Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

chupetka1
20. říj 2014

Ahoj holky potrebuju poradit vidite tam neco? Udavam jsem po ms,boli me prsa a podbrisek a minuly mesic sem brala antk...tt pepino dnes rano

ehh
21. říj 2014

@chupetka1 ne nevidím nic

ninikry
21. říj 2014

@chupetka1 ee nevidim

alubif
21. říj 2014

Nic nevidím.

linee
21. říj 2014

@chupetka1 mne se zda, ze tam vidim slabulilinkou carku...

happylenulka
21. říj 2014

@chupetka1 zkus to za dva, čtyři dny

nicol22
21. říj 2014

@chupetka1 Taky mám asi halucinace ale vidím

lafule89
21. říj 2014

něco tam je

aqua12
21. říj 2014

Ahoj holky. Potřebuji poradit...jak to vidíte??? Mám už 4 dny zpoždění s ms. Děkuji

lendulos
21. říj 2014

Duch tam je, zkus za pár dní znovu 🙂

dejavuska
21. říj 2014

@aqua12 Vidim to,urcite to bude 🙂

nonacek
21. říj 2014

@aqua12 holka ... je to tam,tak ti přeji jen ať sili..a sili.... hodně štěstí ti přeji jee co bych za takovy tt dala Já.

nonacek
21. říj 2014

@chupetka1 něco tam je,ale ještě s radosti počekej,ale verim tiše , že je a bude pozitivní,držím palce✌

nikkol2
22. říj 2014

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, po jaké době fotíte ty testy? Já když dodržuji návod, tak po jedné minutě na něm není nic vidět, ale po třech se tam rýsuje druhá čárka. V návodu píši, že po 5 minutách nemám už test odečítat. Tak nevím.

janad88
23. říj 2014

@ejmisek tak bohuzel nic...misto toho cysta na levem vajecniku ☹

aqua12
25. říj 2014

Tak z toho asi nic nebude ☹ po 8 dnech od vynechání ms a nekolika slabsich carkach na testu, jsem to dnes asi dostala ☹ ☹ ☹

ninikry
25. říj 2014

@aqua12 nebud smutna, priste to vyjde uvidis

lafule89
26. říj 2014

Co myslite? MS mam dostat az zitra.... ovu byla nekdy 14 dni zpatky... nejsem si jista co si o tom myslet

luciebx
26. říj 2014

@lafule89 ja vidim 😵 😵 ted jen aby silila

stepankakv
26. říj 2014

@lafule89 taky Vidim 🙂

evulina77
26. říj 2014

@lafule89 raději si nic nemysli a čekej. Jestli byla ovulace opravdu před 14-ti dny, tak je to dost slabý test. Ale ovulace mohla být i později. Prostě čas ukáže, ale držím pěsti...

romca13
26. říj 2014

@lafule89 je tam 🙂

radkafeil
26. říj 2014

Ahojki, mě se včera ukázal takový duch a pak zmizel... jsem dneska 41den od poslední MS na testech jinak nic 😒 tak nevim. Břicho mě bolí, nafouklá jsem. Ovulace nevím jestli proběhla, ale 2týdny zpět mě bolel pravý vaječník. A poslední MS jsem měla 16.září posunuto o dva dny pomocí Norethisteron kvůli dovolené :/

nonacek
26. říj 2014

@aqua12 ahoooooooj,je tam, GRATULUJI✌✌✌✌✌✌👍👍👍👍

nonacek
26. říj 2014

@chupetka1 Ahojky tak Já tam neco Vidim,,,,,,,,, ale upozorňuji,že Já u svého tt vždy něco Vidim...😀😀😀😀😀.... a pak to dostanu😈 no sugesce funguje... držím palce ať je pozitivní

nonacek
26. říj 2014

@lafule89 Vidim........ je tam......hlavně Ať sili✌✌✌✌✌

terkakerka
26. říj 2014

nerada bych kazila radost, ale přijde mi ten testík už hodně po limitu (hnědá čárka)... a to mi skoro vždy ukázalo ducha :( ale ráda bych se mýlila.... 😉

aqua12
27. říj 2014

Ahoj holky...tak zatím snad neni jeste nic ztraceno 🙂 ms to nebyla, bylo to jen silnejsi spineni. Vcera mne na digitálnim testu prekvapilo toto zjevení 🙂 Dneska jsem byla na preventivni prohlidce a na odberu krve. Tak dneska odpoledne budou výsledky. Tak snad to dopadne dobre 🙂

lafule89
27. říj 2014

@aqua12 drzim pesti 🙂, taky uvazuju, ze si ho koupim 🙂 pak ale musím přijít co který číslo znamená 😀.

dejavuska
27. říj 2014

@aqua12 To jsem zvedava,drzim moc palecky!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru