Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

te_reza
17. črc 2015

@xxx92xxx Já bych ho teda považovala za negativní ...

mimi1004
17. črc 2015

@xxx92xxx Já tam vidím ducha. Ten postupem času negativní nebude...

mike2015
17. črc 2015

@xxx92xxx Možná těmi vitamíny jsi si nabudila tělo, že opravdu stačila pověstná ,,kapička lásky,,. Každopádně dušík to není, já tam vidím slabší čárku, takže bych se radovala 🙂

miren
17. črc 2015

ja to mela stejne a za chvili rodim🙂 nikdy jsem nemela silny prouzek ale jen ducha

xxx92xxx
17. črc 2015

Dekujii... Budu testovat dal a uvidim, radovat.. Na jednu stranu jo, ale na druhou strani to neni v planu a nejak mi(nam) to nehraje do not.. 🙂) podam potom dalsi info jal to dopadlo..

mike2015
17. črc 2015

@xxx92xxx jéé co bych za to dala teď vidět aspoň toho dušíka 🙂 Uvidíte 🙂 Jasný podej ;)

xxx92xxx
17. črc 2015

Ale to vis ze bych byla ráda.. Jem je to moc brzo... 😀

mike2015
17. črc 2015

@xxx92xxx Jako myslíš kvůli věku ? Kolik ti je ? Nebo, že jste spolu brzo ? Věřím, že nebudeš litovat 🙂

xxx92xxx
17. črc 2015

Ne je mi 23 a jsme spolu dva roky, alw bydleni a takov nemame vyreseny.. Jsou to jen malickosti da se rict... 🙂

mike2015
17. črc 2015

@xxx92xxx Na to je ještě spousta času vše potřebně zařídit 🙂 minimálne 8 měsíců, to se stihnout dá 😀 Taky jsem ročník 92 🙂 Přeju ti hodně štěstí ať už to dopadne jakkoli a hlavně v klídku 🙂

sobtik1986
17. črc 2015

@xxx92xxx a byl v limitu? jinak čárku vidím tak snad bude sílit a bude to ok

xxx92xxx
17. črc 2015

Rekla bych ze jo nejak sem cas nekontrolovala hlavne jsem si to moc neprohlizela az pak a videla jsem ji... A uz sem si myslela ze jsem z toho tak vystresovana ze ji vidim jen ja.. Alw asi ne kdyz ji vidite i vy... Koupim dasi testy a uvidim..MS porad nikde a je to ptaky vynechany den...

misimisi
17. črc 2015

@xxx92xxx Tak asi to tak bude, no, 5 dní už je dost... Snad tě to bude těšit, je to sice šok, když to člověk nemá ještě v plánu, ale to by pak člověk třeba čekal až do smrti, než bude ten správný okamžik. Naše první holčička taky nebyla plánovaná, ale je moooc milovaná 😉 Hlavně, ať to přítel vezme v dobrém a zodpovědně. Kolik vám je roků, jestli se smím optat? 😉 Přeji hodně štěstí.

xxx92xxx
17. črc 2015

Je me 23 uz jsem psala, pritelovi je 26. U nej strach nemam ze by to nevzal zodpovědně o miminku mluvi snad vic jak ja :D jen jsme to planoval tak za rok no.. A bolest jak pred ocekavanou MS je taky v poradku?

te_reza
17. črc 2015

@xxx92xxx Bolest na ms sem měla taky, 7. den po vynechání ms jsem měla jasně pozitivní test

bbvcelka
17. črc 2015

@naxii naxi ahooj prosim tě vkolikátý den od ovu jsi měla dušíka?Já jsem 8 den a mám o chlup výraznější a snad i mám stejný těhu test...z globusu..

misimisi
17. črc 2015

@xxx92xxx Podbřišek pobolívává zhruba stejně jako před MS, roztahuje se děloha, popř. se vajíčko zahnizďuje, takže to moc nenapoví, jestli je to před MS nebo zahnizďování....

naxii
17. črc 2015

@bbvcelka ja jsem prave ten mesic ovu nesledovala, test je super 🙂 asi nejcitlivejsi co jsem kdy mela 🙂

naxii
17. črc 2015

@misimisi mmch jsem ho delala z vecerni moci cca 4 dny pred MS

bbvcelka
17. črc 2015

@naxii jo to máš pravdu..kam se bere mamatest...tak snad to bude tak úspěšné jako u tebe 😉

naxii
17. črc 2015

@bbvcelka nooo na tom jsem lovila ducha jen proti svetlu.. Po uscnuti ani prd 🙂))

bbvcelka
17. črc 2015

@naxii přesněě..

xxx92xxx
18. črc 2015

Tak nevim holky carka nesili a dnes se dostavila MS.. Tak to asi nic neni ze?

svlocka
3. srp 2015

Ovu test,muze ukazat tehu?boli me prsa uz ctyri dny a nejvic vecer ted jsem 12dpo.

alkuska
3. srp 2015

@svlocka Prý může, ale u mě to nefungovalo, schválně jsem to zkoušela už když jsem si byla jistá že jsem těhotná. Byl pořád negativní. Proč nezkusíš těhu test? Já už jsem měla 12DPO slabou čárku.

svlocka
3. srp 2015

Nemam mela jsem ovu asi pockam do ms at nejsem sklamana :(

alkuska
3. srp 2015

@svlocka Tak držím palce, třeba ti ten ovu ukazuje dobře, co já vím 🙂

svlocka
3. srp 2015

Takhle mi jdou spodni dnes sili?

petiiiska
3. srp 2015

@svlocka Krásně sílí ;)

svlocka
3. srp 2015

@petiiiska myslis?pokud to neprijde udelam tehu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru