Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
26. pro 2015

@515ka ano ano měla a bohužel s toho bylo potom biochemické těhotenství ☹ jinak já jsem to už taky kolikrát chtěla vzdát,ale manžel chce miminko a věří tomu,že se povede tak proto to nevzdávám 🙂 kdyby tomu už ani jeden z nás nevěřil tak bych to už dávno vzdala 🙂

515ka
26. pro 2015

@juliemichal to je nejdůležitější...hlavně podpora partnera 🙂

juliemichal
26. pro 2015

@milujicimamina zlatíčko já taky nemůžu usnout a stále na to musím myslet až je mi s toho špatně ☹ mám fakt hodně velké obavy ☹ už mě to nebaví a nejraději bych jsem se na vše vykašlala.... ale manžílek mě drží v naději,že se to fakt jednou povede 🙂 dnešního dušíka viděl i můj manžel a taky má mamka 🙂 ale já tomu přestávám věřit a fakt mám s toho strach ☹ ale od dnešního večera zase nasazuji utrogestan,aby to zase neodešlo...

juliemichal
26. pro 2015

@515ka přesně tak to je 🙂 no a když to zase odejde tak od ledna jdu do práce a možná někdy se to povede znova a bude to to pravé 🙂

milujicimamina
26. pro 2015

@juliemichal třeba budeš prijemne překvapena ;)

juliemichal
26. pro 2015

@milujicimamina no to bych mohla být,ale bojím bojím,že to je zase planá naděje ☹

milujicimamina
26. pro 2015

@juliemichal taky no uvidíme

juliemichal
26. pro 2015

@milujicimamina v kolik si zítra budeš dělat testík? 🙂

milujicimamina
26. pro 2015

@juliemichal je v stanu hned ještě se utesuji ze max ukazuje později

milujicimamina
26. pro 2015

@juliemichal jak vstanu

juliemichal
26. pro 2015

@milujicimamina přesně tak to ukazuje 🙂 tak se budu těšit na tvůj testík 🙂 já se zase obávám,že ráno na testíku nebudu mít nic ☹

arielka222
28. pro 2015

Holky tak jsme se z testu // radovali předčasne. Mimisek se nám v 5+1 neudržel a přesne na štědrý den jsme skončili na pohotovosti aby nám potvrdili ze je fuč :( tak snad se zadaří na podruhé? Nevíte jestli mužeme zkoušet hned a nebo měsíc počkat?

effka84
28. pro 2015

@arielka222 měla jsem to tak taky, pokud bylo vše přirozeně bez revize, tak můžete hned. Nám se povedlo hned druhý mesic😉 přeju hodně štěstí🙂

arielka222
28. pro 2015

@effka84 bez revize naštěstí, jen zítra jdu ještě má krev aby bylo hcg úplne na nule. Takže počkat do prvni menstruace a pak zkusit? Každý totiž tvrdi něco jiného. To máš štěstí, ja se ted už úplne bojim aby to nedopadlo stejne zase :(

effka84
28. pro 2015

@arielka222 já bych ani nečekala😉 určo to budev pohodě

arielka222
28. pro 2015

@effka84 Děkuji snad ano. Počkám ještě do příštího týdne, ještě sem z toho dost smutna a pak se na to vrhneme 🙂

mercedesse
28. pro 2015

@arielka222 počkej do první ms a pak můžete, já byla i na revizi a přestože v nemocnici tvrdili čekat 3-6 měsíců, tak moje dr. říkala v žádným případě. Počkat na ms a hup na to a na druhej pokus jsem byla v tom. To čekání je nesmysl.

sobtik1986
29. pro 2015

@arielka222 měla jsem to stejně v září brala jsem to jako opožděnou ms takže žádnou pauzu jsme nedělali a dnes jsem 7+5 a příští pondělí jdu na potvrzení srdíčka tak snad to bude ok. Držím palečky aby se brzy zadařilo 🙂

lajla
29. pro 2015

@arielka222 bez revize se můžeš začít snažit hned!!! Tak hodně štěstícka🙂

arielka222
29. pro 2015

@sobtik1986 jeee tak to moc gratuluji a drzim palce at je vse ok. Já dneska byla na krev aby se zkontrolovaly hcg jestli jsou nulove. Dr říkala že to bylo biochemicke těhotenství a ze můžeme po další MS hned zkoušet. Ale ja počkám asi na výsledky ty krve a pak hned na to hupsnem 🙂

arielka222
29. pro 2015

@lajla doufám jen ze se zadaří hned. Tohle bylo taky na první stouch ale nedopadlo no...tak snad to teď bude ok 🙂

luccccccc
29. pro 2015

Myslíte, že už je to jasné? takto vyšel čtvrtý test, první byl tedy včera slabší... dnes je 4.den vynechaná MS..... Doktorka má volno, na krev budu muset až příští týden, ale jsem nervózní.....

luccccccc
29. pro 2015

pardon spatná fotka, tato je správná

raduska81
29. pro 2015

Ahoj holky potřebují poradit,dnes ráno jsem testla a nevím no ..

macekv
29. pro 2015

@raduska81 vidim ze mas mamatest, mam je taky, delaji falesne duchy, mam dve deti a cekame treti snad 🙂 a minuly mesic jsem mela to co ty a po tydennim spozdeni prisla ms, a hcg v krvi neprokazano, takze s duchama koncim! Prikladam svoje, posledni dva z dneska

nat
29. pro 2015

@raduska81 jsem si jista ze je to tam 🙂

puutalo
29. pro 2015

@raduska81 Něco tam je. Počkej 2 dny a udělej si nový test.

macekv
29. pro 2015
raduska81
29. pro 2015

Děkuji holky,no uvidíme mám ještě 7 dni do MS..

alfousina
29. pro 2015

@macekv to vypadá super...Gratuluji.🌹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru