Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

michvlkova
15. led 2015

@shynne juknu jeste dneska do centralni lekarny a uvidim. Kdyz jsem sla do jedne lekarny u nas tak mi pani rekla jee ja ho zrovna prodala 😀 jaka nahoda, ze....

naxii
15. led 2015

Ahojky defčátka, předevčírem jsem testovala večer, nějak MS nedorazila - měla kolem víkendu ale na testu mám dušíka, neměli jste ho taky na testu Dr. Max?

themis
15. led 2015

Přeji všem krásné odpoledne 🙂 Prosím o radu. Považuje se toto za pozitivní těhotenský test (test od Dr. Maxe)? Jsem 35. DC, 13. DPO a 2 dny mešká MS.

andysebesta
15. led 2015

Taktez krasne odpoledne, asi neni nad cim vahat.......pozitivni vysledek 🙂 🙂 🙂 🙂 .Gratuluju!!!Sice nerozumim zkratkam DC a DPO, ale sila carky zavisi na hladine hCG.Takze treba za dva, tri dny zkus dalsi testik, at vidis jak carka sily 🙂 😉

naxii
15. led 2015

@themis Já ych řekla ano 🙂 gratuluji potichu 🙂

kstablova
15. led 2015

@themis ten je jasný jak facka 😉 😉 😉 😉 . gratulace.

themis
15. led 2015

Super, děkuju 🙂 Příznaky nazančující těhotenství mám taky, tak to snad dojde ke zdárnému konci (nebo spíš začátku) 🙂

veveruska8
15. led 2015

@themis gratuluji. Mam radost videt tady krasne pozitivni tt. At sili 😉

l_ora
15. led 2015

Zitra bych mela dostat MS. Da se tohle povazovat uz za pozitivni? Carka je mnohem silnejsi nez pred par dny.

ronyx
15. led 2015

@l_ora No tohle je 100% krásně pozitivní test,není nad čím přemýšlet,gratuluju 😉

l_ora
15. led 2015

@ronyx dekuji, porad tomu nejak nemuzu uverit, ze to konecne vyslo 🙂 tak se budu potichu radovat at to klapne. A tobe taky moc gratuluji 🙂

dixxie
19. led 2015

ahoj, nevím, zda patřím do této diskuze. Jsem asi 26. den po oplodnění a testy mi v sobotu ukazovaly krásné dvě čárky. Ale v neděli jsem začala krvácet jako bych měla normálně menstruaci. Bolesti velmi mírné. Gynekoložka mi zítra nabere krev a uvidí se, zda HCG vzrostlo, bylo v sobotu 1536. Mám strach, jestli nepotrácím, udělala jsem si test dnes a stále pěkné čárky. Myslíte, že má cenu si ho dělat ještě ráno, abych kdyžtak byla připravena na to, co se dozvím odpoledne z krevních testů? Myslíte, že ráno by byla čárka slabší v případě, že bych potrácela... ach jo, jsou to nervy...

konikcz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adrianka1712
19. led 2015

@l_ora mala som to skoro rovnaké a dnes mi doma behá 1,5ročná dcerka 🙂 gratulujem 🙂

nynus
19. led 2015

@l_ora jojo je krasna tak at sili jeste vic a mrcha urco nedojde 🙂

nynus
19. led 2015

@themis stopro tehulka gratuluji

kvakuska
20. led 2015

@dixxie další test si nedělej, i kdyby těhotenství skončilo, tak HCG budeš mít v krvi ještě několik dnů až týdnů, takže z toho nic nepoznáš 😠 ... držím palce 🙂

barunka881
20. led 2015
barunka881
20. led 2015

Prosim co si o tom myslite? Dnes dva dny opozdena menzes .cyklus mam 22 dnu.na obouch testech je duch

jaja01k
20. led 2015

@barunka881 Ani na jednom bohužel nic nevidím.

ronyx
20. led 2015

@barunka881 Tak na tom prvním testu nevidím vůbec nic,na tom druhém mooooožá něco,malinký stín,ale to může být i tou hodně nekvalitní rozmazanou fotkou 😒 Takže já fakt nevím.Počkej 2 dny a zkus testovat znova.Pokud byl na testu duch,tak za 2 dny už by měl být vidět docela hezky

dixxie
20. led 2015

Ahoj, tak bohužel u mě to nedopadlo ☹

terkakerka
20. led 2015

@dixxie je to smutné,ale to už je život... jsem na tom byla stejně... skoro měsíc jsem po kyretáži, momentálně mám mrchu a pak se budem snažit dále 😉

dixxie
20. led 2015

@terkakerka tak moc držím palce! 🙂 já doufám, že se té kyretáži vyhnu a vše se samo srovná... no, uvidím ve čtvrtek, jak se to bude jevit na ultrazvuku...

mikulilinka
21. led 2015

@michvlkova dr.max by ho meli mít

l_ora
21. led 2015

@michvlkova ahoj,tak jak to s tebou vypada? Ja jdu zitra k dr.tak uvidime jestli uz bude neco videt. 🙂

deathy
21. led 2015

@barunka881
Na tom prvním nevidím vůbec nic, na tom druhém... jakože fakt duch... ale teda oči bych si vykoukala. Zkoušej za pár dní znovu.
Já třeba první pozitivní test měla hezky vidět, dělala jsem večer. A jelikož jsem se bála, jestli je to fakt pravda.. tak jsem ob den dělala další... ráno. A ty byly vždycky slabší než ten první dělaný večer. Ale prostě i když slabě, tak pozitivní byly 🙂
Držím palce

michvlkova
22. led 2015

@l_ora Ahoojky, já jdu na kontrolu až v po 26.1. v 7.hodin.. dr mě dřív vidět nechtěla 🙂
Tak držím palce na dnešní kontrole at jste v pohodě a v pořáááádku 🙂

shynne
22. led 2015

@michvlkova ahojky,tak co testík digi,kupovala si?já jdu také v pondělí na první prohlídku,tak si budem držet pěsti 🙂 😵

michvlkova
22. led 2015

@shynne Jo jo nakonec jsem sehnala ale musela jsem si ho objednat v naší centrální lékárně 🙂 Ale tak naštěstí vše pozitivní 😀 v po na kontrolu tak uvidíme to bych měla být nějak 5+3 tak snad bude něco vidět.. Tak to ti v pondělí budu také držet palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru