Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 jenže já to nevydržela testovat obden, byla jsem jak šílená 😀 dokud jsem neviděla pořádnou dálnici 😀

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 právě vrchní je z neděle a spodní z dneška, jak uschnul, tak mi přijde slabší no :( navíc včera se mi zdá, že byl silnější ale to zase byla první ranní dneska až druhá :-/ radši už to zkoumat nebudu a počkám na odpoledne na dr.

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 když bude všechno ok tak budu taky testovat jak magor aby byla dálnice :D akorát nevím do maxe už se nedostanu asi :-/ jako na fotce to není vidět ale naživo je silnější

monishkam
6. zář 2016

@lulinenka16 ten dole je silnejsi, ta carka je plnejsi. Taky jsem to tak zkoumala. Uvidis zitra. A nebo vecer dve hodky nepij, otestuj a porovnej se vcerejsim. Je to dobre, uvidis 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@monishkam zítra budu určitě zase testovat :d to já se znám, to nevydržím ob den :D. Uvidíme u dr. Sice je ještě moc brzo ale kvůli práci tam musím. děkuju za uklidnění 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 Já když neměla možnost dr.Maxe, tak jsem koupila bud proužek comfort, pak woman secret, ten byl hodně dobrý, taky proužek a pak pepino, ten jsem chtěla proužek, ale omylem.jsem.koupila v plastu, ale taky nebyl nejhorší, ale byl slabší. Pak nakonec clear nlue a ještě 10 cítil. Benu , ten taky dobrý 🙂 jen mamatest jsem nekupovala, holky tady na nej nadávaly, že dělá falešné duchy. koupila jsem u nás v tetě VitalX a to taky nic moc, prý je to přebal mamatestu.☹ co vy tam máte za lékárnu?

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 právě taky tetu :d z tama sem měla druhé Vital X nikdy sem tam nic neměla až teď kdy mám i na ostatních takže já si na ně moc stěžovat nemůžu 🙂 popřípadě skočím pro ně no anebo zkusím lékárnu ale myslím, že tam budou jenom mamatesty. ještě mám z tety Intimed ale to je 25 tož tam to bude ještě slabší :-/

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 no tu 25 jsem taky nechtěně vzala v tetě, ten jak pises myslím, ze to byl. Ten jsem zkoušela a taky byla slabši , byl dělaný v den oček.ms poslu ti foto.🙂.ted nevím jestli jsem se tě ptala, ty cekas ms nebo už mesiáš nějaký den?

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 to je ta 25 citl.

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 já mám strašně nepravidelné cykly co sme se začaly snažit, jedniu 40 pak 50 a jednou nic až na druhý termín 🙂 takže u mě těžko říct kolik je zpoždění 🙂 sem 47 DC. fúha teď se mi dost těžce navalilo 😀

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 páni na tož že je to 25 a je to v den MS tak je to nádherná čárka🙂 já už chci taky dálnice 🙂

06lienocka
6. zář 2016

@lulinenka16 jasné

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 a ovulku sis nehlidala? Já používala ovulacni testy a věděla jsem přesně kdy byla, takže jsme šli na jisto 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 no a mě se zdála slabá 😀

lentilka1990
6. zář 2016

Ahoj holky, dnes mám 16 dní zpoždění tak jsem si zkusila udělat zase test a tentokrát mi to poprvé něco ukázalo teda myslím. Co řikáte je tam dušík?

laura1972
6. zář 2016

@lentilka1990 tohle už neni dušík, ale pěkná čárka 🙂 gratuluji 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 nehlídala, mě ty testy přišly pořád moc slabé tak sem se na to vykašlala 🙂 ake podle hlenu bych tipla tak 14-15 DPO ale to je můj odhad a kdoví jak přesný 🙂 mě přijde že mám hlen furt 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@lentilka1990 taky bych řekla,že už je to pěkná čárečka 🙂 gratuluju 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 tak mě teda ukazovali dobře. Můžeš kouknout na můj blog, mám tam všechno , ovulacni, tehotenske, vsechno jsme s přítelem pečlivě nafotili a popsali , no dva maniaci 😀

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 už sem se dívala 🙂 hezká památka 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 děkuji, hlavně aby to po čase nevybledlo v tom rámečku

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 hlavní je, že si VY DVA pamatujete jaké ty testy byly 🙂 tohle už je jenom detail 🙂🙂

nazka
6. zář 2016

@lentilka1990 tohle má do ducha daleko 🙂 moc gratuluji!

simi1510
6. zář 2016

@lucky22 držte se!!!

katka_999
6. zář 2016

Ahoj holky, muzu se zeptat, vidite tam neco? Dnes jsem 28DC a ovulace byla ca 16 DC.

nazka
6. zář 2016

@katka_999 nevidím nic :(

katka_999
6. zář 2016

Jeste jedna

dyslovka
6. zář 2016

@katka_999 : kdyz si tu fotku zvetsim, tak tam pido ducha vidim, ale je to mama test a ten mi falesne ukazal, takze jim neverim, zkus jiny test za dva tri dny

tesarovani
6. zář 2016

@katka_999 pidi stín vidím..

katka_999
6. zář 2016

@dyslovka Diky. Neni to mamatest, ale Cemio. Manzel prave taky neco vidi. Zkusim spis Maxe zitra. Jde mi o to, ze bych pri pozitivnim testu mela co nejdriv nasadit leky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru