Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

esterkae
18. říj 2017

@dendule94 fakt myslis? Ja jsem na tenhle test cetla spoustu negativnich ohlasu, ze ukazoval pozitivni vysledek a nic z toho nebylo.. delala jsem k tomu jeste klasicky desitkovy test a na nem nebylo vubec nic.. tak jsem z toho zmatena..

alenkara
18. říj 2017

@esterkae Podle mě je tam 😇

dendule94
18. říj 2017

Koukam, ze tento tyden se to tu jen hemzi pozitivnimi testy 😊 jen aby to tak bylo dal a vsichni co se snazite jste za par dni taky nasli pozitivni testy u sebe 😊 drzim palecky

dendule94
18. říj 2017

@esterkae ja jsem tenhle taky delala kdyz jsem byla 9dpo a byl tam plus taky tak slaby jako u tebe a jsem delala digitalni a ukazalo se mi plus a 1-2tydny

nikynikol25
18. říj 2017

@esterkae ahoj me kolikrát ukázal falešné duchy,treba jsem za dva dny testla znovu jinou značku a nebylo s toho nic

esterkae
18. říj 2017

@nikynikol25 no, docela me i stve, ze jsem ho vubec kupovala, nemusela bych takhle spekulovat.. Ale na tom druhem desitkovem nebylo nic, takze to beru asi spis tak, ze nic..

nikynikol25
18. říj 2017

@esterkae zkus třeba za 2 dny jinou značku,pak uvidíš třeba se povedlo.Ja už tuhle značku nekupuju,dokud se na 10tce neukaze čárka tenhle už nechci.Zkus jinou značku pod proud

nikynikol25
18. říj 2017

@esterkae ja první zkusila jinou značku a pak když tam byl náznak druhé čárky,koupila jsem ten clen blue,ale bohužel se mimi neudrzelo,koukni na fotku je to skoro před 7 měsíci

nikynikol25
18. říj 2017

@esterkae tady je ještě jedna fotka kde je to vidět mnohem lépe

luciebx
18. říj 2017

@esterkae pěkný. Jen ať sílí. Testuj obden

dendule94
18. říj 2017

Holky chci se zeptat jsem uz zoufala. Neni tu nekdo z vas z Pardubic. S pritelem tu ted bydlime 3tydnem a ja tu apsolutne nikoho neznam a ani Pardubice neznam a jsem na neschopence a leze mi to na mozek. Nebo nevite nebo neznate nejaky portal kde bych nejakou kamosku nebo maminu mohla najit.? Dekuju

adnad90
18. říj 2017

@snezenka123 tak nic,dneska přišla MS ☹

dendule94
18. říj 2017

@adnad90 tak to me moc mrzi 😕

snezenka123
18. říj 2017

@adnad90 to je mi lito...

sarkakl
18. říj 2017

Tak asi opet nic. Dva dny sem spinila a dneska se rozjela ms. ☹

leana3
18. říj 2017

@dendule94 kdyz si v profilu vyplnis bydliste Pardubice, konik ti nabidne skupinu, zkus se poptat tam...

lenicka2323
18. říj 2017

Dobry vecer mamce,dneska jsem si delala test a vysel slabe pozitivni,co myslite?

dendule94
18. říj 2017

@lenicka2323 slabe? Tohle je jasne pozitivni test. Gratuluji a hodne stesti preju

lenicka2323
18. říj 2017

@dendule94 děkuju hned zítra se objednam k dr tak snad bude vse v poradku.

dendule94
18. říj 2017

@leana3 dekuju hned jsem tam napsala.

bebesacci
19. říj 2017

@lenicka2323 gratulace a přeji ať je vše tak jak ma🤰

luciebx
19. říj 2017

@lenicka2323 krásný test. A vůbec ne slabý. Jen tak dal 🎊

esterkae
19. říj 2017

Holky, dnesni test je snehobily.. Takze clearblue opravdu hazi falesne duchy jinak si to nedovedu vysvetlit.. Jsem dnes 10 dpo

vanea
19. říj 2017

@esterkae já měla clearblue pozitivní 10DPO a všechny ostatní značky testů až cca za 4 dny s viditelným duchem;) jinak pokud jsi testovala dřív než 10DPO, tak test mohl reagovat ještě na zvedlou hladinu LH, případně jsi mohla prodělat biochemko..držím palce, uvidíš co bude dál=) právě proto se nemá testovat před MS

11ester11
19. říj 2017

@dendule94 děkuji za odpověd ... jsem nervozní hrozně.. tak MS mi má přijít 11.11. -12.11. to je za dlouho ... ☹

dendule94
19. říj 2017

@11ester11 to jo. To mas jeste za hodne dlouho. Zkusila jsi testnout dnes jestli tam neco je?

11ester11
19. říj 2017

@dendule94 Ano ,, ale ne s raní moče ... byl negativní ...
jak všude čtu atd,,, tak je moc brzy .. já už tehotná jednou byla ale nikdy jsem to nějak neřešila a přišla jsem na to v 3 měsíci ,,, musím asi jenom počkat ,, nerada čekám

adnad90
19. říj 2017

@esterkae taky mi clearblue házel duchy a na jednom i krásné PLUS s nic z toho, včera přišla MS, už si tento test nikdy nekoupím

vanea
19. říj 2017

@adnad90 hele já se nechci clearblue zastávat, ale je to opravdu jeden z nejlepších testů..navíc mikro potrat se stane až v 80% otěhotnění...test to samozřejmě zmate, protože se zvedne hladina HCG...takže označí test jako pozitivní ;) akorát když to odejde, tak to už ti bohužel nepoví test, ale to, že přijde menstruace nakonec...z těchto důvodů se nemá testovat brzy, ale nejdřív v den oč.MS, protože ty potraty takto v začátku jsou opravdu velice, velice časté...a akorát to rozhodí psychiku, když se vajíčko neudrží, nebo má nějakou vadu a ty to zjistíš takto pozitivním testem/duchem.. já byla před rokem taky na prášky z toho..

adnad90
19. říj 2017

@vanea testovala jsem, když měla MS zpoždění 2 dny a clearblue prave ukazoval duchy a jednou krásné plus a jiný test citlivost 10 byl negativní. Tak jenom proto budu příště testovat nějakou levnější značkou a clearblue až na potvrzení. Na prášky z toho nejsem, snažili jsme se první měsíc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru