje". Dokud ale lékař nepotvrdí, měj raději chladnou hlavu, ano? 🙂 Také jsem byla upozorněna, že do konce 1.trimestru se může stát cokoliv. Naštěstí bylo vše naprosto OK a přeji Ti totéž 🙂

iveta93
4. zář 2015

Hele nám se taky povedlo až když jsme neměli tolik sexu. Mě trvalo snad do 14 týdne než jsem tomu uvěřila. 🙂 A obavy budou až do porodu nejdřív ať už je konec prvního trimestru kvůli riziku potratu. Potom ať už je ten týden kdy by bylo schopné přežít předčasný porod. Hlavně si teď odpočiň na nic moc nemysli a hlavně se vyhýbej obloukem diskuzím kde se řeší potraty apod. 😉

michaelalala
4. zář 2015

Holky udelaly jste mi radost 🙂 samozrejme vim, ze stat se muze cokoliv.. jsem ode dneska do nedele v praci, prihlouply usmev v obliceji, porad si zpivam.. 🙂 takova mensi euforie 😀 jen furt litam na zachod kontrolovat intimku, to me na chvilku schladi vzdycky, a.kdyz je cista, muj usmev naskakuje znovu a znovu 😀

mmaiuska
4. zář 2015

@michaelalala: Neboj, ten ,,debilní" úsměv Ti vydrží ještě hoodně dlouho. I já se usmívám jako magor když se malá lomozí v pupíku 😀 😀

mimidaniela
4. zář 2015

Co vy na to

tehulka1167
4. zář 2015

@mimidaniela těhule 🙂

michaelalala
4. zář 2015

@mmaiuska To musi byt nadherny pocit, toho malyho prdolku uz citit v brisku 🙂

mmaiuska
4. zář 2015

michaelalala: jsem ve 23tt a přes den dobrý, horší je to, když Tě to vzbudí a Ty chceš ještě chrupat. 😀 ale i tak, je to fajn vědět, že je malá v pořádku a dává o sobě vědět. Sem tam už hodně silně 😀 a taky se dočkáš, vše má svůj čas 🙂

michaelalala
4. zář 2015

@mmaiuska Jee to verim, ze musi byt sranda, kdyz te kope v noci 🙂 ja si vubec nedokazu predstavit, jake to je,.kdyz kope.. Uz se nemuzu dockat, az to take ucitim 🙂 kez by to bylo uz za nedlouho 🙂

michaelalala
4. zář 2015

Jeste otazka, jak je to s bt? Ve stredu byla 36.8, ctvrtek 37.0 a.dnes take 37.0.. Je to v poradku? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru