Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zdraji
11. říj 2015

Moc děkuji,tak uvidíme🙂zvedly jste mi náladu🙂

nikpn
11. říj 2015

@milujicimamina to je hrozny nevedet na cem jsme :(

nikpn
11. říj 2015

@bluekobylka ano, zajdu kdyz bude testik jeste pozitivni 🙂 ale pockam asi dyl 🙂

tmp11
11. říj 2015

@mercedesse no píšu z mob tak se omlouvam... Hlavní je že to šlo pochopit...

berut
11. říj 2015

@romelia test mas dneska krasnej, parada! 👍🏻 Tak bezva, ja uz si rikala, vsude sem vycetla vetsi spavost a ja mam opacnej problem, lehke spani a staci mi 6-7 hodin a rano se citim odpocata.. Jo a taky plet mam jak pubertak, jako nikdy nebyla ukazkova, ale ted to je teda des...

@majaaa82 nestresuj se, carka je krasna a kazde muze stoupat hcg jinak. Ja dnes zkousela po vcerejsi carce taky, zamerne test jine znacky. A carka mi prijde silnejsi, ne tolik vyrazna, ale tim se netrapim. (Spodni vcera, horni dnes). Holt kazda jsme jina a nemuzeme cekat hned druhy den dalnici 😉

milujicimamina
11. říj 2015

@nikpn je,já zacla malinko špinit hnědé,takže u mě vyřešené

nikpn
11. říj 2015

@milujicimamina co to znamena?😲

volfici
11. říj 2015

@milujicimamina ahojky, mě dnes ráno dorazila MS 😒 takže jedu zase od nuly...

semisovamys
11. říj 2015

Holky, tak jsem tu zase..v týdnu jsem postovala své testíky, vypadaly celkem slibně... Ale dneska jsem začala krvácet (měla jsem to dostat v úterý 6.9.) ... S manželem jsme byli štastní, rptože nám přišlo že čárka od prvního testu postupně zesiluje.. Přidávám foto, nejspodnější test je z pátečního rána... Můžu být i přes krvácení těhotná? Nebo je to mimoděložní těhu? Jsem bezradná ☹ ☹ ☹

padly_andel
11. říj 2015

@semisovamys Prý můžeš mít i tři měsíce MS a přesto být těhotná, čárka byla krásná! Hodně odpočívej a jestli ti dá dr něco proti krvácení třeba? Může to být nějaká cévka třeba.

juliemichal
11. říj 2015

ahoj holky můžu k Vám?dnes mám zpoždění 2-5 dnů a na dnešním testíku toto,nemyslíte si,že je to hodně málo?anebo může být dušík takový? 🙂 děkuji

semisovamys
11. říj 2015

@padly_andel Děkuji za odpověď 🙂 . U provního těhu jsem právě přestala mít měsíčky ihned, tak ted vůbec nevím ☹ Zítra ráno tedy zajdu k mudr.... Kéž by to bylo vše ok ☹ ☹

bublinka20
11. říj 2015

Já tam nic nevidím :(

tmp11
11. říj 2015

@semisovamys no nevim co říct.... Testuj i při menzes ať víš, jestli se čárka ztrácí a nebo sílí... Držím pěsti.. Třeba máš jenom menzes ale těhotná zustaneš..

tmp11
11. říj 2015

@juliemichal taky tam nic nevidím... Na fotce je to vidět míň než skutečně. Tak testuj dal... Buď bude sílit a nebo ne...

juliemichal
11. říj 2015

@bublinka20 tak to je škoda,ale je pravda,že na tak roztáhlé fotce skoro vůbec nic nevidím,ale na mém blogu je vidět pěkně.je to divné ☹

juliemichal
11. říj 2015

@tmp11 no já se právě divím,že na mém blogu jde vidět pěkně dušík,ale tady na té roztáhlé fotce skoro vůbec nic ☹

semisovamys
11. říj 2015

@tmp11 Tak jsemsi udělala test...Druhá čárka tam vůbec není.. ☹ ☹ Předpokládám tedy, že jsem takhle na začátku asi potratila.... Co myslíš, mám chodit v pondělí k MUDr... nebo není potřeba? Nemůže tam nic zůstat...? ☹

berut
11. říj 2015

@juliemichal ja tam bohuzel nic nevidim 😒

@semisovamys 6/9 nebo 6/10? Kazdopadne k doktorce bych sla v kazdem pripade! Nestresuj se, muze to neco znamenat, ale taky myslim, ze nemusi. Kazde telo je fakt jine a kazde se s tim jinak "popere". Hlavne si nedelej starosti a nenervuj se, chapu, ze to moc dobre nejde, ale stres ti rozhodne neprospeje. Drzim palecky at je to v poradku 😔

semisovamys
11. říj 2015

@berut Ježíš já to zvorala, 6.10. samozřejmě 🤐

Děkuji moc za povzbudivá slova... zítra tam tedy půjdu... 😉 ☹

berut
11. říj 2015

@semisovamys To urcite bez-tim nic nezkazis, min ti vezme krev a udela testy, ktere jsou presnejsi. A je sposusta holek co mely normalne cyklus a pritom byly tehule. Ja mela na testu naznak carky az vcera, 10 dni po ocekavani MS.. Nestresuj se tim a nemysli na to, zitra ti dr rekne vic. 😉

tmp11
11. říj 2015

@semisovamys zkus ještě jiný test, ale aby ta moč byla více koncentrovaná. Možná jsi byla častěji na malé a nebo hodně pila .... Nebo vadný test. Nezdá se mi, že by jsi po takových pěkných čarkách měla být bez mimi...
Zkus nejit na malou minimálně 3 hodinky a nepit.

Nebo zkus ještě ovu test, ten při těhotenství je pozitivní..

juliemichal
11. říj 2015

tady je můj včerejší ovulační test... mám asi 2-5 dnů zpoždění

nikdo17
11. říj 2015

@juliemichal ovu test by mel ale byt stejny ci silnejsi nez kontrolni carka ne? ja kdyz si delala ovu test tak druha. carka tam byla uplne pokazde

juliemichal
11. říj 2015

@nikdo17 no zlatíčko já jsem právě takovou čárku měla i jak mi to ukázalo ovulaci právě silnější čárku jsem neměla.by mě zajímalo kde se zase toulá.na one step testu byl docela pěkný dušík akorát jsem si udělala pepino a tam nic... zajímavé možná mám i kvůli kontryhelového čaje zpoždění co jsem tento cyklus užívala.

tmp11
11. říj 2015

@juliemichal no ja jsem dnes 19 DC a ovulaci jsem měla podle testu 14 DC . dnes nemám na Ovu testu skoro žádnou čárku... Samo že není úplně bílí, ale tak silnou jsem neměla snad ani při vrcholu ovulace. Takže jsem fakt zvedavá jestli budeš v tom...

nikdo17
11. říj 2015

@juliemichal aha tak je to mozne ze ti to ukazalo tehu. ja tedy ovu testum neverim mo tak ani tak. kazdopadne jsem to pro urceni ovulace parkra vyzkousela a carku jsem mela prave porad. vim ze kontryhelovy caj nekomu cyklus prodluzuje a dost lidi rika ze pokud cyklus je pravidelny radej by ho kontryhelem ,,nedrazdilo,,. na druhou stranu zpozdeni 5 dni ze by bylo kontryhelem se mi nezda. zkus digi test. po takovem zpozdeni by mel ukazat co a jak

juliemichal
11. říj 2015

@tmp11 no já jsem pozitivní test měla 25.9 takže dnes bych měla být 14DPO.no co bych za to dala kdyby mi ten ovu test ukazoval těhotenství 🙂 po 40 měsících snažení ☹ jak dlouho se snažíte vy?a moc držím palečky aby to tento cyklus vyšlo ♥

@nikdo17 já si už víc cyklů dělám ovu testy a fakt silnější čárku než tady toto jsem neměla a přitom jsem tu ovulaci měla potvrzenou s tím ovu testem toho 25.9 🙂 digi jsem si dělala min cyklus a nechci se zase trápit když tam nic nebude.ještě mám one stepy tak si zítra udělám ještě jeden a uvidíme 🙂 a jak se máš vlastně ty? 🙂

nikdo17
11. říj 2015

@juliemichal jasne chapu, je fajn mit stale ,,nadeji,, ale myslim ze presne je to lepsi stejne jako ten minuly cyklus (pamatuju si na to jak jsi taky resila zda je tehu ci neni) vedet na cem clovek je nez stale jen cekat. ja teda ty nejistoty nesnasim ale kazdy je jiny🙂 ja se mam celkem dobre. zitra jdu po trech tydnech na kontrolu tak uvidim zda je vse v poradku a mimco roste jak ma

tmp11
11. říj 2015

@juliemichal my jsme měli první dítě hned napoprvé a teď se snažíme druhý cyklus... Takze pohoda.. Byla b náhoda, kdyby to šlo hned.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru