Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terula1
14. pro 2014

@lin18 Gratuluji ja to mela stejne na zacatku takhle slabe pak jsem sla k doktoru ten me rekl po krevnich testech tak 50 na 50 pac jsem to zjistila kratce po zahnizdeni vajicka .Tak za tri dny jsem sla znova na krev a vse se potvrdilo .Takze ti gratuluji 🙂

lin18
14. pro 2014

@terula1 dekuju, ted jsem si udelala jeste mamatest 10 a carka je jeste slabsi nez predtim na dr. Max testech...

terula1
14. pro 2014

@lin18 ja testovala jen snima zajdi si k doktoru a nech si udelat krevni testy

lin18
14. pro 2014

@terula1 asi to necham az po svatkach ted je toho hodne v praci a stejne by tam dr jeste nic nevidel

hanicka653
14. pro 2014

Prosím o radu. Mám pocit, že ten dolní test je o něc o slabší než horní? Jak se to zdá vám? Pořád nato koukám, už si připadám jako blázen 🙂 Horní je dělaný v pátek a spodní dneska. Je to test galmed comfort.

eloana
14. pro 2014

@hanicka653 ono to nechce moc sledovat...take se mi stalo, ze se mi zdal jeden test slabsi nez delany den pred....ono si zkus namocit do jedne moci treba 3 testy...nebudou uplne vsechny stejne....
je to pouze orientacni test....u toho dolniho se mi zda proste ta testacni silnejsi i nez u delaneho v patek..pak to zavadi...... take jsem z toho byla vzdy spatna, ale me vzdy vychazel neopak test vyraznerjsi z odpoleni moci nez z rani

apollonka
14. pro 2014

@hanicka653 byt tebou uz netestuji 🙂zbytecne se stresujes ..je pozitivní to je dulezite 🙂 me se zdál pak test taky slabší a vše ok 🙂

danieladaja
14. pro 2014

Ahoj, s tím bych si nedělala až takovou hlavu 🙂 J8 když testovala, tak taky jeden den čárka silnější a třeba za dva dny slabší 🙂 Nejspolehlivější test je Mamatest citlivost 10 🙂, ale nejzaručenější jsou krevní testy, jestli HCG stoupá tak jak má v rozmezí 14-ti dnů 🙂

hanicka653
14. pro 2014

@eloana
@apollonka holky děkuji je pravda, že v pátek je dělaný až dopoledne a dnes ráno. Dělala jsem před tím mamatest a ty postupně sílily.

78marcela
14. pro 2014

@hanicka653 já to taky tak měla. Vůbec nestresuj, testy slouží k tomu aby ti orientačně řekly, že jsi nebo nejsi těhotná. Taky se mi stávalo, že jsem měla jeden den slabší a jeden den silnější a pak zase slabší. Takže tohle je v pohodě.

apollonka
14. pro 2014

@hanicka653 vůbec to neres gratulka k trhu a uz netestuj a nestresuj🙂 hodně stesticka 🙂

evcann
14. pro 2014

@hanicka653 nestresuj a nesleduj, ono se to lehce rika ja vim, jsem to same :D, ale ja mela druhy test po trech dnech slabsi tak jsem byla nervni co se jako deje a tak jsem ten den sla na krev a v krvi bylo 666 jednotek a to jsem si delala Dr. Max 10 🙂

zaneta2
16. pro 2014

holky taky se přidám. myslíte že ano? včerejší a dnešní test. jinak dneska ze mě vyšla troška krve může to něco znamenat?

terkakerka
16. pro 2014

@zaneta2 tak to znamená asi to jediné.... 😀

jaja01k
16. pro 2014

@zaneta2 Myslím, že to je úplně jasné, gratuluju 🙂

sleepers
16. pro 2014

@zaneta2 gratuluju 🙂

milca111
17. pro 2014

holky ráda bych se zeptala, stalo se někomu,že na několika testech,různých značek,našel téměř neviditelné duchy? A bylo z toho těhu?

tarra27
17. pro 2014

@milca111 pokud jsou temeř neviditelné, vydrž a udelej si zítra a nejlíp pozitří znovu a to už by ten duch mel být viditelná čárka 😉

milca111
17. pro 2014

@tarra27 jj v to doufám 🙂 koupím si jich raději víc 🙂 zítra si neudělám testík určitě,protože budu po noční tak by to nebylo z ranní moči a to by ten duch asi moc neztmavnul,tak až v ten pátek a snáááád tam tedy už čárečka druhá bude a bude lepší než to co je teď

lin18
17. pro 2014

ahoj holky, tak ještě mám pokračování, asi už se můžu těšit. Fialové testy jsou mamatest, modré dr. max. Za mě teda dr. Max citlivější, je to vidět i na fotce.

ejmisek
17. pro 2014

@lin18 krásná růžová čárka 🙂 Gratuluji!

lin18
17. pro 2014

@ejmisek dekuju, ted budu pres svatky nervozni, jestli je vse ok. A manzel bude nastvanej, ze jsme si snazeni ani neuzili...druhej mesic a je to tam :D

ejmisek
17. pro 2014

@lin18 tak to je super, že tak brzy, ale určitě bude rád 🙂 Ted jen být v pohodě. Držím pěstí at je vše v pořádku 🙂

milca111
17. pro 2014

@lin18 teď budete mít snaženíčko celých 9 měsíců 😀DD vůbec si nemusíte dávat pozor 😀

lin18
17. pro 2014

@milca111 no jo..ale to uz neni tak napinavy :D. Navic mne ten sex v tehotenstvi nejak nedela dobre, zezacatku mam strach aby se neco nepokazilo a pak uz jsem tlusta...

milca111
17. pro 2014

@lin18 já jsem v tehu nedobytna jak trezor 😀 sex je jen z charity vůbec nemivam chuť 😀

lin18
18. pro 2014

@milca111 no mám to podobně....jen je mi to teď blbý, když jsem ho poslední dva měsíce pořád uháněla, únava neúnava prostě musel a najednou se vymlouvám 🙂. Tak aby si nepřipadal jen jako oplodňovací stroj 🙂.
A jak ty jsi na tom ? Četla jsem myslím na jiné diskuzi že teď taky čekáš na čárky....

veraakubik
18. pro 2014

Muzu se pridat?V srpnu jsem vysadila HA,v zari ms prisla po 20dnech,v rijnu po 35 a to same v listopadu..Ted bych to mela dostat v nedeli,ale zdalo se mi,ze jsem tehotna a včera jsem testla-byl to 31dc a výsledek prikladam..Nevim,mam z toho takovy zvlastni pocit,myslim si,ze carka je docela silna na to,ze mam do ms ještě cas a bojim se aby to nebyla nejaka cysta,nebo tak-ta pry taky dela pozitivni testy..Hlavne carka byla před limitem,bez velkého cekani.Tak nevim jestli se mam radovat,nebo se bat.Moje doktorka ordinuje az zítra-ma ordinacni dny uterky a patky..

ninikry
18. pro 2014

@veraakubik je to pekne pozitivni, zalezi, kdy byla ovu, ty cykly muzes mit jeste rozhazeny

veraakubik
18. pro 2014

Kdy byla ovu ja prave vůbec netusim..Podle aplikace v telefonu by mela byt 7.12.-v ten den vecer byl sex a druhy den me bolelo bricho-podbrisek..Ale bojim se sily carky,nekde jsem cetla,ze pozitivni test muze ukazat i cysta,ale jinak o tom nic nevim..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru